• Kategorie
  • Parametry
  • Akcesoria do obrazów i fototapet

Dokup do naszych produktów specjalistyczne akcesoria takie jak haczyki, gwoździe, klej do tapet, zestawy do montażu fototapet i inne elementy

Akcesoria – wybierz niezbędne narzędzia do montażu fototapety?

W naszym sklepie internetowym możesz pozyskać wysokiej jakości akcesoria niezbędne do montażu fototapet oraz innych dekoracji ściennych. Kładziemy duży nacisk na solidną jakość wykonania, ponieważ wiemy, jak istotne w pracy są solidne narzędzia. Jeśli myślisz o samodzielnym wykonaniu wszystkich prac, dostępne w tym miejscu akcesoria okażą się niezastąpionym wsparciem. Z ich pomocą możesz szybko i wygodnie położyć fototapety lub zawiesić obraz na płótnie.

Jakie akcesoria są dostępne w naszym sklepie?

W tej kategorii znajdziesz przede wszystkim narzędzia i akcesoria potrzebne do samodzielnego montażu fototapet wykonanych na płótnie flizelinowym. W naszym sklepie możesz zakupić: poręczny nożyk, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, taśmę papierową do zabezpieczenia włączników, kontaktów oraz okolicznych obszarów tapetowanej ściany. Mamy również wygodny wałek do równomiernego rozprowadzania fototapety. Naszym klientom oferujemy również gotowy zestaw, w skład których wchodzą wszystkie, wyżej wymienione elementy. W naszym sklepie dostępne są także akcesoria do obrazów na płótnie: estetyczne gwoździe oraz haczyki.

Czy samodzielny montaż fototapet jest trudny?

Wielu klientów kupujących fototapety w naszym sklepie internetowym zastanawia się nad tym, czy możliwy jest samodzielny montaż. No cóż, niewątpliwie bardzo pomocne okaże się wsparcie osoby, która ma już pewne doświadczenie z kładzeniem fototapety lub tapety. Niemniej jednak, możemy to również zrobić sami, podążając za instrukcją, która jest dołączona do każdego produktu. Zalecamy jednak, aby tapetowanie wykonywały dwie osoby, gdyż wykonanie wszystkich czynności w przypadku jednej osoby może być bardzo problematyczne. Wystarczy odrobina dobrych chęci i cierpliwości, aby samodzielnie stworzyć wyjątkową dekorację we wnętrzu.

Czego potrzebujesz do położenia fototapety?

Przed rozpoczęciem pracy, warto przygotować wszystkie akcesoria, które będą potrzebne w procesie tapetowania. Warto je ułożyć w jednym miejscu, aby wszystko było pod ręką. Potrzebujemy następujących rzeczy: klej do tapet, litr zimnej wody, kuwetę do przygotowania kleju, ołówek i taśmę papierową, nożyczki, nożyk, metrówkę, poziomicę, pędzel do kleju, szczotkę i wałek do tapety, a także miękką gąbkę lub ściereczkę. Większość niezbędnych akcesoriów bez trudu zakupisz na naszej stronie internetowej. Jak zatem widzisz, do samodzielnego położenia fototapety nie są potrzebne skomplikowane i wyszukane narzędzia.

O czym warto pamiętać przed tapetowaniem?

Przed tapetowaniem należy dokładnie oczyścić i odtłuścić powierzchnię ściany. Jeśli jest ona pomalowana na wyrazisty, kontrastowy kolor, warto wcześniej zagruntować ścianę i pomalować ją białą farbą podkładową. Warto przygotować sobie dużo miejsca, aby ułożyć fototapetę na podłodze i przygotować się do klejenia kolejnych pasów. Temperatura w pomieszczeniu powinna wynosić od 18 do 22 stopni. Należy unikać tapetowania w upalne dni, gdyż mogą wystąpić problemy z zasychaniem kleju. Przygotowujemy niezbędne akcesoria oraz klej w kuwecie. Proporcje to 50 gramów kleju na litr chłodnej wody. Dokładnie mieszaj, aż do uzyskania jednolitej konsystencji.

Dobre akcesoria to połowa sukcesu

Przed podjęciem pracy zawsze należy skompletować akcesoria i narzędzia w jednym miejscu. Nie od dziś wiadomo, że podczas pracy najwięcej czasy traci się na poszukiwanie narzędzi. W naszym sklepie oferujemy akcesoria najwyższej jakości, które znacznie ułatwiają pracę i pozwalają na uzyskanie oczekiwanych rezultatów. W ten sposób możesz uniknąć popularnych problemów przy montażu fototapety. Masz także pewność, że położona fototapeta będzie odznaczać się nienagannym wyglądem na przestrzeni wielu lat.

Bogaty wybór imponujących fototapet ściennych

W naszym sklepie dostępna jest rozbudowana kolekcja fototapet podzielonych na różnorodne kategorie. Możesz bez trudu wybrać wzór, który trafi w Twoje poczucie estetyki oraz dobrze wkomponuje się do wnętrza. Oferujemy także inne dekoracje ścienne, takie jak: plakaty, obrazy drukowane na płótnie, a także obrazy ręcznie malowane. Bardzo ciekawą ozdobą ścienną są także obrazy na szkle akrylowym. W naszym sklepie możesz pozyskać wszystkie akcesoria, które są potrzebne do samodzielnego montażu powyższych dekoracji i ozdób ściennych.

Dlaczego warto zakupić akcesoria do tapetowania w naszym sklepie?

Produkty dostępne w naszej ofercie odznaczają się starannym i jakościowym wykonaniem. Wybierając odpowiednie akcesoria masz pewność, że proces tapetowania będzie dużo prostszy i przyjemniejszy. Jednocześnie, zyskujesz gwarancję, że przyklejona fototapeta przez wiele lat będzie odznaczać się doskonałym wyglądem. W tym miejscu możesz wybrać jedną z kilkuset różnorodnych fototapet, a także zestaw akcesoriów niezbędnych przy samodzielnym montażu. Zakupy online dają Ci swobodny i szerszy wybór, a jednocześnie, proponują dużo atrakcyjniejsze ceny.