• Kategorie
  • Parametry
  • Malowanie po numerach - obrazy drukowane na płótnie do samodzielnego malowania

Malowanie po numerach dla dzieci i dorosłych to ciekawy pomysł na wspólne spędzanie czasu i dekorację ścian. To od Ciebie zależy jaki finalny efekt i kolory będzie miał obraz

Malowanie po numerach – stwórz własną dekorację ścienną!

Ręcznie malowane obrazy to wyjątkowa dekoracja, która podkreśla ekskluzywny charakter każdego wnętrza. A co, jeśli mógłbyś samodzielnie stworzyć obraz, który przez wiele lat będzie zachwycał swoim wyjątkowym wyglądem? Takie możliwości oferują nam zestawy do samodzielnego malowania. Są one tworzone w tzw. technice malowania po numerach. Nie musisz być malarzem, aby z drobną pomocą stworzyć olśniewającą dekorację ścienną. Dzięki temu, będziesz mógł pochwalić się swoim gościom, że ten piękny obraz na płótnie został namalowany przez Ciebie.

Na czym polega malowanie obrazów po numerach?

To bardzo prosta technika, która zyskuje ogromną popularnością w dekoratorstwie. Na płótno nanoszony jest szkic obrazu, z ponumerowanymi polami. W zestawie otrzymujesz farby, a każda z nich posiada przypisany numer. Malowanie po numerach jest bardzo proste. Otwierasz jedną farbę i zamalowujesz wszystkie pola w danym numerze. Następnie, oczyszczasz pędzelek w wodzie i przechodzisz do kolejnej farby, aż do zamalowania całego obrazu. W ten sposób powstają ręcznie namalowane obrazy, które napawają dumą oraz zachwycają swoim wyglądem. Zamalowane numery i kontury nie są widoczne spod farb.

Zestawy przeznaczone dla najmłodszych

Zestawy do samodzielnego malowania są dostępne dla dzieci od 7. roku życia. W naszej ofercie znajdziesz proste wzory, które nie powinny sprawić dziecku większych problemów. W ten sposób, dziecko może samodzielnie stworzyć dekorację ścienną do swojego pokoju. Ręczne malowanie rozwija wyobraźnię, pobudza kreatywność, a także pozwala rozwijać zdolności manualne. W naszym sklepie oddajemy do dyspozycji klientów bogatą kolekcję obrazów do samodzielnego malowania. zestawy do malowania dla dzieci stawiają na motywy bajkowe, roślinne, a także zwierzęta. Wyróżniamy dwa stopnie trudności: dla dzieci od lat 7 oraz od lat 12.

Zestawy do samodzielnego malowania dla dorosłych

W naszym sklepie dostępne są także zestawy do malowania dla młodzieży oraz osób dorosłych. Tu bardziej skomplikowane wzory, które wymagają dużego skupienia oraz bardziej złożonych zdolności manualnych. Malowanie po numerach nie jest jednak trudną czynnością, ale na pewno wymaga sporej cierpliwości oraz koncentracji. Malowanie po numerach dla osób dorosłych prezentuje imponujące pejzaże, krajobrazy, a także nowoczesne dekoracje z napisami, np. Love czy Home. Dostępne są także złożone abstrakcje oraz obrazy wieloczęściowe.

Malowanie po numerach przynosi szereg korzyści!

Samodzielne malowanie obrazu pozwala nam wcielić się w rolę prawdziwego malarza, który tworzy swoje dzieło. W praktyce jest to bardziej skomplikowana kolorowanka, w której wykorzystujemy prawdziwe farby akrylowe. W prosty sposób można stworzyć wyjątkowe dzieło, które będzie napawać dumą za każdym razem, gdy na nie spojrzymy. Malowanie po numerach pozwala stworzyć wyjątkową dekorację ścienną, która odznacza się starannym wykonaniem i traci swojego uroku na przestrzeni lat. Płótno jest naciągnięte na lekkie krosno malarskie. Zamalowujemy również boki obrazu, dzięki czemu, dekorację możemy od razu powiesić na ścianie bez dodatkowego obramowania.

Ręcznie malowane obrazy to pomysł na oryginalny prezent

Zestawy do samodzielnego malowania stają się bardzo popularnym prezentem wręczanym na różne okazje, np. na nowe mieszkanie. Możemy samodzielne stworzyć ozdobę ścienną wraz z dedykacją na odwrocie, co dodatkowo wzmocni przesłanie zamknięte w takiej formie prezentu. Obraz malowany ręcznie to dobry prezent na urodziny oraz imieniny, a także upominek, który możemy wręczyć bez okazji, aby zrobić przyjemność bliskiej nam osobie. Imponujący obraz na pewno będzie przywoływał miłe wspomnienia związane z naszą osobą.

W jaki sposób wybrać dekorację pasującą do wnętrza?

Kolekcja obrazów do samodzielnego malowania jest bardzo obszerna. Dzięki temu, każdy z nas powinien bez trudu odnaleźć produkt dostosowany do swoich potrzeb. Jak już mówiliśmy, dostępne wzory są podzielone na zestawy do malowania dla dorosłych oraz dla dzieci. Jeśli szukasz konkretnej dekoracji ściennej, skorzystaj z wyszukiwarki dostępnej po lewej stronie. Możesz tu wybrać motyw przewodni, zakres cenowy, a także rozmiar obrazu. Taką dekorację ścienną warto połączyć kolorystycznie z innymi akcentami ozdobnymi we wnętrzu.

Zestawy do samodzielnego malowania dostępne w sklepie online

W naszym sklepie dostępne są dekoracje odznaczające się najwyższą jakością oraz solidnym wykonaniem. Malowanie po numerach to technika, która pozwala każdemu z nas wcielić się w rolę prawdziwego artysty i stworzyć obraz na płótnie do swojego domu. W zestawie znajduje się: płótno na krośnie malarskim z ponumerowanymi polami, ponumerowane farby, pędzle potrzebne do malowania, a także gotowy wzór, który znacznie upraszcza pomalowanie całego obrazu. Kupując dekoracje ścienne online możesz liczyć na szerszy wybór produktów, a także przystępne ceny.