• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy do malowania po numerach dla dorosłych

Obrazy drukowane na płótnie możesz powiesić na ścianie. Najpierw musisz go jednak sam pomalować. Świetny sposób na wspólne spędzanie czasu i dekorawanie ścian.

Zestawy do malowania dla dorosłych – własnoręczne dzieło sztuki w domu

Zestawy do malowania dla dorosłych składają się z gotowych szkiców na płótnie, farb akrylowych, pędzli, a także gotowego wzoru, który ułatwia malowanie. To bardzo nowoczesna ozdoba ścienna, którą możemy przygotować samodzielnie, czerpiąc z tego ogromną satysfakcję. Chcesz, aby Twoje wnętrze zdobił ręcznie namalowany obraz na płótnie? W tej kolekcji na pewno znajdziesz produkt dostosowany do swoich potrzeb.

Na czym polega samodzielne malowanie po numerach?

To innowacyjna technika, która pozwala każdemu z nas stworzyć wyjątkowy, ręcznie malowany obraz. Na płótnie drukowany jest szkic złożony z ponumerowanych pól. Do każdego numeru dedykowany jest konkretny kolor farby. Wszystko co potrzebne do malowania znajduje się oczywiście w zestawie. Wystarczy zamalować wszystkie pola na odpowiedni kolor i w ten sposób stworzyć wyjątkowe dzieło, które prezentuje się zupełnie tak samo jak obrazy tworzone przez prawdziwych artystów. Malowanie po numerach staje się coraz popularniejsze. W ten sposób każdy może obudzić w sobie duszę malarza oraz stworzyć wyjątkową dekorację, która przez lata będzie zachwycać wyglądem.

Jakie obrazy znajdziesz w kolekcji zestawów dla dorosłych?

Nasz sklep odznacza się bogatą kolekcją wzorów do samodzielnego malowania. Znajdziesz tu imponujące pejzaże, krajobrazy pełne naturalnego piękna, motywy roślinne oraz zwierzęta, także nowoczesne dekoracje ścienne z napisami. W modernistycznych wnętrzach świetnie sprawdzą się motywy abstrakcyjne. Systematycznie poszerzamy kolekcję obrazów, tak, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dużą popularnością w naszej kolekcji cieszą się imponujące tryptyki do samodzielnego malowania. Z ich pomocą możemy stworzyć wyjątkową kompozycję przestrzenną, która dodatkowo wyeksponuje dany obszar wnętrza.

Dlaczego warto wybrać własnoręcznie malowane obrazy?

W każdym obrazie namalowanym ręcznie znajduje się cząstką duszy autora. Malując po płótnie towarzyszą nam różne nastroje, które mają wpływ na to, jakie ślady pozostawi po sobie pędzel. Każdy ręcznie malowany obraz jest czymś wyjątkowym i unikatowym. Dlatego, takie dekoracje podnoszą prestiż wnętrza, nadając mu niepowtarzalny klimat. Tak działa każdy obraz malowany ręcznie, a co dopiero obraz, który możesz namalować samodzielnie. Patrząc na efekty swojej pracy możesz za każdym razem odczuwać przypływ dumy ze stworzonej dekoracji.

Wyjątkowa i trwała dekoracja ścienna w Twoim domu

Własnoręcznie namalowany obraz na płótnie to wyjątkowa dekoracja ścienna, która zachwyca nie tylko wyglądem, ale również starannym i jakościowym wykonaniem. To prawdziwy obraz na płótnie naciągniętym na lekkie i wytrzymałe krosno malarskie. Zamalowane boki sprawiają, że obraz można od razu powiesić na ścianie bez stosowania dodatkowego obramowania. Z pomocą farb akrylowych możesz stworzyć wyjątkowe dzieło mieniące się pełną feerią barw. W zestawie znajdują się także profesjonalne pędzle malarskie, które umożliwiają bardzo precyzyjne i wygodne zamalowanie kolejnych, ponumerowanych pól.

Zestawy do malowania dla dorosłych to pomysł na ciekawy prezent

Obrazy do samodzielnego malowania to bardzo oryginalny pomysł na prezent. Wręczając bliskiej osobie taki zestaw fundujesz jej kreatywny relaks. Możesz również samodzielnie stworzyć dzieło i wręczyć gotowy, ręcznie namalowany obraz z dedykacją. Zestawy do malowania dla dorosłych to świetna propozycja prezentu na nowe mieszkanie, na urodziny oraz imieniny, a także jako upominek bez okazji, aby zrobić komuś przyjemność. To produkt wysokiej jakości, który przez wiele lat odznacza się nienagannym wyglądem. Za każdym razem, gdy osoba obdarowana spojrzy na ręcznie namalowany obraz, na pewno pomyśli o Tobie w serdeczny sposób.

Jak znaleźć obraz idealnie pasujący do wnętrza?

Dekoracje ścienne warto dostosować kolorystycznie do innych akcentów ozdobnych we wnętrzu. Obraz powinien odróżniać się na tle ściany i dobrze zgrywać się z meblami. Pełna kolekcja liczy sobie kilkaset różnorodnych obrazów. Posiadamy zestawy do malowania dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Jeśli szukasz konkretnego obrazu, skorzystaj z wyszukiwarki dostępnej po lewej stronie. Możesz tu wybrać kolorystykę, temat przewodni, zakres cenowy, a także rozmiar obrazu. W ten sposób znacznie szybciej wybierzesz dekorację ścienną dostosowaną do potrzeb Twojego wnętrza.

Dlaczego warto kupić zestawy do malowania dla dorosłych w tym miejscu?

Budując obszerną kolekcję obrazów do samodzielnego malowania, zwracamy uwagę nie tylko na różnorodne i piękne wzory, ale również na solidne wykonanie dostępnych w naszym sklepie ozdób. Zestawy do samodzielnego malowania to produkt wysokiej jakości, który będzie spełniał swoje funkcje na przestrzenie wielu lat. W zestawie otrzymujesz płótno na krośnie malarskim z wydrukowanym szkicem do malowania, niezbędne farby akrylowe, pędzle, a także gotowy wzór, który ułatwia pracę. Wybierz jeden z kilkuset motywów, chwyć za pędzel i stwórz samodzielne dzieło na płótnie!