• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy do malowania po numerach dla dzieci

Zestawy do malowania dla dzieci to ciesząca się dużą popularności dekoracja ścienna. Idealny pomysł na prezent na dzień dziecka, urodziny czy imieniny naszych najmniejszych

Zestawy do malowania dla dzieci – wyjątkowa dekoracja do pokoju dziecięcego

Malowanie po numerach to popularna technika tworzenia obrazów, która pozwala nam na samodzielne tworzenie imponujących dekoracji ściennych. W bogatej kolekcji produktów dostępne są zestawy do malowania dla dzieci. To bajkowe motywy oraz wielobarwne krajobrazy, które doskonale sprawdzą się jako ozdoba do pokoju dziecięcego. To wspaniała zabawa, dzięki której, Twoje dziecko może wcielić się w rolę prawdziwego artysty. Na czym polega ta rozrywka oraz jakie zalety posiadają obrazy namalowane w ten sposób?

Na czym polega malowanie po numerach?

W tworzeniu takich dekoracji wykorzystuje się nowoczesną technologię druku. Na płótno nanoszony jest szkic z ponumerowanymi polami. Do każdego numeru przydzielona jest farba w konkretnym kolorze. Zadanie jest bardzo proste: pomalować ponumerowane obszary właściwą farbą. W ten sposób tworzymy imponujący obraz na płótnie, który w efekcie końcowym wygląda jak obraz namalowany przez prawdziwego artystę. Kontury po zamalowaniu nie są widoczne. W naszej kolekcji dostępne są zestawy do malowania dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci. W tej kategorii proponujemy naszym klientom wzory przygotowane z myślą o najmłodszych malarzach i malarkach.

Jakie obrazy są dostępne w kolekcji dla dzieci?

W kolekcji dla dzieci dominują przede wszystkim motywy bajkowe: kolorowe postacie, jednorożce, zwierzęta, piękne krajobrazy, a także inny elementy fantastyki. Proste szkice są dedykowane dzieciom, które ukończyły 7. rok życia. Młodsze pociechy również powinny sobie poradzić z samodzielnym pomalowaniem prostych obrazów przy drobnej pomocy osoby dorosłej. To prawdziwe obrazy na płótnie, które w efekcie końcowym stanowią wyjątkową dekorację ścienną, która dostarczy dziecku mnóstwo satysfakcji. W bogatej kolekcji zestawów do malowania dla dzieci dostępne są motywy adekwatne dla dziewczynek oraz dla chłopców.

Jakie korzyści oferuje samodzielne malowanie obrazu?

Samodzielne malowanie pozwala pobudzić wyobraźnię i sprawdzić się w roli prawdziwego malarza. Twoje dziecko będzie posługiwać się profesjonalnym pędzlem i farbami akrylowymi, z pomocą których można tworzyć przepiękne dzieła. Efekt końcowy na pewno zrobi ogromne wrażenie i sprawi, że dziecko poczuje się dumne ze stworzonego dzieła. Malowanie po numerach to świetna rozrywka, a jednocześnie, ćwiczenie, które poprawia koncentracje oraz zdolności manualne. Biorąc pod uwagę wszechstronne walory edukacyjno-rozwojowe, coraz szersze grono rodziców wybiera zestawy do malowania dla dzieci, aby pobudzić kreatywność swoich pociech.

Własnoręczna dekoracja do pokoju dziecięcego

Malowanie po numerach to świetna zabawa. Jednak w efekcie finalnym, dziecko tworzy wyjątkową dekorację ścienna, która będzie wspaniałym dodatkiem do pokoju dziecięcego. Do produkcji zestawów wykorzystuje się wytrzymałe płótno flizelinowe naciągnięty na lekkie krosno malarskie. Ekologiczne materiały są całkowicie bezpieczne dla dziecka. Jednocześnie, stworzony obraz jest odporny na wilgoć oraz na promieniowanie UV, dzięki czemu, dekoracja prezentuje się nienagannie na przestrzeni wielu lat. Każdy obraz namalowany ręcznie przez dziecko jest jedyny w swoim rodzaju.

Zestawy do malowania dla dzieci to świetny pomysł na prezent

Wielu rodziców decyduje się na wybór zestawów do ręcznego malowania. Taka zabawa rozwija wyobraźnię, pozwala trenować cierpliwość, a także poprawiać zdolności manualne oraz koordynację oko-ręka. Zestawy do malowania dla dzieci to pomysł na ciekawy prezent na urodziny, imieniny, a także komunię. Ręcznie malowane obrazy można wykorzystać także w inny sposób. Z pomocą takiego zestawu, dziecko może stworzyć wyjątkową laurkę dla swoich bliskich. To sprawia, że malowanie po numerach cieszy się coraz większą popularnością, także wśród młodzieży i dorosłych.

Jak wybrać obraz do samodzielnego malowania?

Przy wyborze odpowiedniego obrazu warto kierować się zainteresowaniami naszej pociechy. Możemy wybrać obraz, który motywem i kolorystyką będzie pasował do pokoju dziecięcego. Stale poszerzamy naszą kolekcję, dzięki czemu, rodzice nie powinni mieć problemu z wyborem odpowiedniego obrazu. W trosce o wygodę na szych klientów przygotowaliśmy wyszukiwarkę, która pozwoli szybciej i wygodniej wybrać dekorację dostosowaną do aranżacji wnętrza. Możesz wybrać interesujący motyw, kolorystykę, zakres cenowy, a także rozmiar obrazu.

Dlaczego warto kupić zestawy do malowania dla dzieci w naszym sklepie?

W budowaniu obszernej kolekcji dekoracji ściennych zwracamy uwagę na staranne wykonanie, ekologiczne materiały oraz najwyższą jakość produktu. Wybierając zestawy do malowania dla dzieci z naszego sklepu, masz pewność, że stworzony obraz na płótnie przez wiele lat będzie odznaczać się fantastycznym wyglądem. W każdym zestawie znajduje się płótno z przygotowanym szkicem, niezbędne farby akrylowe, profesjonalne pędzle malarskie, a także gotowy wzór, który znacznie ułatwia pomalowanie całego obrazu.