• Kategorie
  • Parametry
  • Mapy zdrapki - obrazy drukowane na płótnie

Sprawdź naszą ofertę map zdrapek - są to obrazy drukowane na płótnie na którym możesz zaznaczać miejsca, w których już byłeś. Mapy zdrapki mają charakter dekoracyjny - upiększą Twój pokój.

Mapy zdrapki – praktyczna dekoracja dla miłośników podróży

Mapa zdrapka to niezwykle popularna i praktyczna dekoracja ścienna, która sprawdzi się w domach wszystkich miłośników podróżowania po świecie. To produkt wysokie jakości, który pozwala uwiecznić na płótnie wspomnienia z podróży, a także planować kolejne wojaże po całym świecie. Dekoracja odznacza się bardzo estetycznym wyglądem, dzięki czemu, możemy ją umieścić w dowolnym wnętrzu: salonie, sypialni, gabinecie, a także w pokoju dziecięcym i młodzieżowym. Sprawdź, czym charakteryzują się mapy zdrapki oraz w jaki sposób można je wykorzystać?

W jaki sposób wykonana jest mapa zdrapka?

Mapa zdrapka to wysokiej jakości plakat ścienny pokryty farbą akrylową. W tworzeniu tej dekoracji wykorzystywana jest zaawansowana technologia druku. Na wytrzymałe i grube płótno flizelinowe nanoszony jest nadruk mapy świata. Kraje są pokryte farbą akrylową, którą można ścierać rysikiem lub paznokciem, podobnie jak popularne zdrapki. Na mapie wykorzystano szczegółowe nazwy geograficzne oraz umieszczono flagi krajów. Po prawej stronie znajdują się czarno-białe flagi, które będą dostępne w kolorze pod zdrapaniu farbki. Na dole znajduje się natomiast powiększony obszar Europy, co pozwala dużo dokładniej zaznaczać kraje odwiedzone na tym kontynencie.

Dlaczego mapa zdrapka to tak popularna dekoracja ścienna?

Mapa zdrapka została zaprojektowana z myślą o wszystkich ludziach kochających podróże. Zamysł jest bardzo prosty: odwiedzasz wybrany kraj, a po powrocie do domu ścierasz farbkę akrylową z je go terytorium oraz flagi. W ten sposób odkrywasz kolejną powierzchnię mapy, co pozwala ujrzeć odwiedzone miejsca w skali całego świata. Do zdrapki dorzucane są kolorowe naklejki, które pozwalają umieścić na mapie dodatkowe znaczniki. Grube płótno flizelinowe można umieścić na podkładce korkowej, co pozwoli na umieszczanie karteczek z pomocą pinezek. To bardzo praktyczna dekoracja, która przywołuje miłe wspomnienia, a jednocześnie motywuje do kolejnych podróży.

Bogaty wybór map w różnych kolorystykach

Dekoracje ścienne powinny być dostosowane do panującego wystroju wnętrza. W związku z tym, mapy zdrapki są dostępne w różnorodnych wariantach. Na nieodkrytej mapie dominują dwa kolory wykorzystane do rozgraniczenia lądów i wody. Mapy dostępne są w wariantach: brązowo-czarnym, jasno i ciemno brązowym (styl Vintage), jasno i ciemno niebieskim, brązowo-białym oraz złoto-czarnym. Oczywiście odsłonięte kraje posiadają już kolory zgodne z topografią terenu. Zróżnicowane style sprawiają, że mapy zdrapki łatwiej wkomponować do wnętrza.

Mapa zdrapka to pomysł na oryginalny prezent

Mapa zdrapka to doskonały prezent dla wszystkich osób podróżujących po świecie. Ta wyjątkowa dekoracja ścienna może zostać wręczona np. jako prezent na nowe mieszkanie. Solidne i wytrzymałe wykonanie w połączeniu z doskonałym wyglądem sprawiają, że ten prezent na pewno zachwyci wszystkie osoby kochające podróże. Co więcej, plakat z mapą jest umieszczany w specjalnej tubie dekoracyjnej z miejscem na Twoją dedykację. Mapy zdrapki to świetny prezent na urodziny oraz imiennicy, dodatek do prezentu ślubnego, a także prezent świąteczny.

W jaki sposób możemy wykorzystać mapę zdrapkę?

Mapa zdrapka to wytrzymały, gruby plakat stworzony poprzez naniesienie nadruku na płótno flizelinowe. Dekorację można dodatkowo wyeksponować w zależności od naszych potrzeb. Bardzo popularnym rozwiązaniem jest umieszczenie mapy zdrapki na podkładce korkowej, dzięki czemu, na mapie będzie można umieszczać pinezki. Mapa zdrapka może być eksponowana także w antyramie, ale tutaj warto zadbać o zamknięcie, które umożliwi nam szybki dostęp w celu zaktualizowania naszego statusu podróżnika. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby mapę zdrapkę umieścić na ścianie z pomocą dwustronnej taśmy klejącej.

Szybka dostawa gwarantująca bezpieczeństwo produktu

Każda mapa jest pakowana do grubej, dekoracyjnej tuby. Dostępnych jest kilka wariantów tuby, w zależności od wybranej kolorystyki mapy. Całość jest następnie pakowana folią bąbelkową oraz papierem. Dzięki temu masz pewność, że produkt dotrze do Ciebie w stanie nienaruszonym. Wiemy, że mapy zdrapki to popularny prezent, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować naszym klientom możliwie jak najszybszą realizację zamówień. Zwykle, zamówiona mapa zdrapka dociera do odbiorcy w przeciągu 1-3 dni roboczych.

Dlaczego warto kupić mapy zdrapki w naszym sklepie?

W naszym sklepie znajdziesz dekoracje do domu, które odznaczają się nie tylko wspaniałym wyglądem, ale również starannym i solidnym wykonaniem. Chcemy mieć pewność, że wybrana przez Ciebie ozdoba będzie odznaczać się nienagannym wyglądem na przestrzeni wielu lat. Mapy zdrapki to zestaw, w skład którego wchodzą: plakat z nadrukiem mapy na flizelinowym płótnie, kolorowe naklejki, rysik, a także dekoracyjna tuba z miejscem na dedykację. W trosce o zadowolenie klientów, dbamy o szybką i bezpieczną dostawę zamówionych produktów.