• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy drukowane na płótnie

Odpowiednio skomponowane obrazy drukowane na płótnie nadają Twojemu wnętrzu charakteru, sprawiają że jest bardziej przytulny. Szeroka gama kategorii ułatwia dopasowanie do stylu.

Obrazy ręcznie malowane oraz wydruki na płótnie

W bogatej kolekcji obrazów znajdziesz ponad 3,300 różnorodnych wzorów podzielonych na kategorie przewodnie oraz podkategorie. Tak posegregowana kolekcja sprawia, że z większą łatwością odnajdziesz obrazy idealnie pasujące do Twojego wnętrza. Z dużą pieczołowitością podchodzimy do kolekcji obrazów i stale pracujemy nad tym, aby była ona coraz obszerniejsza. Coś dla siebie znajdują tu miłośnicy zarówno stylów klasycznych, jak również nowoczesnych. W naszej ofercie znajdują się obrazy ręcznie malowane, a także imponujące i realistyczne wydruki na płótnie.

Obrazy ręcznie malowane do każdego wnętrza

To wyjątkowa ozdoba, która pozwala wprowadzić do każdego wnętrza odrobinę prawdziwej sztuki. Ręcznie malowany obraz zawsze zawiera cząstkę artysty, który go namalował. Dzięki temu, każdy obraz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Bogata kolekcja ręcznie malowanych obrazów to prawdziwa gratka dla miłośników sztuki. Pośród kilku tysięcy dostępnych wzorów znajdziesz widowiskowe pejzaże, nowoczesne abstrakcje, krajobrazy, martwą naturę, a także portrety. Zaletą naszej kolekcji jest to, że każdy esteta znajdzie tu wyjątkowy obraz dla siebie.

Praktyczne i urzekające obrazy na płótnie

Zadowolenie klientów jest dla nas absolutnym priorytetem. W związku z tym, tworząc kolekcję obrazów zwracamy uwagę nie tylko na wspaniały wygląd, ale również na wysoką jakość. Ręcznie malowane obrazy znajdują się na elastycznym i wytrzymałym płótnie naciągniętym na lekką, drewnianą ramę. Boki obrazu są zamalowane, dzięki czemu, obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie. Obrazy są starannie zabezpieczane przed procesami starzenia. Dzięki temu, nie straszne im jest promieniowanie UV, blaknięcie czy płowienie. Obrazy na płótnie, dostępne w ofercie naszego sklepu, przez wiele lat będą odznaczać się wspaniałym i nienagannym wyglądem.

Realistyczne wydruki na płótnie

W ofercie naszego sklepu znajdują się również wydruki naniesione na płótno z pomocą nowoczesnych technologii. Dzięki temu, wydrukowany obraz jest wyjątkowo realistyczny i bogaty w szczegóły. To wspaniała propozycja dla osób poszukujących wyjątkowej, a zarazem praktycznej ozdoby ściennej zawierającej dowolny motyw lub wzór. Wydruki na płótnie są dostępne w różnorodnych tematykach, dzięki czemu, klient może wybrać produkt dostosowany do swoich indywidualnych preferencji, a także stylu wnętrza. Takie wydruki charakteryzują się niepowtarzalnym wyglądem oraz nie tracą swojego uroku na przestrzeni lat.

Bogaty wybór obrazów na płótnie

W kolekcji naszego sklepu znajduje się kilka tysięcy wzorów. Obrazy postanowiliśmy podzielić na kilkanaście wiodących kategorii: Ludzie, Street art, Mapy świata, Kwiaty, Abstrakcje, Vintage, Pejzaże, ZEN, Miasta, Zwierzęta, Afrykańskie, Dla dzieci, Martwa Natura, Inspiracje, Sztuka sakralna. Wiele kategorii posiada dodatkowo podkategorie, tak, aby klienci mogli bez trudu znaleźć interesujące ich obrazy. Ponadto, zawsze można skorzystać z wygodnej wyszukiwarki znajdującej się po lewej stronie. Klienci mogą wybrać interesujący ich rozmiar, typ, cechy obrazu, a także zakres cenowy. To duże udogodnienie dla klientów poszukujących konkretnych obrazów.

Obrazy to wyjątkowa ozdoba w Twoim domu

Ręcznie malowane obrazy dostępne w naszej ofercie są dziełem wykwalifikowanych artystów. To gwarancja, że zakupiony przez Ciebie obraz będzie odznaczał się wyjątkową estetyką, która zachwyci nawet największych koneserów sztuki. Obrazy powstają przy użyciu wysokiej jakości farb akrylowych odznaczających się intensywnymi, wyrazistymi barwami, a także subtelnością. Po namalowaniu, obrazy są odpowiednio zabezpieczane przed promieniowaniem UV, dzięki czemu, z biegiem czasu nie tracą swojego wspaniałego wyglądu. Najwyższą jakość obrazów gwarantuje również bawełniane, włoskie płótno, które pozwala w pełni wykorzystać potencjał farb akrylowych. Obrazy to wspaniała dekoracja na ścianę, która wystawia pozytywną wizytówkę gospodarza.

Nowoczesne dekoracje ścienne do każdego wnętrza

Wydruki na płótnie mogą być wykorzystane w każdym wnętrzu: w sypialni, salonie, kuchni, jadalni, przedpokoju, holu, a nawet w łazience. Ogromy wybór dostępnych wzorów sprawia, że bez trudu wybierzesz obraz, który wkomponuje się w wystrój danego wnętrza. Wydruki na płótnie powstają za sprawą nowoczesnej technologii, która nadaje im faktury oraz połysku. Dzięki temu, są one nie do odróżnienia z prawdziwymi obrazami. Wiele z dostępnych w naszym sklepie obrazów to tryptyki, czyli obrazy wieloczęściowe, które tworzą dodatkowy efekt wizualny.

Obrazy na ścianę w przystępnych cenach

Tworząc kolekcję obrazów w naszym sklepie internetowym zwracamy uwagę na wiele czynników. Bierzemy pod uwagę doskonały wygląd, wysoką jakość wykonania, a także przystępną cenę. Zakupione w naszym sklepie obrazy są starannie pakowane i zabezpieczane na czas transportu. Dzięki temu, masz stuprocentową gwarancję, że zamówiony produkt dotrze do Ciebie w nienagannym stanie. To świetny sposób na pozyskanie wyjątkowej ozdoby do domu.