• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy drukowane na płótnie abstrakcje czarno-białe

Abstrakcja w czarno- białych barwach to elegancja i gustowne wykończenie wnętrza. Czarno - białe obrazy drukowane na płótnie pasują do wielu trendów wnętrzarskich.

Abstrakcje Czarno-Białe – klasyka połączona z nowoczesnością

Kolorowe dzieła abstrakcyjne są dedykowane do nowoczesnych i wyrazistych wnętrz. Ciekawą alternatywą są natomiast obrazy czarno-białe, które doskonale wkomponują się także do wnętrz klasycznych, skandynawskich, a także zachowanych w stylu industrialnym. Dominują tu przede wszystkim fotografie oraz ciekawe reprodukcje wykorzystujące liczne motywy zaczerpnięte z abstrakcjonizmu. W bogatej i zróżnicowanej kolekcji obrazów każdy klient znajdzie wyjątkowe dzieło dopasowane do indywidualnego gustu oraz aranżacji wnętrza.

Jakie obrazy znajdziesz w kolekcji abstrakcja czarno-biała?

Czarno-białe obrazy abstrakcyjne stanowią swoistą awangardę, ponieważ dzieła zachowane w tym kierunku sztuki zwykle odznaczają się dużą ekspresją kolorystyczną. Czarno-biała abstrakcja stawia na minimalizm oraz siłę przekazu. Łączy realistyczne elementy z motywami całkowicie oderwanymi od rzeczywistości. W ten sposób można uzyskać niesamowity efekt, który łączy współczesną sztukę z klasycznym podejściem do tworzenia dzieł. W tej kolekcji znajdziesz realistyczne fotografie oraz reprodukcje na płótnie stworzone przez grafików, projektantów oraz fotografów. To ciekawa propozycja dla wszystkich wnętrz o stonowanej, klasycznej aranżacji.

W jakich wnętrzach sprawdzą się obrazy czarno-białe?

Abstrakcja to kierunek, który dąży do przedstawienia świata w sposób nierealny i oderwany od rzeczywistości. Narzędziem wielu abstrakcjonistów jest wyrazista i mocna kolorystyka. Abstrakcyjne obrazy kolorowe nie sprawdzą się jednak w klasycznych wnętrzach, ze względu na zbyt wyrazisty przekaz i ekspresyjne środki przekazu. Ciekawą alternatywą są właśnie obrazy czarno-białe. Stonowana kolorystyka oraz łączenie realizmu z elementami oderwanymi od rzeczywistości składa się na niezwykłe dzieła. Czarno-białe obrazy abstrakcyjne możemy wykorzystać we wnętrzach klasycznych, skandynawskich, industrialnych, a także w chłodnych loftach.

Imponujące działa abstrakcjonistyczne na płótnie

W kolekcji dominują przede wszystkim dzieła drukowane na płótnie przy użyciu nowoczesnych technologii druku. Dzięki temu, obrazy są wyjątkowo realistyczne oraz zachwycają ostrością. Takie działa są stworzone przy współpracy fotografów, grafików oraz projektantów. Czarno-białe abstrakcje mogą zawierać także reprodukcje dzieł znanych artystów. W niektórych obrazach mogą przewijać się elementy street-artu. To bardzo zróżnicowana i ciekawa kolekcja adresowana do wszystkich sympatyków współczesnej sztuki abstrakcjonistycznej.

Czym odznaczają się abstrakcyjne obrazy czarno-białe?

Atutem wielu dzieł czarno-białych są stonowane i subtelne środki wyrazu. Symbolika jest ukazana poprzez kształt oraz proporcje elementów. W odróżnieniu od kolorowych dzieł, obrazy czarno-białe są bardziej statyczne, a także tajemnicze. Mogą stanowić wspaniały dodatek do salonu, kuchni, a także sypialni. Czarno-białe obrazy abstrakcyjne są świetną ozdobą do pracowni oraz gabinetów stawiających na minimalistyczny wystrój. Dzieła potrafią przykuć naszą uwagę, pobudzają kreatywność, a także skłaniają do refleksji i poszukiwania głębszego przekazu zawartego na płótnie.

Wieloczęściowe obrazy w kolekcji abstrakcyjnej

Bardzo cenione są obrazy wieloczęściowe, czyli tryptyki. Pozwalają na stworzenie bardzo ciekawej i poruszającej aranżacji przestrzennej w każdym wnętrzu. Możemy je umieścić np. nad biurkiem w pracowni lub nad meblami wypoczynkowymi w salonie. Tryptyki mogą składać się z równych modułów lub części o różnych rozmiarach. Abstrakcja czarno-biała w połączeniu z przestrzennym rozplanowaniem obrazów wieloczęściowych tworzy wyjątkowe połączenie. To dekoracja, która wyeksponuje reprezentacyjną część wnętrza stanowiąc wyrazisty akcent dekoracyjny.

Jak wybrać odpowiedni obraz czarno-biały do wnętrza?

Nasza kolekcja obrazów abstrakcyjnych liczy kilkaset dzieł. Jednocześnie, stale pracujemy nad tym, aby poszerzać naszą ofertę o kolejne dzieła. W trosce o wygodę naszych klientów stworzyliśmy wygodną wyszukiwarkę, która pozwala dużo szybciej odnaleźć interesujące nas motywy. Wyszukiwarka pozwala wybrać temat przewodni, kolorystykę, zakres cenowy, a także rozmiar obrazu. Klient może również wpisać frazę kluczową, która najlepiej oddaje charakter poszukiwanych dzieł. Mamy nadzieję, że w ten sposób dużo szybciej odnajdziesz obraz dostosowany do swojego gustu oraz wyglądu wnętrza.

Czarno-białe obrazy abstrakcyjne o najwyższej jakości

Doskonała prezencja naszych obrazów to priorytet, na który zwracamy szczególną uwagę. Bardzo istotna jest dla nas również jakość wykonania. Abstrakcje czarno-białe to obrazy drukowane na wytrzymałym płótnie, które nie traci swojego doskonałego wyglądu na przestrzeni lat. Płótno jest nanoszone na lekkie drewno krosnowe i posiada zadrukowane boki. Dzięki temu, można je od razu umieścić na ścianie bez konieczności stosowania dodatkowego obramowania. Czarno-białe obrazy abstrakcjonistyczne to wspaniała propozycja do wszystkich wnętrz o stonowanej, subtelnej stylistyce.