• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy drukowane na płótnie abstrakcje postacie

Postacie w formie abstrakcyjnej często nie przypominają realnych. Przybierają geometryczne wzory, wykrzywione twarze. Obrazy drukowane na płótnie z abstrakcyjnymi postaciami to wybór ludzi nowoczesnych.

Abstrakcja Postacie – dzieła dla koneserów sztuki współczesnej

Obrazy abstrakcjonistyczne bardzo często korzystają z motywu tajemniczych postaci. Prezentacja człowieka oderwanego od rzeczywistości to jeden z podstawowych motywów przewodnich stosowanych w abstrakcji. Artystą znanym z takich dzieł jest chociażby Edvard Munch, jeden z najwybitniejszych przedstawicieli abstrakcjonizmu. Kolekcja Abstrakcje Postacie jest dedykowana wszystkim miłośnikom sztuki współczesnej. To bardzo odważna dekoracja ścienna, która sprawdzi się we wszystkich nowoczesnych wnętrzach z indywidualnym stylem.

Jakie obrazy znajdziesz w kolekcji Abstrakcje Postacie?

W tym miejscu możesz zapoznać się z kolekcją imponujących obrazów abstrakcjonistycznych ukazujących sylwetkę człowieka w całkowitym oderwaniu od rzeczywistości. Tajemnicze postacie są często tworzone z licznych kształtów geometrycznych. Charakterystyczna jest także ekspresyjna kolorystyka. Abstrakcje postacie mogą przedstawiać sylwetki w różnych kontekstach sytuacyjnych, np. w tańcu, podczas sportu, a także w scenach miłosnych. Kolekcja obejmuje przede wszystkim obrazy drukowane na płótnie przy użyciu nowoczesnej technologii druku. Bogata kolekcja liczy kilkadziesiąt różnych wzorów i jest systematycznie powiększana.

Reprodukcje słynnych obrazów abstrakcjonistycznych

Ważnym elementem kolekcji są reprodukcje słynnych artystów abstrakcjonistycznych. Jeśli mielibyśmy wskazać najsłynniejszy obraz, który przedstawia tematykę postaci w świecie obrazów abstrakcyjnych, postawilibyśmy na „Krzyk” Edvarda Muncha. Dzieła tego artysty mogą się jednak nie sprawdzić jako dekoracja ścienna do salonu. W wielu obrazach Munch przelewał na płótno niepokój oraz lęk. Nowoczesne obrazy na płótnie, dostępne w naszej kolekcji, ukazują kolorowe postacie w różnych kontekstach sytuacyjnych. Są to żywe i barwne kompozycje, które znacznie lepiej sprawdzą się w roli oryginalnej dekoracji ściennej.

Obrazy postacie drukowane na płótnie

Kolekcja jest efektem pracy uzdolnionych artystów rozwijających się w dziedzinie abstrakcjonizmu. Do stworzenia takiego obrazu potrzebna jest zarówno praca ręczna, jak również nowoczesne technologie druku. Przy tworzeniu dzieła biorą udział graficy, projektanci, a także fotografowie. Drukowany obraz na płótnie to bardzo praktyczna i elegancka dekoracja ścienna. Na przestrzeni lat nie traci swojego doskonałego wyglądu i zawsze oferuje pełną feerię kolorystyczną. W abstrakcyjnych obrazach z postaciami poruszane są różnorodne motywy wraz z przesłaniem i symboliką.

Abstrakcyjne obrazy z postaciami do nowoczesnych wnętrz

Abstrakcja to sztuka współczesna wykorzystywana przede wszystkim do dekorowania nowoczesnych wnętrz o wyrazistym, indywidualnym sznycie. Bogata kolorystyka obrazów pozwala lepiej dostosować obraz do aranżacji wnętrza. Obrazy możemy umieścić w salonie, aby za każdym razem zachwycały nas swoim wyglądem. Abstrakcje możemy umieścić także w gabinecie i pracowni, aby pobudzić kreatywność. Jest to dobra propozycja dla wszystkich osób, które chcą udekorować hol lub przedpokój, witając gości w swoim domu sztuką na najwyższym poziomie.

Wieloczęściowe obrazy ukazujące postaci na płótnie

W różnorodnej kolekcji obrazów dużą popularnością cieszą się tryptyki, czyli obrazy wieloczęściowe. Abstrakcje sylwetki pozwalają na stworzenie niezwykłych kompozycji przestrzennych. Takie obrazy wzmacniają ekspresję ukazywanego motywu przewodniego. Doskonałym przykładem będzie tu obraz „Kraina Tańca”. To pięcioczęściowy tryptyk rozszerzający się do wnętrza. Może być umieszczony np. nad stołem w jadalni lub nad meblami wypoczynkowymi w salonie. Wieloczęściowe obrazy możemy wykorzystać do wizualnego poszerzenia wnętrza oraz lepszego wyeksponowania ściany.

Jak wybrać odpowiedni obraz z kolekcji Abstrakcje Postacie?

W kolekcji kilkudziesięciu różnych wzorów niełatwo o wybór tego jednego obrazu, który będzie zdobił nasz dom przez wiele lat. W trosce o wygodę naszych klientów stworzyliśmy wygodną wyszukiwarkę, która pozwala wybrać motyw przewodni, rozmiar obrazu, zakres cenowy, a także kolorystykę. W ten sposób możesz dużo szybciej wybrać obraz pasujący do swojego wnętrza. W kolekcji dostępne są obrazy kolorowe oraz czarno-białe dedykowane bardziej stonowanym i klasycznym wnętrzom. Tak zróżnicowana galeria sprawia, że każdy klient może wybrać dzieło idealne do swojego wnętrza.

Abstrakcyjne obrazy o najwyższej jakości

Eksponowane w galerii dzieła są efektem pracy młodych i uzdolnionych artystów. Obrazy drukowane na płótnie z pomocą nowoczesnej technologii pozwalają uzyskać wyjątkowo ostry i wyrazisty wygląd. Płótno flizelinowe dodatkowo podkreśla koloryt dzieła. Płótno jest rozciągnięte na solidnym krośnie malarskim i posiada zamalowane boki, dzięki czemu, dodatkowe obramowanie nie jest potrzebne. Możesz od razu powiesić obraz na ścianie i cieszyć się prawdziwą sztuką w swoim domu. Abstrakcje postacie na pewno zrobią duże wrażenie na miłośnikach sztuki współczesnej.