• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy drukowane na płótnie inspiracje

Nowoczesne, inspirujące obrazy drukowane na płótnie to świetny pomysł na obdarowanie kogoś bliskiego. Zainspiruj się naszymi obraz i zainwestuj w piękną dekorację ścienną.

Obrazy inspiracje – prawdziwe dzieła sztuki w Twoim domu

Dzieła sztuki były nieodzownym elementem wystroju arystokratycznych dworów. Obrazy podkreślały ekskluzywny charakter wnętrza, a także stanowiły inwestycję na przyszłość. Kolekcja inspiracje to starannie wykonane obrazy na płótnie stworzone w oparciu o dzieła sztuki wybitnych malarzy. Jeśli chcesz wprowadzić do swojego wnętrza powiew prawdziwej sztuki, a także wywrzeć pozytywne wrażenie na odwiedzających Twój dom gościach, kolekcja inspiracje na pewno zaoferuje Ci wiele adekwatnych dekoracji ściennych.

Jakie obrazy znajdziesz w kolekcji Inspiracje?

W tej kolekcji oddajemy do dyspozycji klientów obrazy będące inspiracją prawdziwych dzieł sztuki stworzonych przez najwybitniejszych artystów w dziejach. Bogata galeria obrazów na płótnie na pewno sprosta oczekiwaniom estetów oraz miłośników sztuki. Dekoracje ścienne inspirowane prawdziwymi obrazami oraz grafikami wnoszą do wnętrza ekskluzywny i prestiżowy charakter. Pobudzają wyobraźnię, rozwijają kreatywność oraz czynią wnętrza bardziej przytulnymi. Nie dziwi zatem fakt, że inspiracje artystyczne cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

Imponujące dekoracje ścienne inspirowane twórczością Klimta

Kolekcja Inspiracje to miejsce adresowane do wszystkich estetów pragnących pozyskać obraz ukazujący prawdziwe dzieło sztuki. Wybitnym malarzem, którego obrazy stanowiły ważną inspirację dla tej kolekcji, był Gustav Klimt. To austriacki malarz i grafik, który tworzył w epoce secesji. Siłą obrazów Klimta był wyjątkowy klimat i bogata symbolika. Inspiracje tworzone na podstawie jego dzieł do dziś stanowią jeden z najpopularniejszych motywów dekoracyjnych do modernistycznych wnętrz.

Ręcznie malowane obrazy do ekskluzywnych wnętrz

W bogatej kolekcji inspiracji nie mogło zabraknąć ręcznie malowanych obrazów tworzonych na podstawie dzieł uznanych artystów z różnych epok malarskich. Obrazy namalowane ręcznie to wyjątkowa ozdoba, która wnosi do wnętrza ekskluzywny charakter. Posiada w sobie unikalność oraz cząstkę duszy autora. Dostępne w naszej kolekcji wzory do ręcznego malowania są przygotowywane na indywidualne życzenie klienta. Wybierz interesujący Cię motyw, a nasz malarz stworzy dla Ciebie inspirujący obraz w przeciągu kilku dni.

Funkcjonalne obrazy drukowane na płótnie

Bardzo praktyczną dekoracją ścienną pasującą do każdego wnętrza są obrazy drukowane na płótnie. Takie działa tworzy się z pomocą najnowocześniejszych technologii druku, co gwarantuje wyjątkową wyrazistość oraz precyzję wykonania. Obrazy drukowane nie tracą swojego doskonałego wyglądu i cieszą nasz wzrok na przestrzeni wielu lat. Zaletą jest możliwość przeniesienia dowolnych inspiracji na płótno. Mogą to być szkice, rysunki, fotografie, grafiki oraz ręcznie malowane obrazy. Przy tworzeniu takich dzieł biorą udział utalentowani projektanci oraz graficy. Atutem drukowanych dekoracji ściennych jest przystępna cena w zamian za elegancką i jakościową ozdobę.

Obrazy inspiracje w formie przestrzennych tryptyków

Stylowym i modnym dodatkiem do wnętrz mieszkalnych są obrazy wieloczęściowe złożone z kilku modułów. Takie dekoracje ścienne możemy wkomponować w salonie, sypialni, a także kuchni. Tryptyki składają się z trzech, czterech lub pięciu modułów układających się w spójną całość. Popularnym motywem są tutaj abstrakcje, które w połączeniu z obrazem wieloczęściowym wnoszą do wnętrza dodatkową przestrzeń oraz ekspresję. Przykładami tryptyków dostępnych w kolekcji Inspiracje są obrazy: „Pocałunek”, „Złote drzewo” oraz „Na zawsze razem”.

Jak wybrać obraz idealnie dostosowany do wnętrza?

Podstawowym czynnikiem jest oczywiście dostosowanie obrazu do kolorystyki wnętrza. Najłatwiej jest dobrać obraz pod kątem kolorów mebli oraz innych dodatków dekoracyjnych. Styl obrazu powinien być także dostosowany do wiodącej aranżacji, np. subtelne obrazy do klasycznych wnętrz, natomiast ekspresyjne abstrakcje do wnętrz modernistycznych. Jeśli interesują Cię konkretne inspiracje artystyczne, skorzystaj z wyszukiwarki dostępnej po lewej stronie. Możesz tu wybrać rozmiar obrazu, zakres cenowy, a także tematykę i kolorystykę dzieła. W ten sposób, znacznie szybciej dostosujesz obraz do indywidualnych oczekiwań oraz stylistyki wnętrza.

Czym odznaczają się obrazy Inspiracje dostępne w naszej kolekcji?

Inspiracje tworzone w oparciu o prawdziwe dzieła sztuki odznaczają się wyjątkowym, prestiżowym charakterem. Obrazy dostępne w naszej galerii cechują się starannym wykonaniem, co gwarantuje im doskonały wygląd na przestrzeni wielu lat. Kolekcja ta jest dedykowana wszystkim miłośnikom prawdziwej sztuki. Dostępne w tym miejscu motywy są obrazami drukowanymi na wytrzymałym płótnie flizelinowym. Zadrukowane boki obrazów sprawiają, że dekorację możemy od razu powiesić na ścianie, ciesząc się uzyskanym efektem wizualnym. To bardzo ekskluzywne dekoracje ścienne, które w naszym sklepie zakupisz za przystępną cenę.