• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy drukowane na płótnie Klimt

Obrazy drukowane na płótnie austriackiego malarza Gustava Klimt to często poszukiwana dekoracja. Oferujemy Państwu kilka z wielu wzorów namalowanych przez tego artystę.

Obrazy Klimt – dekoracje inspirowane twórczością wybitnych artystów

Kolekcja Inspiracje Klimt jest dedykowana wszystkim koneserom sztuki oraz estetom, którzy pragną pozyskać imponujący obraz na płótnie do swojego domu. Dostępne w tej kolekcji obrazy to inspiracje tworzone w oparciu o twórczość wybitnych malarzy, taki jak Gustav Klimt. Z pomocą takich dekoracji ściennych możesz podkreślić ekskluzywny charakter wnętrza, a także zadbać o powiew prawdziwej sztuki w Twoim domu.

Jakie dekoracje ścienne znajdziesz w kolekcji Klimt?

W tym miejscu oddajemy do dyspozycji klientów rozbudowaną kolekcję obrazów stworzonych w oparciu o oryginalne dzieła stworzone przez Gustava Klimta, jednego z najwybitniejszych przedstawicieli secesji oraz symbolizmu. W naszej ofercie znajdziesz ręcznie malowane obrazy, a także obrazy drukowane na płótnie. Budując kolekcję dbamy o wysoką jakość oferowanych dekoracji. Dzięki temu, masz pewność, że zakupiona ozdoba będzie odznaczać się nieskazitelnym wyglądem na przestrzeni wielu lat.

Czym charakteryzują się obrazy inspirowane twórczością Klimta?

Gustav Klimt to jeden z najwybitniejszych malarzy tworzących swoje dzieła na przełomie XIX oraz XX wieku. Austriacki malarz działał w epoce secesji, a jego działa są charakterystyczne dla gatunków symbolizmu oraz abstrakcji. Klimt bardzo często tworzył obrazy, dla których inspiracją byli ludzie, a w szczególności kobiety. Tworzył portrety, a także pełne sylwetki, w których realistyczne obszary mieszały się z bogatą symboliką. Obrazy Klimta odznaczają się stonowaną kolorystyką, w której często pojawią się elementy złota, brązu oraz srebra. Dzięki temu, dekoracje ścienne inspirowane tym artystą są uniwersalne i pasują do różnych rodzajów wnętrz.

Ręcznie malowane obrazy do ekskluzywnych wnętrz

Ręcznie namalowany obraz to unikalna dekoracja ścienna, która pozwala wprowadzić do wnętrza prawdziwe dzieło sztuki. Nasz sklep funkcjonuje z utalentowanymi artystami, którzy zajmują się tworzeniem obrazów inspirowanych oryginalnymi dziełami Gustava Klimta. To propozycja dla prawdziwych koneserów sztuki, którzy pragną pozyskać wyjątkową i ekskluzywną ozdobę. Ręcznie malowane obrazy powstają na indywidualne życzenie klienta. Wybierz jeden z dostępnych wzorów, a nasz malarz przygotuje dla Ciebie dzieło w przeciągu kilku dni.

Realistyczne obrazy drukowane na płótnie

Ważnym obszarem naszej oferty są obrazy drukowane na płótnie. Z pomocą nowoczesnej technologii druku, na płótno można przenieść rysunki, grafiki komputerowe, ręcznie malowane obrazy, a także fotografie. Stworzona dekoracja odznacza się bardzo ostrym i wyrazistym obrazem. W procesie twórczym biorą udział utalentowani artyści z zakresu grafiki oraz projektowania. Drukowane na płótnie obrazy to bardzo funkcjonalna i praktyczna dekoracja ścienna, która wciąż zachowuje elegancję tradycyjnego obrazu. Dużym atutem jest jednak przystępna cena, dzięki czemu, stylową i trwałą dekorację ścienną można pozyskać bez nadmiernych wydatków.

Wieloczęściowe obrazy inspirowane dziełami Klimta

Dużą popularnością w naszej ofercie cieszą się obrazy wieloczęściowe złożone z kilku modułów. Takie obrazy tworzą efektowną kompozycję przestrzenna, która ożywia wnętrze oraz pozwala wzmocnić ekspozycję najbardziej reprezentatywnych pomieszczeń. Inspiracje Klimta w formie tryptyków prezentują się imponująco i na pewno podkreślą ekskluzywny charakter wnętrza. Takie obrazy świetnie łączą się z dużymi meblami, np. narożnikiem w salonie czy łóżkiem w sypialni. Obrazy wieloczęściowe, dla których inspiracją był Gustav Klimt to: „Złote drzewo”, „Pocałunek”, „Na zawsze razem” oraz „Całus w policzek”.

Jak wybrać ozdobę ścienną pasującą do wnętrza?

Przede wszystkim należy dostosować kolorystykę obrazu do aktualnego wystroju. Najlepsze rezultaty przynosi łączenie obrazów z kolorystyką innych dekoracji w pomieszczeniu. Ważny jest także gatunek i nurt dostosowany do wnętrza. Obrazy inspirowane twórczością Klimta są bardzo uniwersalne. Możemy je wykorzystać zarówno we wnętrzach klasycznych, jak również modernistycznych. W trosce o wygodę naszych klientów, przygotowaliśmy wygodną wyszukiwarkę, z pomocą której wybierzesz interesujący Cię motyw przewodni, kolorystykę, zakres cenowy, a także rozmiar obrazu. W ten sposób szybciej dobierzesz dekorację ścienną pasującą do wnętrza.

Dlaczego warto zakupić obrazy Klimt w naszym sklepie?

Dostępna w naszym sklepie kolekcja obrazów odznacza się najwyższą jakością. Wybierając dekoracje ścienne w tym miejscu zyskujesz pewność, że będą one prezentować nienaganny wygląd na przestrzeni wielu lat. Obrazy są malowane lub drukowane na flizelinowym płótnie odpornym na promieniowanie UV oraz wilgoć. Płótno posiada zadrukowane boki i jest naniesione na lekkie krosno malarskie. Możesz zatem od razu powiesić dekorację na ścianie i cieszyć się z uzyskanego efektu. Na bieżąco dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować naszym klientom inspiracje Klimta, dostępne w przystępnej cenie.