• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy drukowane na płótnie bukiety

Piękne kompozycje wiejskich bukietów, bogate kolory kwiatów ułożonych w klasycznych wazonach to element przewodni obrazów drukowanych na płótnie w kategorii bukiety.

Obrazy Bukiety kwiatów – sprawdzony sposób na ożywienie wnętrza

Wielokolorowe bukiety kwiatów to jeden z najważniejszych motywów przewodnich martwej natury. To gatunek, który stara się w artystyczny sposób ukazać nam naturalne piękno, a także symbolikę. Obrazy bukiety kwiatów są bardzo uniwersalne i mogą być wykorzystane w wielu rodzajach wnętrz. W tym miejscu znajdziesz imponujące, ręcznie malowane obrazy, a także realistyczne nadruki na płótnie, których motywem przewodnim są kolorowe bukiety kwiatów. Jeśli szukasz dekoracji, która wniesie ożywienie do Twojego domu, bukiety kwiatów to jedna z ciekawszych propozycji.

Jakie obrazy znajdziesz w kolekcji Bukiety kwiatów?

W tej kolekcji motywem przewodnim są różnorodne kwiaty składające się na spójną i kolorową kompozycję. Utrwalanie martwej natury na płótnie zawsze stanowiło duże wyzwanie dla malarzy. Wielu z nich poświęciło całe życie na doskonalenie tej sztuki. Obrazy z bukietami kwiatów to bardzo wyrazista dekoracja ścienna o wysokim stopniu ekspresji. Pasuje do nowoczesnych wnętrz osób niebojących się mocnych kolorów łączonych ze sobą w jednym wnętrzu. W naszej kolekcji dostępne są zarówno ręcznie malowane obrazy, jak również nadruki na płótnie stworzone za pośrednictwem nowoczesnej technologii druku.

Ręcznie malowane obrazy z bukietami kwiatów

Wyjątkową i unikalną dekoracją są ręcznie malowane obrazy, na których możemy dostrzec prawdziwą sztukę. Zaletą takich obrazów jest ich niepowtarzalność. Choć powstają według określonego wzoru, każdy obraz posiada delikatne różnice i jest jedyny w swoim rodzaju. Takie obrazy często wyciągają na pierwszy plan róże, tulipany, magnolie oraz maki. Ręcznie malowane obrazy na płótnie są tworzone przez wykwalifikowanych artystów na indywidualne życzenie klienta. Wybierz odpowiedni wzór, a nasz malarz stworzy dla Ciebie obraz w ciągu kilku dni. Bukiety kwiatów na ręcznie malowanych obrazach mienią się pełną feerią barw za sprawą użycia delikatnych farb akrylowych.

Fotografie kwiatów na płótnie

Bardzo pomysłową dekoracją ścienną są również obrazy kwiatów w formie wysokojakościowych wydruków na płótnie. To efekt pracy grafików, projektantów, a także fotografów. Nadruki mogą przedstawiać bukiety kwiatów w dowolnym ujęciu: zarówno w formie artystycznej kompozycji, jak również realistycznego zdjęcia. Obrazy drukowane na płótnie są bardzo funkcjonalne i praktyczne. Zachowują swój doskonały wygląd na przestrzeni i lat i pozwalają cieszyć się naturalnym pięknem kwiatów w naszym domu.

Obrazy bukiety kwiatów do salonu, kuchni, sypialni

Obrazy z bukietami kwiatów to popularna dekoracja ścienna stosowana w salonie. Zróżnicowana kolorystyka pozwala bez trudu dostosować obraz do aranżacji wnętrza, a także wnieść odrobinę bardziej wyrazistych kolorów, które ożywią i urozmaicą wnętrze. Obrazy z kwiatami świetnie prezentują się również w sypialni, kuchni, jadalni, gabinecie czy pracowni. Żywa kolorystyka przyciąga wzrok i pozwala pobudzić naszą wyobraźnię. bukiety na zielonym tle mają działanie odprężające i stymulują naszą kreatywność. To wszystko sprawia, że bukiety kwiatów na płótnie to praktyczna dekoracja ścienna oferująca nam szeroki wachlarz zalet.

Wieloczęściowe obrazy z bukietami kwiatów

Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się obrazy wieloczęściowe, czyli tryptyki. Bukiety kwiatów w takiej formie mogą stanowić wyjątkową ozdobę przestrzenną, która wyeksponuje na pierwszy plan reprezentatywną część wnętrza. Tryptyki z kwiatami mogą składać się z kilku modułów o kilku rozmiarach, co dodatkowo podkreśla walory estetyczne. Obrazy wieloczęściowe świetnie komponują się jako dodatek nad dużymi meblami wypoczynkowymi. Przy właściwym połączeniu kolorystycznym jesteśmy w stanie stworzyć wyjątkowo efektowną aranżację.

Jak wybrać najlepszy obraz kwiatów do naszego wnętrza

Bukiety kwiatów są dla nas bardzo istotnym motywem. Stale poszerzamy kolekcję, aby zaoferować naszym klientom możliwie jak najszerszy wybór. W bukietach dominują żywe kolory wnoszone przez róże, magnolie, orchidee, tulipany, kalie oraz inne kwiaty. W sumie, galeria obrazów z kwiatami liczy sobie kilkaset propozycji. Możesz skorzystać z wyszukiwarki po lewej stronie by sprecyzować swoje poszukiwania. Wybierz interesujący Cię rozmiar obrazu, motyw przewodni, kolorystykę, a także zakres cenowy. W ten sposób szybciej wybierzesz optymalny obraz z bukietem do swojego wnętrza.

Przepiękne obrazy na ścianę z bukietami kwiatów

W trosce o pełne zadowolenie naszych klientów dbamy o staranne wykonanie i trwałość obrazów dostępnych w naszej kolekcji. Włoskie płótno jest zabezpieczane przed działaniem promieni UV i nanoszone na lekkie drewno krosnowe. Obraz posiada zamalowane boki, dzięki czemu, może zostać od razu powieszony na ścianie. Mamy nadzieję, że obrazy bukiety kwiatów wniosą do Twojego domu pełnię radosnych kolorów oraz ciepła. To wspaniała dekoracja ścienna, która sprawdzi się w salonie, holu, przedpokoju, kuchni, sypialni oraz innych rodzajach wnętrz.