• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy drukowane na płótnie lilie

Lilie to piękne kwiaty. Symbolizują majestat i królewskość. Ich niesamowita uroda uchwycona na obrazach drukowanych na płótnie pasuje do wnętrz klasycznych i eleganckich.

Obrazy lilie – ekskluzywna ozdoba do każdego wnętrza

Lilie od wieków są postrzegane jako symbol piękna i doskonałości. Wielu artystów podejmuje próbę utrwalenia piękna tych kwiatów na płótnie. Obrazy lilie to wspaniała i majestatyczna dekoracja ścienna, która wniesie powiew ekskluzywności do każdego wnętrza. Zróżnicowana kolorystyka oraz liczne nurty obecne w obrazach kwiatowych sprawiają, że każdy może wybrać obraz idealnie dopasowany do aranżacji wnętrza. W tym miejscu znajdziesz dzieła, dla których motywem przewodnim są lilie uznawane za królewski kwiat. Jakie korzyści oferuje taki obraz na ścianę?

Jakie obrazy znajdziesz w kolekcji Lilie?

Bogata kolekcja obrazów kwiatowych liczy kilkaset różnorodnych produktów. Znajdziesz tu ręcznie malowane obrazy stworzone przez utalentowanych artystów. Olbrzymią część kolekcji stanowią również wysokojakościowe wydruki naniesione na płótno. Lilie to bardzo ważny temat przewodni wybierany przez artystów tworzących obrazy kwiatowe. Wszystko za sprawą wyjątkowo pozytywnej i majestatycznej symboliki tych kwiatów. Obrazy ścienne z liliami są bardzo uniwersalne i mogą być wpasowane do każdego rodzaju wnętrza. Kolekcja obrazów z liliami jest na bieżąco uzupełniana o nowe działa, aby sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów.

Jaką symbolikę posiadają lilie?

Lilie kojarzą się z dostojnością i królewskością. To ważny motyw, który pojawiał się w heraldyce, co podkreśla majestatyczność tego kwiatu. We florystyce, lilie są utożsamiane z delikatnością, doskonałością a także kobiecym pięknem. Wielowarstwowa symbolika lilii sprawia, że obrazy z tymi kwiatami są bezpiecznym wyborem do każdego wnętrza. Na obrazach mogą być przestawiane w połączeniu z innymi kwiatami, takimi jak np. magnolie czy orchidee. Obrazy z liliami stanowią bardzo stylowy dodatek podkreślający ekskluzywność wnętrza.

Kwiatowe obrazy z liliami do salonu, kuchni, sypialni

Obrazy lilie są bardzo uniwersalną ozdobą, którą możemy wykorzystać w każdym wnętrzu. Stonowana kolorystyka lilii sprawia, że obraz ma działanie relaksujące i odprężające. W związku z tym, to doskonały wybór do salonu oraz sypialni. Obraz z kwiatami sprawdzą się również w kuchni, jadalni, pracowni oraz gabinecie. W kolekcji tej dominują stonowane kolorystyki, choć trafimy również na obrazy, które przede wszystkim eksponują charakterystyczny liliowy kolor. Kolorystyka obrazów z liliami sprawdzi się zarówno w jasnych wnętrzach, jak również w pomieszczeniach zachowanych w ciemniejszych tonach.

Ręcznie malowane obrazy z liliami

W ofercie naszego sklepu znajdziesz ręcznie malowane obrazy stworzone przez doświadczonych i utalentowanych artystów, którzy od lat doskonalą swoje umiejętności w aspekcie tworzenia majestatycznych, kwiatowych dekoracji. Ręcznie malowany obraz na ścianę to wyjątkowa i unikatowa ozdoba, która podkreśla klasę i styl naszego wnętrza. Obrazy są tworzone na indywidualne życzenie klienta. Wybierz wzór, który najlepiej sprawdzi się w Twoim wnętrzu, a nasz malarz przygotuje dla Ciebie obraz w ciągu kilku dni. Obrazy lilie są odpowiednio zabezpieczane przed promieniowaniem UV, dzięki czemu, na przestrzeni lat nie tracą swojego doskonałego wyglądu.

Fotografie z liliami na płótnie

Ważnym elementem naszej kolekcji są nadruki na płótnie. To efekt pracy doświadczonych grafików, projektantów oraz fotografów. W ofercie dostępne są zarówno artystyczne kompozycje malarskie, jak również realistyczne fotografie naniesione na włoskie płótno za pośrednictwem najnowocześniejszej technologii druku. To bardzo funkcjonalna i praktyczna dekoracja ścienna, która pozwala cieszyć się niepowtarzalnym pięknej natury w naszym domu. Fotografie lilie na płótnie pobudzają naszą wyobraźnię i sprawiają, że możemy wręcz poczuć delikatny, charakterystyczny zapach tego kwiatu.

Jak wybrać odpowiedni obraz z liliami?

Obrazy kwiatowe do uniwersalne dekoracje ścienne, które możemy wykorzystać w wielu wnętrzach. W obszernej kolekcji znajdziesz zarówno pojedyncze motywy, pejzaże, jak również bukiety wykorzystujące feerię kolorów wielu kwiatów. Jeśli szukasz konkretnego obrazu, skorzystaj z wyszukiwarki dostępnej po lewej stronie. Możesz wybrać rozmiar obrazu, kolorystykę, motyw przewodni, a także zakres cenowy. Możesz także wpisać frazę kluczową, która najlepiej odzwierciedla poszukiwany przez Ciebie obraz.

Obrazy lilie to dekoracja najwyższej jakości

Dodając obrazy kwiatowe do naszej kolekcji zwracamy uwagę nie tylko na ich piękny wygląd, ale również solidne i staranne wykonanie. Każdy obraz jest malowany lub drukowany na wytrzymałym włoskim płótnie naciągniętym na lekkie drewno krosnowe. Obrazy lilie posiadają zamalowane boki, dzięki czemu, nie wymagają ramy i mogą być od razu powieszone na ścianie. Ze względu na pozytywną symbolikę tych kwiatów, obrazy z liliami mogą być wspaniałym prezentem na urodziny lub jako prezent na nowe mieszkanie. To trwała ozdoba na ścianę, która zawsze będzie zachwycać swoim wyglądem.