• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy drukowane na płótnie maki

Piękna ozdoba ściany w nowoczesnym stylu. Maki przedstawione na obrazie drukowanym na płótnie, o pięknie odwzorowanych barwach. Inspirowane dziełami wybitnych malarzy.

Obrazy Maki – do nowoczesnych wnętrz z odrębnym stylem

Maki to wyjątkowe kwiaty odznaczające się wielowarstwową symboliką i mitycznym znaczeniem w wielu kulturach. Obrazy z makami świetnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach stawiających na indywidualny, własny styl. Jeśli chcesz podkreślić walory takiego pomieszczenia, obraz z makami z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom. W naszej kolekcji znajdują się obrazy oparte na różnych nurtach malarskich. Do dyspozycji klientów oddajemy również realistyczne nadruki na płótnie wykorzystujące fotografię natury w pełnej krasie. Czym charakteryzują się obrazy maki?

Jakie obrazy oferujemy w kolekcji Maki?

W tej kolekcji znajdziesz obrazy wykorzystujące motyw przewodni maków. To piękne kwiaty o wielowymiarowym znaczeniu. Nie dziwi zatem fakt, że tak wielu artystów decyduje się utrwalić piękno maków na swoich dziełach. Znajdziemy je w klasycznym przedstawieniu martwej natury jako realistyczne fotografie na płótnie, a także jako wiodący element pełnego krajobrazu. Staramy się podążać za potrzebami naszych klientów, w związku z czym, stale rozwijamy kolekcję obrazów z makami. Dzięki temu, znacznie łatwiej dobierzesz obraz pasujący do aranżacji wnętrza.

Ręcznie malowane obrazy z makami

Dużą część kolekcji stanowią obrazy ręcznie malowane na płótnie. Ich autorami są doświadczenia malarze, którzy od lat poszerzają swoje umiejętności w ukazywaniu piękna natury. Maki to kwiaty bardzo często wykorzystywane przez artystów. W naszej kolekcji znajdziesz obrazy namalowane przy użyciu farb akrylowych, które pozwalają w pełnej krasie zaprezentować bogactwo kolorystyczne oferowane nam przez świat natury. Obrazy maki na płótnie to odważna i wyjątkowa dekoracja ścienna, która może być wykorzystywana w różnych wnętrzach nowoczesnych z własnym stylem. Dostępne w kolekcji obrazy są malowane na życzenie klienta. Wybierz wzór, który najlepiej trafia w Twoje poczucie estetyki, a nasz artysta stworzy dla Ciebie obraz w ciągu kilku dni.

Fotografie maków na płótnie

W bogatej galerii obrazów znajdziesz również fotografie maków naniesione na płótno za pośrednictwem nowoczesnej technologii druku. Takie dekoracje odznaczają się przede wszystkim realizmem i dokładnością. Pozwalają umieścić cząstkę piękna natury w naszym domu. Wydruki na płótnie są efektem pracy projektantów, grafików oraz fotografów. To bardzo praktyczna i funkcjonalna dekoracja, która przez wiele lat będzie odznaczać się doskonałym wyglądem. Wydruki maków na płótnie są bardzo chętnie wybierane przez miłośników kwiatowych obrazów.

Jaką symbolikę posiadają maki na obrazie?

Wybierając obrazy kwiatowe z makami warto zwrócić uwagę na symbolikę kwiatów. We florystyce maki często kojarzą się ze spokojem oraz snem. W religii symbolizują najczęściej życie po śmierci. Maki namalowane na obrazach kojarzą się przede wszystkim z pięknem oraz sukcesem. Od lat kojarzą się z ekstrawagancją oraz luksusowymi wnętrzami. Maki potrafią pobudzić wyobraźnię i skłonić nas do refleksji. To wspaniała ozdoba do sypialni, a także do salonu. Od wielu wieków, maki są bardzo ważnym motywem artystycznym poruszanym zwłaszcza przez malarzy.

Wieloczęściowe obrazy z makami

W naszej kolekcji dostępne są również tryptyki, czyli wieloczęściowe obrazy, w których motywem przewodnim są kolorowe maki. W obrazach wieloczęściowych dominują pejzaże ukazujące piękno przyrody w pełnej krasie. Na takich obrazach spotkamy również inne kwiaty, takie jak: róże, lilie, fiołki, lawendę czy tulipany. Obrazy z makami zwykle odznaczają się ciepłą kolorystyką, w której dominują dwa kolory: czerwony oraz żółty. W naszej kolekcji dostępne są również bardziej stonowane tryptyki z czarno białym tłem. Na pierwszy plan przebijają się w nich kolorowe maki. Tak zróżnicowana kolekcja sprawia, że każdy z nas może wybrać właściwy obraz do wnętrza.

W jaki sposób wybrać odpowiedni obraz z makami?

W pełnej kolekcji obrazów malowanych na płótnie zawarliśmy kilka tysięcy produktów. Bardzo istotnym motywem przewodnim są kwiaty, w tym oczywiście maki. Jeśli chcesz wybrać konkretny obraz z makami, możesz skorzystać z pomocy wyszukiwarki dostępnej po lewej stronie. Dostępne funkcje to rozmiar obrazu, motyw przewodni, kolorystyka, a także zakres cenowy. Obrazy z makami pasują do nowoczesnych, żywych i jasnych wnętrz, które nie uciekają od mocnych kolorów. To dekoracja, która odznacza się dużą ekspresją wyrazu.

Obrazy maki na płótnie w Twoim domu

Jeśli poszukujesz obrazów z makami do swojego domu, rozbudowana kolekcja naszego sklepu na pewno zawiera w sobie dzieła dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierając obrazy maki zwracamy uwagę nie tylko na piękny wygląd, ale również na wysoką jakość wykonania. Obrazy są malowane lub drukowane na włoskim płótnie rozciągniętym na lekkim drewnie krosnowym. Obraz z makami posiada zamalowane boki, dzięki czemu, nie wymaga ramy i może być od razu powieszony na ścianie. Obrazy maki możesz wykorzystać w salonie, sypialni, kuchni, a także jadalni. To dekoracja ścienna o wielowymiarowej symbolice, która często skłania do refleksji.