• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy drukowane na płótnie róże

Wyjątkowe, przestrzenne aranżacje z motywem róży skomponowane z wielu elementów lub w postaci pojedynczego obrazu drukowanego na płótnie. Róża - piękny kwiat, symbol głebokich uczuć.

Obrazy Róże – doskonała ozdoba do każdego wnętrza z pasją

Róże kojarzą nam się przede wszystkim z miłością i namiętnością. Taka symbolika jest przypisywana szczególnie czerwonym kwiatom. Obrazy róże to popularna dekoracja ścienna, którą można wykorzystać w żywiołowych wnętrzach pełnych pasji. Zaletą jest zróżnicowana kolorystyka zawierająca barwy: czerwonego, żółtego, pomarańczowego, białego oraz różowego. Kupując obrazy z różami na płótnie powinniśmy pamiętać, że każdy kolor róży posiada odrębną symbolikę. W ten sposób możemy łatwiej wybrać obraz idealnie komponujący się z aranżacją wnętrza.

Jakie obrazy znajdziesz w kolekcji Róże?

Do kolekcji obrazów z różami podchodzimy ze szczególną estymą. To bardzo ważny symbol, który od wieków jest wykorzystywany w różnych dziedzinach sztuki. W bogatej galerii znajdziesz artystyczne inspiracje malowane ręcznie, realistyczne obrazy ukazujące wyraziste piękno natury, a także fotografie, które pozwalają wprowadzić bogactwo natury do naszego domu. Stale poszerzamy kolekcję, aby ułatwić klientom wybór właściwego obrazu. Róże to wyjątkowe kwiaty kojarzące się z miłością, nadzieją, namiętnością, ale również bólem, ponieważ jak głosi stare powiedzenie: nie ma róży bez kolców. To wielowymiarowa dekoracja ścienna pobudzająca naszą wyobraźnię.

Jak dobrać obraz z różami pod kątem symboliki?

Róże na obrazach mogą być namalowane przy użyciu wielu kolorów. Należy pamiętać, że każdy z nich odznacza się odrębną symboliką. Czerwone róże to miłość, majętność oraz pasja. Róża biała to czystość oraz szczerość. Róże złote oraz pomarańczowe często są przypisywane wierze katolickiej i wiążą się z doskonałością i majestatem. Żółta róża często jest odbierana negatywnie, ponieważ w symbolice kwiatów kojarzy się z nieszczerymi intencjami oraz zazdrością, chociaż w niektórych kulturach jest utożsamia z przyjaźnią. Mamy również magiczne róże błękitne. Street art oraz dziedziny alternatywne manifestują swoją odrębność z pomocą róż w kolorze czarnym.

Obrazy na płótnie z różami do każdego wnętrza

Obrazy z różami oferują pełną feerię kolorów oraz wyjątkową ekspresję wyrazu. Artyści zwykle sięgają po różnorodne połączenia kolorystyczne, a dla stonowania żywiołowych róż często sięgają po zielone oraz błękitne tło. To wspaniałe pejzaże ukazujące piękno natury w jej pełnym majestacie. Obrazy z różami sprawdzą się w żywych i jasnych wnętrzach. Możemy je wykorzystać jako dekorację ścienną do salonu, kuchni, jadalni, sypialni czy gabinetu. Dużym plusem jest różnorodność stylistyk oraz motywów wykorzystywanych przez artystów do tworzenia obrazów z różami. Obrazy ręcznie malowane są tworzone przez doświadczonych artystów na indywidualne życzenie klienta.

Realistyczne fotografie kwiatowe z różami

W naszej kolekcji znajdziesz również fotografie naniesione na płótno przy pomocy nowoczesnych technologii druku. To bardzo uniwersalna dekoracja ścienna odznaczająca się funkcjonalnością oraz praktycznością. Takie obrazy powstają za sprawą współpracy projektantów oraz fotografów skupionych na ukazywaniu piękna natury w kadrze. Obrazy róże w formie fotografii charakteryzują się wyjątkowym realizmem. Za sprawą naszej wyobraźni możemy wręcz poczuć kwiatowy zapach oraz świeżość we wnętrzu zdobionym takim obrazem.

Wieloczęściowe obrazy z różami

Klienci bardzo często sięgają także po obrazy wieloczęściowe, czyli tryptyki. Kwiaty to bardzo wdzięczny motyw, z pomocą którego można stworzyć wyjątkowe aranżacje przestrzenne. Na tryptykach znajdziemy nie tylko róże, ale również lilie, magnolie, kalie czy tulipany. Obrazy wieloczęściowe z kwiatami możemy umieścić na reprezentacyjnej ścianie podkreślając atuty wnętrza. W naszej kolekcji znajdziesz tryptyki 3- oraz 5-częściowe. Części tryptyku mogą posiadać różny rozmiar, co pozwala stworzyć wyjątkową dekorację ścienną.

Kwiatowe obrazy z różami w bogatej kolekcji

Obrazy róże cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. W związku z tym, z dużą pieczołowitością budujemy tę kolekcję, systematycznie dodając do niej nowe obrazy z kwiatami. Po lewej stronie dostępna jest wyszukiwarka, z pomocą której możesz wybrać interesujący Cię motyw przewodni, kolorystykę, zakres cenowy, a także rozmiar. To duże udogodnienie, które pomoże Ci w doborze unikalnego obrazu dostosowanego do Twojego poczucia estetyki, a także do wiodącej aranżacji we wnętrzu, które chcesz ozdobić kwiatowym obrazem.

Naturalne piękno i wysoka jakość obrazów z różami

Obrazy z różami są dziełem doświadczonych artystów, którzy latami uczyli się ukazywać piękno przyrody na płótnie. Tworząc naszą kolekcję obrazów zwracamy uwagę nie tylko na wygląd, ale również na wysoką jakość i staranne wykonanie. Obrazy są malowane lub drukowane na wytrzymałym, włoskim płótnie. Podstawą jest lekkie drewno krosnowe. Obraz posiada zamalowane boki, dzięki czemu można go od razu powiesić na ścianie bez konieczności kupowania ramy. Obrazy róże to ciekawy i oryginalny prezent na pomysł dla bliskich nam kobiet. To wyjątkowa dekoracja, która odznacza się dużą ekspresją wyrazu oraz bogactwem kolorów.