• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy drukowane na płótnie ludzie

Wśród obrazów drukowanych na płótnie w kategorii ludzie znajdziesz zarówno portrety abstrakcyjne jak i nowoczesne, całe sylwetki lub pięknie wyszczególnione twarze. Sprawdź i się przekonaj.

Obrazy z ludźmi – sposób na wyjątkową ozdobę wnętrza

Obrazy ukazujące ludzi to bardzo ważna część kolekcji obrazów w naszym sklepie internetowym. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy obrazy ręcznie malowane, a także realistyczne wydruki na płótnie. Portrety oraz obrazy z sylwetkami ludzi stanowią ważny motyw dekoracyjny od zarania dziejów. Taka dekoracja pasuje zarówno do wnętrz klasycznych, jak również nowoczesnych. Wystarczy jedynie dobrać obraz, który tematycznie oraz kolorystycznie wkomponuje się w aranżację wnętrza. Czym charakteryzują się obrazy ukazujące ludzi?

Obrazy ludzi w różnych stylach artystycznych

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci nie doświadczali problemów z wyborem właściwego obrazu. W związku z tym, obrazy ukazujące ludzi podzieliśmy na cztery podkategorie, ze względu na motyw przewodni oraz styl obrazu. Dostępne podkategorie to: Kobiety, Sylwetki, Akty oraz Portrety. Wyzwaniem stojącym przed artystą planującym obraz o ludziach jest wybór kontekstu. Kogo chcę ukazać na obrazie? Jakie są aktualne emocje tej osoby? Obrazy z ludźmi są wyjątkowe, ponieważ dają nam możliwość własnej interpretacji przekazu artysty.

Imponujące portrety do wnętrz klasycznych i nowoczesnych

Obrazy z ludźmi kojarzą nam się przede wszystkim z portretami. W naszej ofercie dostępne są reprodukcje popularnych portretów zrealizowane przez doświadczonych artystów. W bogatej kolekcji znajdują się zarówno realistyczne portrety do wnętrz klasycznych, jak również kolorowe abstrakcje pasujące do pomieszczeń zachowanych w stylu nowoczesnym. Jeśli cenisz sobie bogatą feerię kolorów, na pewno przydaną Ci do gusty takie portrety, jak: „Kwiaty we włosach”, „Kobieta w makach”, czy „Emancypantka”. Jeśli poszukujesz bardziej stonowanych obrazów, niewątpliwie zainteresuje Cię „Tajemnicze spojrzenie” oraz „Meandry kobiecości”.

Piękno kobiet na płótnie

Zdecydowana większość obrazów ludzi ukazuje kobiety. W końcu od dawna panuje przekonanie, że to właśnie panie zasługują na miano płci pięknej. Być może to dlatego artyści od zarania dziejów ukazują piękno kobiet na swoich obrazach. W naszej kolekcji również dominują kobiety ukazane w różnorodnych kontekstach. Najczęściej towarzyszą im kwiaty oraz motywy natury. W tej podkategorii dostępne są zarówno obrazy ręcznie malowane, jak również wyraziste druki na płótnie. Dzięki temu, klienci mają większą swobodę wyboru i mogą łatwiej dobrać produkt pasujący do stylistyki wnętrza.

Odważne akty na płótnie

Wśród obrazów ukazujących ludzi nie mogło oczywiście zabraknąć aktów, które ukazują piękno nagości w artystyczny sposób. Takie dzieła zawsze budziły wiele emocji, a na przestrzeni lat, sposób malowania ludzkiego ciała zmieniał się wielokrotnie. Dzisiaj stawia się przede wszystkim na realizm oraz ukazanie nagości w oparciu o kontekst sytuacyjny. Takie właśnie obrazy oddajemy od dyspozycji naszych klientów. Jeśli cenisz sobie odważne dekoracje i szukasz obrazu, który na pewno przyciągnie uwagę Twoich gości, akty to niewątpliwie bardzo ciekawa propozycja.

Sylwetki ludzi na dynamicznych obrazach

O ile portrety oraz akty zaliczymy zwykle do obrazów statycznych, o tyle sylwetki częściej ukazują nam jakąś sytuację. Choć przedstawiają wyłącznie jeden kadr, możemy sobie łatwo wyobrazić tę sytuację oraz nadać sylwetkom ruchu w naszej wyobraźni. Obrazy sylwetek ludzi często ukazują sceny erotyczne, taniec, sport, a także spożywanie posiłków, jak chociażby „Ostatnia Wieczerza” stworzona przez wielkiego mistrza, jakim był Leonardo da Vinci. Wiele obrazów w tej kategorii to tryptyki złożone z kilku części ukazującej spójną całość.

Ludzie w bogatej kolekcji obrazów

Zdając sobie sprawę, jak ważnym motywem przewodnim obrazów są ludzie, staramy się stale poszerzać naszą ofertę oraz dodawać w niej nowe produkty, aby każdy klient mógł znaleźć obraz idealnie dostosowany do swoich preferencji oraz stylistyki wnętrza. Aby szybko znaleźć interesujące Cię obrazy, skorzystaj z wyszukiwarki po lewej stronie. Możesz tu ustalić zakres cenowy, wybrać motyw przewodni, a także rozmiar. Możesz również wpisać słowo kluczowe, które najlepiej odzwierciedla obraz, którego poszukujesz.

Naturalne piękno obrazów ręcznie malowanych

Doskonałym wyborem do każdego wnętrza są obrazy ręcznie malowane, które zawsze zawierają w sobie coś wyjątkowego i unikatowego. Taki obraz zawsze posiada niewielką cząstkę artysty, wraz z emocjami i odczuciami, jakie towarzyszyły podczas malowania. Obrazy ręcznie malowane przykuwają nasz wzrok i nakłaniają do refleksji na temat ukazanego na płótnie człowieka.

Realistyczne nadruki na płótnie włoskim

W tej ofercie dostępne są również obrazy stworzone metodą nadruku na płótnie. Nowoczesna technologia pozwala obecnie tworzyć wyjątkowo realistyczne i dokładne nadruki, które zachwycają swoim wyglądem nie starzeją się z czasem. To uniwersalna grupa obrazów, którą możemy wkomponować do każdego wnętrza. Nadrukami bardzo często są tryptyki, czyli kilkuczęściowe obrazy składające się w spójną całość, co stanowi dodatkowy walor dekoracyjny.