• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy drukowane na płótnie portrety

Emocje ukazane na pięknych portretach drukowanych na płótnie. Głębia wyrazu, przykuwające uwagę kolory i naturalność. Nasze obrazy zachwycają pięknem. Do wnętrz w każdym stylu.

Portrety na płótnie do każdego wnętrza

Obraz portrety to jeden z najważniejszych tematów wybieranych przez artystów od wielu wieków. Malarze starali się zawrzeć w portrecie najlepsze cechy modela, oddać jego aktualne emocje, a także dodać coś indywidualnego od siebie. Na przestrzeni lat sposób malowania portretów zmieniał się wraz z obowiązującym nurtem w sztuce. Od niezwykle artystycznych portretów, poprzez fotograficzną dokładność, aż po symbolizm i abstrakcje. Portrety od lat cieszą się dużą popularnością w aspekcie wystroju wnętrz. Jakie korzyści posiadają takie obrazy na płótnie oraz jak wybrać najlepszy portret idealnie pasujący do naszego wnętrza.

Portrety do salonu, sypialni, gabinetu

W naszej kolekcji znajdziesz ręcznie malowane portrety, jak również wydruki na płótnie zachowane z fotograficzną precyzją. Różnorodne stylistyki oraz motywy przewodnie sprawiają, że każdy klient może znaleźć portret idealnie dostosowany do wystroju wnętrza. W naszym portfolio znajdują się kolorowe portrety, które rozjaśnią wnętrze i nadadzą mu weselszego charakteru, jak również portrety o stonowanej kolorystyce, pasujące jako stonowana ozdoba do wnętrz klasycznych. Portrety od setek lat stanowią ważny element dekoracyjny. Były wykorzystywane na dworach arystokracji oraz w pałacach królewskich. Jest to zatem prestiżowa ozdoba, która na pewno podniesie standard wnętrza.

Jakie zalety posiadają obrazy portrety?

Jedyną z najważniejszych zalet takich obrazów jest uniwersalność oraz ponadczasowy charakter. Portrety zmieniały się na przestrzeni lat wraz ze zmianą nurtów w sztuce. Dzisiaj, każdy nurt ma swoich zwolenników, dzięki czemu, wszystkie portrety w końcu trafiają do wnętrza, w którym zachwycają swoim wyglądem. to dekoracja, która dobrze sprawdzi się w reprezentacyjnym miejscu każdego salon, jadalni oraz sypialni. Z jednej strony jest to bardzo prestiżowa dekoracja, z drugiej, odpowiednio dobrany obraz wspaniale wkomponuje się w pełną aranżację wnętrza

Portrety drukowane

W dostępnej galerii obrazów znajdziesz drukowane obrazy, które stanowią wyjątkową i niepowtarzalną ozdobę. Są one tworzone przy użyciu wysokiej jakości drukarek pozwalających na uzyskanie wyrazistych barw. Motywem, który często powtarza się w portretach drukowanych są kwiaty, które otaczają twarz stanowiąc kolorowe tło. To doskonała propozycja do nowoczesnych i odważnych wnętrz. Mamy również portrety, które bardziej stawiają na fotograficzną dokładność modela. Wśród ręcznie malowanych obrazów znajdziemy także reprodukcje wielkich dzieł historycznych.

Fotografie jako wydruk na płótnie

W tej kategorii znajdziesz również realistyczne portrety stworzone z pomocą nowoczesnych technologii. Wydruk na płótnie odznacza się fotograficzną dokładnością i może ukazywać dowolne motywy przewodnie. To swoiste połączenie plakatu w bardziej dostojnej oraz ekskluzywnej formie. Portrety wydruki na płótnie mogą ukazywać gwiazdy kina oraz ikony popkultury. Takie działa dobrze komponują się w nowoczesnych wnętrzach stawiających na lekkość oraz prostotę. Fotografia na płótnie stale znajduje wiernych zwolenników.

Jak wybrać portret dostosowany do wnętrza?

Pełna kolekcja obrazów w naszym sklepie liczy sobie kilka tysięcy produktów. Częścią tej rozbudowanej galerii są portrety. Obraz pasujący do swojego wnętrza możesz dobrać pod kątem motywu przewodniego, nurtu, kolorystyki, a także rozmiaru. Zadanie ułatwia wygodna wyszukiwarka dostępna po lewej stronie. Z jej pomocą możesz zawęzić wyniki wyszukiwania wyłącznie do produktów, które pasują do Twoich indywidualnych potrzeb. W klasycznych wnętrzach możemy postawić na subtelne portrety realistyczne. Z kolei w nowoczesnych wnętrzach świetnie prezentują się nieco fantastyczne portrety uzyskane z pomocą pełnej palety wyrazistych barw.

Portrety jako obrazy wieloczęściowe

Niezwykle stylową ozdobę stanowią tryptyki oraz obrazy wieloczęściowe. Są one dostępne także w obszarze portretów. Pozwalają stworzyć oryginalną i niepowtarzalną kompozycję z kilku modułów. Mogą one ukazywać inne portrety lub spójną całość. Obrazy portrety złożone z wielu części mają ogromny potencjał aranżacyjny i można je wykorzystać na dużych, reprezentacyjnych ścianach. Motywem przewodnim są tutaj ludzie, aczkolwiek bardzo często portrety wieloczęściowe korzystają również z kontekstów sytuacyjnych, aby uzyskać większą ekspresję na obrazie.

Portrety w bogatej kolekcji obrazów na płótnie

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy wyłącznie obrazy odznaczające się najwyższą jakością wykonania. Dotyczy to zarówno wyglądu, jak również aspektów technicznych. Obraz znajduje się na wytrzymałym płótnie włoskim naniesionym na lekkie krosno. Obrazy przez wiele lat zachowują swój nienaganny wygląd i cieszą nasz wzrok za każdym razem, gdy na nie spojrzymy. Portrety od wielu wieków stanowią bardzo istotny motyw w malarstwie. Jest to wyjątkowa ozdoba ścienna, która podnosi prestiż wnętrza, a także ukazuje dobry smak gospodarza. Ich ponadczasowy charakter sprawia, że doskonale wpisują się w każdy wystrój wnętrza.