• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy drukowane na płótnie sylwetki

Piękne kształty kobiecych sylwetek ukazane na obrazach drukowanych na płótnie. Zmysłowe i nieoczywiste, w nowoczesnej formie, kolorowe lub czarno białe. Przykują uwagę każdego estety.

 

Sylwetki ludzi na płótnie do stylowych i nowoczesnych wnętrz

Obrazy ukazujące sylwetki ludzi odznaczają się wysoką ekspresją oraz powalają puścić wodze fantazji. W kolekcji naszego sklepu znajdują się różnorodne motywy pasujące do każdego wnętrza. Prawdziwą furorę robią tematyczne tryptyki ukazujące sylwetki ludzi w różnych sytuacjach na łączonych ze sobą modułach. Urozmaicony wybór obrazów sprawia, że każdy klient znajdzie w naszej ofercie obraz idealnie dostosowany do indywidualnego charakteru wnętrza. Czym odznaczają się wyjątkowe obrazy sylwetki oraz dlaczego są tak cenioną ozdobą ścienną?

Uniwersalna ozdoba ścienna do salonu

Obrazy sylwetki odznaczają się uniwersalnym i ponadczasowym wyglądem. Motywem przewodnim są tutaj ludzie ukazani w różnych sytuacjach, np. podczas tańca. To sprawia, że sylwetki sprawiają wrażenie żywych, co nadaje obrazom wyjątkowej ekspresji. To doskonała propozycja do nowoczesnego salonu. Obrazy ludzie wnoszą do wnętrza ożywienie i stanowią bardzo wyrazisty akcent dekoracyjny. Zróżnicowane wzory oraz kolorystyka sprawiają, że obrazy sylwetek można dostosować do potrzeb każdego wnętrza: salonu, sypialni, jadalni, holu czy gabinetu.

Ręcznie malowane obrazy sylwetki na płótnie

W naszej kolekcji znajdziesz ręcznie malowane obrazy tworzone przez doświadczonych artystów. Takie działa cechują się indywidualizmem oraz wyjątkowością. Artysta może umieścić w obrazie cząstkę siebie, nadając obrazom wartości sentymentalnej. Sylwetki to bardzo ważny motyw malarstwa, który pozwalał na ukazanie ekspresji oraz ruchu w zamkniętym kadrze. Takie obrazy bardzo często przedstawiają określoną sytuację, a odbiorca może za sprawą swojej wyobraźni tworzyć różne scenariusze oraz zastanawiać się nad tym, co dokładnie ukazuje namalowana scena. Obrazy ręcznie malowane powstają na wytrzymałym płótnie włoskim umieszczonym na lekkim drewnie krosnowym.

Realistyczne wydruki na płótnie

Do dyspozycji klientów oddajemy również wydruki na płótnie tworzone przy użyciu nowoczesnych technologii. Dzięki temu, wydruk odznacza się fotograficzną dokładnością oraz nie traci doskonałego wyglądu na przestrzeni lat. To nowoczesne dekoracje ścienne, które łączą zalety klasycznych obrazów z funkcjonalnymi plakatami. Wydruk na włoskim płótnie jest bardzo elegancką ozdobą, a za sprawą różnorodnych stylistyk i wzorów można bez trudu wybrać produkt dostosowany do potrzeb swojego wnętrza. Obrazy sylwetki bardzo często korzystają z nowoczesnej technologii druku.

Jak wybrać odpowiedni obraz z sylwetkami ludzi?

Do wyboru pozostają różnorodne motywy przewodnie, nurt dzieła, a także kolorystyka. Ważnym kryterium jest także rozmiar obrazu dostosowanego do cech naszego wnętrza. Pełna kolekcja naszego sklepu liczy sobie kilka tysięcy obrazów. W związku z tym, zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest znaleźć odpowiedni produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb. Dużym udogodnieniem będzie wyszukiwarka znajdująca się po lewej stronie. Możesz tutaj wybrać motyw przewodni, wzór, rozmiar obrazu, a także zakres cenowy.

Obrazy sylwetki na wieloczęściowych tryptykach

Jak już mówiliśmy, cechą charakterystyczną obrazów sylwetek jest ekspresja wynikająca z kontekstu sytuacyjnego utrwalonego na płótnie. Oryginalną dekoracją do nowoczesnych wnętrz będą wieloczęściowe tryptyki. Posiadają one duży potencjał do tworzenia stylowych aranżacji dostosowanych do potrzeb naszego wnętrza. W naszej ofercie znajdują się tryptyki złożone z kilku różnych części, a także z obrazów o innym rozmiarze. To stanowi dodatkowy walor estetyczny. Tryptyki mogą przestawiać sceny miłosne, taniec, a także motyw sportu. Jesteśmy zatem absolutnie pewni, że w tak zróżnicowanej ofercie każdy klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Obrazy ludzi na płótnie w Twoim domu

Jeśli poszukujesz ponadczasowej i stylowej dekoracji, która wystawi Ci pozytywną wizytówkę w oczach gości, obrazy ludzi to bardzo dobry wybór. Po za sylwetkami, dostępne są tutaj również inne motywy: akty, portrety oraz kobiety. Stale dążymy do poszerzania naszej oferty o kolejne obrazy ręcznie malowane oraz wydruki na płótnie. Pragniemy stworzyć galerię, w której każdy klient może znaleźć obraz idealnie dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Koniecznie przejrzyj również obrazy w innych kategoriach, np. kwiaty, abstrakcje czy krajobrazy. Pośród kilku tysięcy obrazów bez trudu znajdziesz obraz, który przez lata będzie cieszył Twoje oczy wspaniałym wyglądem.

Obrazy sylwetki jako stylowa i trwała dekoracja na ścianę

Z dużą estymą podchodzimy do tworzenia galerii obrazów w naszym sklepie. Ważnymi kryteriami są: odpowiedni wygląd obrazu, jakościowe wykonanie, a także ponadczasowy charakter. Nasze obrazy są tworzone na wytrzymałym włoskim płótnie odpornym na blaknięcie na przestrzeni lat. Płótno jest rozwinięte na lekkiej ramie z drewna krosnowego, dzięki czemu, obrazy są od razu gotowe do powieszenia. Sylwetki ludzi to bardzo interesująca kategoria, która pasuje do wnętrz osób szukających dekoracji odznaczających się dużą ekspresją.