• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy drukowane na płótnie martwa natura

W naszej ofercie obrazów drukowanych na płótnie znajdziesz owoce, tematykę kuchenną i muzykę. Z pewnością wybierzesz coś z naszej bogatej oferty obrazów na płótnie z martwą naturą.

Obrazy Martwa Natura – elegancka klasyka pasująca do każdego wnętrza

Martwa Natura to jeden z najpopularniejszych motywów dekoracyjnych wykorzystywanych we wnętrzach mieszkalnych. Zróżnicowany charakter tej kolekcji sprawia, że dostępne ozdoby mogą być dopasowane do każdego rodzaju wnętrza. Systematycznie pracujemy nad tym, aby zaoferować naszym klientom możliwie jak najszerszą kolekcję obrazów. Dbamy także o to, aby wszystkie produkty odznaczały się najwyższą jakością wykonania. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w kolekcji bogatej kolekcji Martwej Natury.

Jakie dekoracje ścienne znajdziesz w kolekcji Martwa Natura?

W kolekcji Martwa Natura przygotowaliśmy kilkadziesiąt różnorodnych wzorów. Dla ułatwienia wyboru, dostępne obrazy podzieliliśmy na kilka wiodących kolekcji: muzyka, owoce, kuchnia. Na obrazach z martwą naturą ukazane mogą zostać różne elementy: owoce i warzywa, ziarna kawy, gorące napoje, gotowe dania, a także instrumenty muzyczne wykonane z pomocą darów natury. Główny obszar naszej kolekcji stanowią obrazy drukowane na płótnie. Cechują się one wyrazistym wyglądam, a także starannym i precyzyjnym wykonaniem.

Stylowe ozdoby ścienne do kuchni i jadalni

Jeśli poszukujesz właściwej ozdoby ściennej, która sprawdzi się w kuchni, obrazy z kolekcji Martwa Natura to propozycja, którą warto rozważyć w pierwszej kolejności. Szczególnie dobrze prezentują się obrazy z motywem jedzenia, gorących napojów, owoców oraz warzyw. Takie obrazy umieściliśmy w kolekcji kuchnia. Płótno, na którym nadrukowany jest wzór, jest odporne na wilgoć oraz zabrudzenia, dzięki czemu, stanowi bardzo praktyczną propozycję zarówno do kuchni, jak również jadalni. Nic tak nie ożywi wnętrza jak obraz z filiżanką kawy.

Eleganckie i stylowe dekoracje ścienne do salonu

Obrazy dostępne w kolekcji Martwa Natura świetnie sprawdzą się w salonie jako stylowy element dekoracyjny. Szczególnie dobrze sprawdzą się obrazy stworzone w tematyce muzycznej. Bardzo ładnie prezentują się motywy roślinne. Dostępne w tej kolekcji obrazy charakteryzują się lekką formą, dzięki czemu, można je łatwo wkomponować zarówno do wnętrz klasycznych, jak również modernistycznych. Martwa Natura może zostać wykorzystana także jako dodatek w salonie industrialnym. Uniwersalność tego motywu sprawia, że dekoracje ścienne z tej kolekcji często znajdują zastosowanie w salonie.

Dlaczego warto wybrać obrazy drukowane na płótnie?

W naszej galerii dominują obrazy stworzone z pomocą nowoczesnych technologii druku. Na płótno można przenieść dowolny motyw: ręcznie malowany obraz, grafikę komputerową, a także fotografię. W procesie twórczym zaangażowani są utalentowani artyści: fotografowie, projektanci oraz graficy. Obrazy drukowane na płótnie odznaczają się wysoką funkcjonalnością oraz praktycznością. Dekoracje nie tracą swojego doskonałego wyglądu na przestrzeni lat, a co więcej, możemy je pozyskać w bardzo atrakcyjnej cenie. To sprawia, że drukowane obrazy na płótnie stanowią coraz popularniejszy motyw wykorzystywany do dekorowania wnętrz.

Wieloczęściowe obrazy w tematyce martwej natury

Bardzo efektowny efekt dekoracyjny można uzyskać z pomocą obrazów wieloczęściowych. Tryptyki składają się z trzech, czterech lub pięciu modułów składających się na jednolitą całość. Wieloczęściowe obrazy pozwalają wyodrębnić najbardziej reprezentatywny obszar naszego wnętrza. Świetnie komponują się nad dużymi meblami: stołem w jadalni, sofą w salonie, łóżkiem w sypialni czy biurkiem w naszej pracowni. Przykładami tryptyków w kolekcji martwej natury są obrazy: „Czas na przerwę”, „Przyprawy świata”, „Czerwone warzywa” oraz „Esencja Poranka”.

Jak dobrać obraz na płótnie pasujący do wnętrza?

Obrazy dostępne w kolekcji Martwa Natura to bogaty i różnorodny wybór motywów dekoracyjnych. Aby ułatwić klientom podjęcie decyzji, wszystkie produkty dostępne w tej kategorii podzieliliśmy na trzy grupy: muzyka, owoce oraz kuchnia. Obrazy na płótnie powinniśmy dostosować kolorystycznie pod kątem dodatków znajdujących się w pomieszczeniu. To daje spójny efekt wizualny. Jeśli szukasz konkretnych obrazów, skorzystaj z wyszukiwarki dostępnej po lewej stronie. Możesz tu wybrać tematykę przewodnią, zakres cenowy, a także rozmiar obrazu.

Obrazy Martwa Natura odznaczające się starannym wykonaniem

Budując obszerną galerię obrazów na płótnie, dbamy o najwyższą jakość oferowanych produktów. Pragniemy, aby nasze dekoracje ścienne odznaczały się nienagannym wyglądem na przestrzeni wielu lat. Obrazy są drukowane na płótnie flizelinowym naciągniętym na lekkie krosno. Zadrukowane boki obrazów sprawiają, że mogą one być powieszone na ścianie bez dodatkowego obramowania. Dekoracje ścienne są odporne na wilgoć oraz promieniowanie UV, dzięki czemu, nie tracą swojego stylowego wyglądu. Martwa Natura to kolekcja dedykowana wszystkim osobom, które pragną pozyskać elegancką i trwałą dekorację ścienną do swojego domu.