• Kategorie
  • Parametry
  • Kuchnia

Sprawdź nasze obrazy na płótnie idealne do Twojej kuchni. Kawa, przyprawy, owoce i warzywa - to wszystko znajdziesz wśród naszych kuchennych obrazów drukowanych na płótnie.

Obrazy Kuchnia – nowoczesne dekoracje ścienne do kuchni i jadalni

Szukasz stylowych motywów dekoracyjnych do kuchni lub jadalni? Ta kolekcja obrazów na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom. Zróżnicowana i bogata kolekcja obrazów Kuchnia to zbiór motywów związanych z owocami, warzywami, przyprawami, napojami oraz innymi przedmiotami nieożywionymi wchodzącymi w skład martwej natury. Z pomocą tych dekoracji ściennych możesz zadbać o ciekawą aranżację kuchni oraz jadalni, zapewniając sobie dodatkowe walory estetyczne podczas jedzenia.

Jakie obrazy znajdziesz w kolekcji Kuchnia?

W tej kolekcji obrazów znajdziesz dekoracje ścienne dedykowane nowoczesnym kuchniom oraz jadalniom. Motywem przewodnim obrazów są wszelkie przedmioty nieożywione, związane z jedzeniem oraz piciem. Martwa Natura znajduje wszechstronne zastosowanie w dekoratorstwie. Obrazy z owocami, warzywami czy przyprawami stanowią świetny dodatek, który urozmaica wnętrze jadalne oraz buduje niepowtarzalny klimat. Naszą galerię budują obrazy drukowane na płótnie, odznaczające się starannym i jakościowym wykonaniem. Takie obrazy są wynikiem wspólnych starań utalentowanych artystów: fotografów, projektantów oraz grafików.

Nowoczesne dekoracje ścienne do kuchni i jadalni

Zwykle dbamy o elegancki wystój naszego salonu i sypialni, wybierając różne motywy dekoracyjne. Tymczasem, obrazy na płótnie rzadziej stosowane są w kuchni. W naszej ofercie znajdziesz jednak nowoczesne ozdoby ścienne, które świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach jadalnych. Dostępne w tym miejscu obrazy ukazują owoce, warzywa, przyprawy, ziarna kawy, gorące napoje, ekskluzywne trunki oraz inne przedmioty nieożywione typowe dla gatunku martwej natury. Motywem obrazów są przedmioty najbardziej kojarząc się z kuchnią oraz jadalnią. To prosty sposób, aby całkowicie odmienić wnętrza jadalne, wprowadzając do nich ożywczy element dekoracyjny.

Realistyczne obrazy drukowane na płótnie

Kolekcja Kuchnia to bogaty wybór obrazów drukowanych na płótnie. Do stworzenia takiego dzieła niezbędna jest nowoczesna technologia druku laserowego, z pomocą, której można przenieść na płótno dowolny motyw. Drukowane obrazy na płótnie mogą zatem ilustrować ręcznie malowany obraz, rysunek, szkic, fotografię, a także grafikę komputerową. Tworzone przez nas obrazy odznaczają się najwyższą jakością wykonania. Płótno flizelinowe z nadrukiem jest odporne na wilgoć oraz promieniowanie UV, dzięki czemu, może zostać umieszczone w słonecznej kuchni.

Dlaczego warto wybrać drukowane dekoracje ścienne?

Ozdoby ścienne drukowane na płótnie cieszą się coraz większą popularnością ze strony klientów. Ich najważniejszą zaletą jest praktyczność i funkcjonalność. Takie dekoracje bez trudu wkomponujesz do każdego rodzaju wnętrza, zarówno w stylu klasycznym, jak również modernistycznym. Co więcej, ozdoby wciąż odznaczają się elegancją tradycyjnego, ręcznie malowanego obrazu. Są jednak dużo tańsze, dzięki czemu, za przystępną cenę możesz pozyskać stylową dekorację, która przez wiele lat będzie cieszyć wzrok wszystkich domowników oraz odwiedzających Cię gości.

Wieloczęściowe obrazy w tematyce kuchennej

Jeśli interesują Cię nowoczesne i modne dekoracje ścienne, na pewno zainteresują Cię obrazy wieloczęściowe złożone z kilku modułów. Składają się one na spójną całość, która świetnie podkreśla walory estetyczne wnętrza. Możesz je umieścić nad stołem w kuchni, łącząc kolorystykę dekoracji z kompletem mebli kuchennych. Uzyskany efekt będzie wyśmienity. Przykładami tryptyków dostępnych w kolekcji obrazów kuchennych są: „Czas na przerwę”, „Przyprawy świata”, „Czerwone warzywa”, a także „Cygaro i Whisky” dedykowany męskim, surowym wnętrzom.

Jak wybrać obrazy Kuchnia pasujące do wnętrza?

Martwa Natura to gatunek sztuki, który znajduje powszechne zastosowanie we wnętrzach jadalnych. Na wnętrzach widoczne są owoce, warzywa, gorące napoje, a także potrawy. Dekoracje ścienne do kuchni często stawiają na uniwersalną kolorystykę, dzięki czemu, ozdoby można wykorzystać niezależnie od stylu wnętrza. Jeśli szukasz konkretnych motywów, skorzystaj z wyszukiwarki dostępnej po lewej stronie. Możesz tu wybrać interesujący rozmiar obrazu, zakres cenowy, a także motyw przewodni. Dzięki temu, szybko i wygodnie wybierzesz idealną ozdobę ścienną dopasowaną do obowiązującej stylistyki wnętrza.

Czym charakteryzują się dekoracje ścienne dostępne w naszym sklepie?

W kolekcji naszego sklepu dostępne są dekoracje ścienne najwyższej jakości. Pragniemy, aby nasze obrazy prezentowały nie tylko doskonały wygląd, ale również staranne wykonanie, co zapewni im długowieczność. Obrazy drukowane są na płótnie flizelinowym, odpornym na wilgoć oraz promieniowanie UV. Płótno naciągnięty na lekkie krosno malarskie posiada zamalowane boki, dzięki czemu, dekorację można od razu powiesić na ścianie. Wybierając obrazy na płótnie dostępne w naszym sklepie, stawiasz na wysoką jakość, niezwykły wygląd, a także przystępną cenę.