• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy drukowane na płótnie Agra Tadż Mahal

Wybieraj w naszych obrazach drukowanych prezentujących Tadź Mahal. Szybka wysyłka, fachowe doradztwo i darmowa wysyłka od 100 zł to cechuje nasze obrazy na płótnie.

Obrazy Agra Tadż Mahal – świątynia miłości w Twoim domu

W kolekcji obrazów miejskich nie mogło zabraknąć Agry położonej w Indiach. Wizytówką tego miasta jest Tadż Mahal, XVII-wieczna świątynia wybudowana na zlecenie indyjskiego cesarza na cześć swojej zmarłej żony. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych obiektów światowego dziedzictwa UNESCO. Obrazy ukazujące Tadż Mahal w pełnej krasie to wyjątkowa dekoracja ścienna, która sprawdzi się w salonie, kuchni, a także w holu. Ozdoba na pewno przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom podróży, którzy mieli okazję odwiedzić mistyczny Tadż Mahal. To wspaniałe dzieło architektoniczne, które na obrazach na płótnie prezentuje się wyjątkowo i majestatycznie.

Jakie obrazy znajdziesz w kolekcji Agra Tadż Mahal?

Kolekcja Agra Tadż Mahal należy do kategorii obrazów miejskich. Agra to miasto w południowych Indiach, cieszące się dużym zainteresowaniem ze strony turystów. Wszystko za sprawą świątyni miłości, czyli Tadż Mahalu należącego do grona architektonicznych cudów świata. W tym miejscu znajdziesz obrazy, które ukazują majestat tej świątyni na płótnie. Wybierając wyjątkowe obrazy miasta możesz stworzyć galerię ukazującą wszystkie miasta będące wyjątkowo bliskie Twojemu sercu. Takie dekoracje ścienne cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony miłośników podróży.

Tadż Mahal – świątynia miłości w Agrze

Tadż Mahal to mauzoleum wybudowane na zlecenie indyjskiego cesarza Szahdżahana na cześć swojej przedwcześnie zmarłej żony. Świątynia powstała przez 22 lata, od 1632 do 1654 roku. Po dziś dzień, w pracach konserwacyjnych biorą udział potomkowie rzemieślników oraz architektów, którzy współpracowali przy wznoszeniu tej majestatycznej świątyni. Głównym budulcem wykorzystanym do stworzenia tej świątyni był miały marmur. Biorąc pod uwagę genezę tego obiektu, Tadż Mahal jest często nazywany świątynią miłości. To bez wątpienia jeden z najbardziej znamienitych zabytków architektonicznych, które koniecznie należy odwiedzić w Indiach.

Fotografie i grafiki ukazujące Tadż Mahal na płótnie

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy niezwykłe dekoracje na ścianę. Wydruki na płótnie ukazujące Agrę Tadż Mahal są efektem pracy utalentowanego zespołu artystów: fotografów, projektantów oraz grafików. Imponujący motyw Tadż Mahalu jest nanoszony na flizelinowe płótno przy pomocy nowoczesnych technologii druku. Takie obrazy odznaczają się wyjątkowo wyrazistym wyglądem, a jednocześnie, nie tracą swojego doskonałego wyglądu na przestrzeni lat. Zaletą obrazów drukowanych na płótnie jest funkcjonalność oraz przystępna cena. To świetny pomysł na stworzenie wyjątkowego klimatu z pomocą majestatycznej dekoracji na ścianę.

W jakich wnętrzach można wykorzystać obrazy Agra Tadż Mahal?

Tadż Mahal, nazywane świątynią miłości, może być wyjątkową dekoracją w sypialni, wnosząc do wnętrza intymny nastrój. Duże obrazy ścienne z tym obiektem możemy umieścić także w salonie jako wyrazisty akcent dekoracyjny podkreślający walory estetyczne najbardziej reprezentatywnych części pomieszczenia. Świątynia jest ukazywana na wiele różnych sposobów: w kolorystycznych, artystycznych kompozycjach, a także na realistycznych fotografiach tworzonych o różnych porach dnia. Zróżnicowana kolekcja sprawia, że każdy może dobrać obraz zachowany w nurcie pasującym do wszystkich wnętrz, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych.

Wieloczęściowe obrazy ze świątynią Tadż Mahal

Wieloczęściowe obrazy, czyli tryptyki, to nowoczesna dekoracja ścienna, która pozwala uwypuklić walory wnętrza za sprawą przestrzennych kompozycji. Agra – Tadż Mahal to popularny motyw, który świetnie prezentuje się na obrazach złożonych z kilku modułów. Doskonałym przykładami będą tu obrazy: „Tadż Mahal nocą” oraz „W klimacie Orientu”. Takie obrazy możemy wykorzystać nad dużymi meblami wypoczynkowymi, tworząc dobrze współgrającą aranżację.

Obrazy ścienne dostosowane do potrzeb każdego klienta

To jedna z wielu kolekcji obrazów miejskich. Jeśli szukasz bardziej nowoczesnych zabytków infrastruktury, możesz zdecydować się na obrazy ukazujące w pełnej krasie Nowy Jork, Sydney czy San Francisco. Wśród krajobrazów miejskich znajdziesz kilkaset różnorodnych obrazów. W szybkim wyborze pomoże wyszukiwarka dostępna po lewej stronie. Możesz tu wybrać rozmiar obrazu, tematykę przewodnią, zakres cenowy, a także elementy, które ma spełniać wyszukane dzieło. Dzięki temu, bez trudu zakupisz obraz dostosowany do aranżacji wnętrza.

Agra Tadż Mahal – wyjątkowa dekoracja ścienna do domu

Dostępne w naszej ofercie obrazy odznaczają się starannym i jakościowym wykonaniem. Wzory są drukowane na flizelinowym płótnie naciągniętym na lekkie krosno malarskie. Zadrukowane boki sprawiają, że obrazy można od razu powiesić na ścianie. To trwałe i stylowe dekoracje ścienne, które przez wiele lat będą zachwycać swoim doskonałym wyglądem. Jeśli szukasz stonowanej i klasycznej ozdoby, orientalny Tadż Mahal na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom.