• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy drukowane na płótnie Londyn

Poszukujesz obrazu z panoramą Londynu, czerwonym piętrowym autobusem lub budką telefoniczną? Idealnie trafiłeś. Nasze obrazy drukowane na płótnie idealnie wprowadzą klimat Londynu do Twojego pokoju.

Obrazy Londyn – stylowa dekoracja ścienna do Twojego wnętrza

Londyn to wyjątkowo klimatyczne miasto pełne przepięknych miejsc wartych odwiedzenia. Na wyróżnienie zasługują oczywiście takie atrakcje, jak: Big Ben, Buckingham Palace, Town Bridge czy chociażby Eye of London. Właśnie takie miejsca są inspiracja do tworzenia wyjątkowych obrazów ściennych, które zdobią nasze wnętrze oraz pozwalają pobudzić miłe wspomnienia związane z wyprawą do Londynu. Obrazy z krajobrazem Londynu świetnie sprawdzą się jako wyrazisty akcent dekoracyjny do salonu, gabinetu, czy też holu. Czym charakteryzują się obrazy dostępne w tej kolekcji oraz w jaki sposób możemy je wykorzystać?

Jakie obrazy znajdziesz w kolekcji Londyn?

W tej kolekcji dostępne są wyjątkowe dekoracje ścienne, które przypadną do gustu wszystkim miłośnikom Londynu. Naszą kolekcję stanowią przede wszystkim realistyczne fotografie oraz grafiki drukowane na wytrzymałym, włoskim płótnie. Nowoczesna technologia druku pozwoliła uzyskać nienaganną ostrość oraz wyrazistość obrazu. Obrazy ukazujące najważniejsze miasta świata to ciekawa propozycja dla wszystkich ludzi kochających podróżowanie po świecie. To prosty sposób na sprawienie sobie dekoracji, która przywoła miłe wspomnienia za każdym razem, gdy spojrzymy na obraz.

Realistyczne obrazy drukowane na płótnie

Bardzo praktyczną i uniwersalną dekoracją są obrazy ścienne powstające przy użyciu nowoczesnej technologii druku. To efekt pracy projektantów, grafików oraz fotografów. Dużym plusem jest możliwość naniesienia na płótno dowolnych wzorów: fotografii, grafik komputerowych, a także obrazów stworzonych ręcznie. Obrazy drukowane na płótnie nie tracą swojego doskonałego wyglądu na przestrzeni lat, dzięki czemu, zawsze zaoferują nam oczekiwane doznania estetyczne. Obrazy Londynu na płótnie to dekoracja adresowana do wszystkich osób, które zakochały się w wyjątkowym klimacie panującym w stolicy Anglii.

Malownicze kompozycje do każdego wnętrza

Obrazy dostępne w naszej galerii są tworzone w różnorodnych stylach. Znajdziemy tu realistyczne fotografie najważniejszych zabytków Londynu, malarskie kompozycje ukazujące miasto w artystyczny sposób, a także czarno-białe pejzaże dedykowane bardziej klasycznym i minimalistycznym wnętrzom. Dzięki zróżnicowanej kolekcji, każdy koneser sztuki znajdzie tu właściwy obraz pasujący do swojego domu. Londyńskie krajobrazy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem klientów, co w najlepszy sposób odzwierciedla fakt, jak wyjątkowy i ceniony jest klimat Londynu.

Obrazy ukazujące krajobraz Londynu

Obrazy z krajobrazem Londynu mogą korzystać z różnych motywów przewodnich. Bardziej artystyczne kompozycje odznaczają się większą ekspresją oraz wyrazistą kolorystyką. Fotografie stawiają na realizm, a ich urok tkwi w odpowiednim ukazaniu miejsca poprzez wykorzystanie kadru, oświetlenia oraz odpowiednich ujęć. Ciekawie prezentują się nocne krajobrazy z charakterystycznym klimatem. Takie obrazy świetnie pasują do sypialni. Londyn od wielu lat był ważną inspiracja dla artystów. Kolekcja w naszym sklepie stara się w pełni oddać różnorodność motywów w ukazaniu tego miejsca.

Wieloczęściowe obrazy z krajobrazem Londynu

Dużym zainteresowaniem cieszą się obrazy wieloczęściowe, zwane fachowo tryptykami. Z pomocą takich obrazów można stworzyć we wnętrzu wyjątkową kompozycję przestrzenną, która dodatkowo podkreśli walory estetyczne najbardziej reprezentacyjnej części pomieszczenia. Tryptyki mogą składać się w jedną, spójną całość lub ukazywać różne motywy przewodnie, np. najważniejsze zabytki Londynu. Przykładami obrazów wieloczęściowych w naszej ofercie są obrazy: „Londyński Kolaż”, „Esencja Londynu” oraz „Wspomnienia z Londynu”. Wieloczęściowe tryptyki fenomenalnie prezentują się przede wszystkim nad dużymi meblami wypoczynkowymi.

Jak wybrać obraz pasujący do swojego wnętrza?

Pełna kolekcja obrazów miejskich liczy sobie kilkaset różnorodnych wzorów, dzięki czemu, mamy pewność, że nawet najbardziej wymagający koneserzy sztuki znajdą tu coś wyjątkowego dla siebie. Jeśli szukasz konkretnych obrazów, skorzystaj z wyszukiwarki dostępnej po lewej stronie. Możesz tu wybrać motyw przewodni, zakres cenowy, a także rozmiar obrazu. W kolekcji Londyn bardzo często przewija się street art. To właśnie w Londynie swoje największe działa tworzy Banksy uważany za jednego z najwybitniejszych artystów sztuki ulicznej.

Obrazy Londyn to wyjątkowa dekoracja na lata

W naszym sklepie stawiamy nie tylko na wspaniały wygląd obrazów, ale również ich wysoką jakość i staranne wykonanie. Obrazy są drukowane na płótnie przy użyciu najnowocześniejszych technologii druku. Flizelinowe płótno znajduje się na lekkim krośnie malarskim i posiada zamalowane boki, dzięki czemu, można je od razu powiesić na ścianie. Nasze obrazy nie tracą doskonałego wyglądu na przestrzeni lat, dzięki czemu, zawsze cieszą nasz wzrok i pozwalają przywołać wspomnienia związane z podróżowaniem po świecie.