• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy na korku drukowane na płótnie

Obrazy na korku to ciekawy element dla każdego podróżnika. Możliwość oznaczania pinezkami miejsc, które odwiedziłeś pozwala ze zwykłej dekoracji stworzyć praktyczny element pokoju.

Obrazy na korku – praktyczna dekoracja ścienna do domu

Obrazy na korku to nowoczesna dekoracja ścienna charakteryzująca się dużą funkcjonalnością. Działa zupełnie tak samo, jak zwykła tablica korkowa, ale dodatkowo posiada realistyczny nadruk, który sprawia, że dekoracja pięknie prezentuje się na tle ściany i urozmaica wnętrze. Praktyczne obrazy na korku mogą być wykorzystane w różnych rodzajach wnętrz. Częstym motywem wykorzystywanym na takich obrazach jest mapa świata. To świetny wybór do domu wszystkich osób kochających podróże. Sprawdź, co wyróżnia obrazy na korku na tle innych dekoracji oraz jak wykorzystać tę ozdobę do stworzenia wyjątkowego i klimatycznego wnętrza.

W jaki sposób tworzone są obrazy na korku?

Nowoczesna technologia druku pozwala przenieść na płótno flizelinowe dowolny motyw: grafikę, zdjęcie, a także ręcznie malowane wzory. Uzyskany obraz jest bardzo wyrazisty i dokładny. Obrazy na korku to nic innego, jak płótno flizelinowe naciągnięte na lekkie krosno malarskie. Korkowe podłoża pozwala umieszczać na obrazie pinezki i przyczepiać np. przypomnienia o ważnych terminach w kolejnych dniach. Nadruk na płótnie flizelinowym jest odporny na promieniowanie UV, a także na wilgoć, dzięki czemu, dekorację można umieścić w dowolnym wnętrzu, nie obawiając się o to, że obraz straci swój doskonały wygląd na przestrzeni lat.

Jakie możliwości oferuje nam ta dekoracja?

Praktyczne obrazy na korku to nowoczesna dekoracja ścienna, która pozwala ożywić wnętrze wyrazistym akcentem. Jednocześnie, taki obraz działa jak tablica korkowa i może służyć do umieszczania na nim różnych notatek. Popularnym motywem wykorzystywanym przy tworzeniu obrazów na korku jest mapa świata. Ten wzór świetnie sprawdzi się jako ozdoba do domu osób uwielbiających podróżowanie po świecie. To także bardzo funkcjonalna dekoracja, którą możemy umieścić w pokoju młodzieżowym lub dziecięcym.

Mapy świata na obrazie korkowym

W naszej kolekcji dużą popularnością cieszą się mapy świata na korku. Jest to motyw wykorzystywany przez miłośników podroży, ale również osoby, które chcą w swoim wnętrzu stworzyć oryginalną i praktyczną dekorację. Na takiej mapie możemy tworzyć notatki, zaznaczać pinezkami odwiedzone kraje, planować kolejne podróże, a także tworzyć przebyte szlaki turystyczne. Obraz na korku z mapą świata znajduje zastosowanie w salonie, sypialni, gabinecie, kuchni, a także w pokoju młodzieżowym i dziecięcym. Różnorodne motywy wykorzystane do produkcji map na korku sprawiają, że każdy znajdzie dekorację idealnie pasującą do wnętrza.

W jakich wnętrzach sprawdzą się obrazy na korku?

To uniwersalna dekoracja ścienna, którą możemy umieścić w dowolnym wnętrzu naszego domu. Duży obraz na korku może być wspaniałym dodatkiem, który wyeksponuje reprezentacyjny obszar w salonie. Z jego pomocą możesz stworzyć praktyczną dekorację korytarza lub przedpokoju, tworząc przestrzeń do przyczepiania notatek z terminami i przypomnieniami. Obrazy na korku z mapą świata to ciekawy element wyposażenia pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Biorąc pod uwagę wytrzymałość płótna oraz odporność na wilgoć, obrazy na korku znajdą zastosowanie także w mniej oczywistych wnętrzach, np. w kuchni lub w łazience.

Obrazy na korku to pomysł na ciekawy prezent

Biorąc pod uwagę wszechstronne zastosowanie obrazów na korku, solidne wykonanie, a także wspaniały wygląd, takie dekoracje stanowią pomysł na oryginalny prezent. Możemy go wręczyć np. z okazji przeprowadzki na nowe mieszkanie lub jako ciekawy dodatek do prezentu ślubnego. Obraz na korku świetnie sprawdzi się także jako prezent urodzinowy, imieninowy lub świąteczny. Obraz z motywem mapy świata to dobra propozycja dla osób kochających podróże, a także dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym.

Szybka i bezpieczna dostawa zamówionych dekoracji

W trosce o zadowolenie naszych klientów, zwracamy szczególną uwagę na przygotowanie produktu do wysyłki. Obrazy na korku są owijane folią bąbelkową, a następnie umieszczane w grubym kartonie. Dzięki temu masz pewność, że wybrana dekoracja ścienna dotrze do Ciebie w nienagannym stanie. Robimy wszystko, aby realizacja zamówień była możliwie jak najszybsza, szczególnie, że obrazy na korku to popularny prezent. Zamówiony produkt powinien dotrzeć do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych. Z myślą o wygodzie klientów dbamy o bogaty wybór wygodnych metod płatności oraz możliwych sposobów dostawy produktu.

Dlaczego warto kupić obraz na korku w naszym sklepie?

Dekoracje ścienne dostępne w ofercie naszego sklepu odznaczają się starannym i jakościowym wykonaniem. Wybierając obrazy na korku dostępne w naszej kolekcji, masz pewność, że zakupiona ozdoba będzie odznaczać się doskonałym wyglądem na przestrzeni wielu lat. To wyjątkowa praktyczna dekoracja, która może służyć do przyczepiania karteczek przypominających o ważnych sprawach i terminach. Mapy świata na korku to ciekawa ozdoba dla osób, które chcą uwieczniać swoje podróże oraz planować kolejne wojaże po całym globie