• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy drukowane na płótnie drzewa

Samotne drzewo lub las to jeden z ulubionych motywów malarskich. Jako symbol życia wywołuje pozytywne emocje i zachwyca urodą. Prosty motyw uosabiający odradzanie się jest bardzo lubiany i często wybierany.

Obrazy Drzewa – zadbaj o powiew świeżości w swoim domu

Obrazy z drzewami to bardzo popularna dekoracja, która zdobi ściany naszych domów. Pejzaże ukazujące krajobrazy naturalne odznaczają się powiem świeżości oraz lekkości. W ten sposób możemy sprawić, że wnętrze jest dużo przyjemniejsze i bardziej przytulne. Zieleń drzew działa również relaksująco, dzięki czemu, warto postawić na takie obrazy w naszym salonie lub sypialni. Nasza kolekcja zawiera zarówno obrazy malowane ręcznie, jak również drukowane na płótnie. Stale pracujemy nad poszerzaniem galerii, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich miłośników sztuki.

Jakie obrazy znajdziesz w kolekcji Drzewa?

Pejzaże z drzewami wykorzystują krajobraz naturalny. Mogą wykorzystać drzewo jako motyw przewodni lub skupić się na oddaniu majestatu całego lasu. Drzewa często współgrają także z innymi elementami krajobrazu, np. łąką czy jeziorem. Cechą wspólną wielu krajobrazów jest płynne przejście od pierwszego planu po elementy drugoplanowe oraz tło. W bogatej kolekcji znajdziesz malowidła ręczne, grafikę komputerową, szkice, a także fotografie. Tak zróżnicowana oferta sprawia, że bez trudu wybierzesz obraz z drzewami perfekcyjnie komponujący się z obecną aranżacją wnętrza.

Ręczne malowane obrazy z drzewami

W naszej kolekcji dostępne są również obrazy malowane ręcznie, ukazujące naturalne piękno krajobrazu. Drzewa to bardzo wymagający motyw malarski, ze względu na skomplikowany kształt, konieczność uwzględnienia gry światłocienia, a także dbałość o spójne tło. Nasze obrazy są tworzone przez doświadczonych artystów, którzy od lat szkolą się w malowaniu pejzaży. Obraz jest malowany farbami akrylowymi, które pozwalają uzyskać głęboką feerię barw. Ręcznie malowane obrazy powstają na indywidualne życzenie klienta. Wybierz wzór, a nasz artysta namaluje dla Ciebie wybrany obraz.

Fotografie i grafiki drukowane na płótnie

W bogatej galerii pejzaży znajdziesz również fotografie oraz grafiki komputerowe nanoszone na płótno przy pomocy nowoczesnej technologii komputerowej. Dostępne są tutaj różnorodne motywy przewodnie, zarówno pojedyncze drzewa, jak również całe lasy w pełnej palecie kolorystycznej. Obrazy drukowane są efektem zaawansowanej pracy grafików, fotografów oraz projektantów. Zaletą takich dekoracji ściennych jest przystępna cena, a także trwałe wykonanie, dzięki czemu, obraz przez wiele lat odznacza się doskonałym wyglądem. Drzewa drukowane na płótnie to uniwersalna dekoracja, którą możemy wkomponować w każdym rodzaju wnętrza.

Dlaczego warto wybrać obrazy z drzewami?

Zaletą takich obrazów jest lekkość oraz subtelne środki przekazu. Motywy roślinne dobrze sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak również klasycznych. Dużym plusem naszej galerii są obrazy tworzone w różnych nurtach: od realizmu, poprzez artystyczne kompozycje, aż po symbolizm i abstrakcje. Obrazy z drzewami mogą zawierać inne elementy krajobrazu, np. budynki, łąki oraz polany. Piękną grę światłocienia można uzyskać poprzez wschody i zachody słońca. Obrazy Drzewa są bardzo praktyczne i uniwersalne. Możemy je powiesić w salonie, sypialni, kuchni, jadalni, pracowni czy gabinecie. Zieleń drzew ma działanie odprężające i relaksujące.

Obrazy drzew w formie przestrzennych tryptyków

Dużą popularnością cieszą się imponujące tryptyki, czyli obrazy wieloczęściowe. Tryptyki z motywami roślinnymi pozwalają stworzyć wyjątkową kompozycję przestrzenną, która podkreśli walory wybranych przestrzeni w naszym domu. Przykładem tryptyków z drzewami w naszej galerii są: „Dolina Gwiazd”, „Dolina miłości”, „Drzewo Elfów” czy też „Jezioro zakochanych”. Obrazy wieloczęściowe najczęściej składają się z trzech, czterech lub pięciu modułów. Części obrazu mogą być równe i składać się na kwadrat lub prostokąt, ale wyróżniamy także tryptyki w formie wielokątów.

Jak wybrać obraz drzew pasujący do wnętrza?

Pejzaże to bardzo rozbudowana kolekcja licząca sobie kilkaset obrazów na płótnie. Drzewa to ważny motyw przewodni, ale również element poboczny występujący w obrazach ukazujących większe krajobrazy. Do dyspozycji klientów oddaliśmy wygodną wyszukiwarkę dostępną po lewej stronie. Z jej pomocą możesz szybciej i wygodniej znaleźć obraz dostosowany do swoich potrzeb. Wyszukiwarka pozwala wybrać zakres cenowy, motyw przewodni, rozmiar oraz kolorystykę. Możesz także wpisać słowo kluczowe, np. konkretny gatunek drzew.

Obrazy Drzewa odznaczające się starannym wykonaniem

Tworząc bogatą kolekcję obrazów z drzewami dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty odznaczały się starannym wykonaniem oraz trwałością na lata. Obrazy są malowane lub drukowane na płótnie flizelinowym naciągniętym na lekkie krosno malarskie. Zamalowane boki sprawiają, że nie potrzebujemy dodatkowego obramowania, aby powiesić obraz na ścianie. Pejzaże z drzewami to popularny motyw dekoracyjny, który możemy umieścić w salonie, sypialni, kuchni czy pracowni. To także oryginalny pomysł na prezent z okazji przeprowadzki na nowe mieszkanie.