• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy drukowane na płótnie góry

Tajemnicze i majestatyczne góry skąpane w zachodzie słońca, odbijające się w krystalicznie czystej wodzie jeziora to piękny i zapierający dech w piersiach widok. Zachwycające krajobrazy są nieskończoną inspiracją dla artystów...

Obrazy góry – imponujące pejzaże z krajobrazem górskim

Pejzażyści bardzo często tworzą swoje dzieła w krajobrazach górskich, zawierając na płótnie charakterystyczne granie, ekspozycje, a także typowo górką roślinność. W tworzeniu obrazów gór bardzo wymagającą sztuką jest odpowiednie ukazanie perspektywy pomiędzy wierzchołkami szczytów znajdujących się najbliżej oraz tych w tle. Obrazy Góry są popularną dekoracją ścienną do salonu oraz sypialni. Wnoszą do wnętrza majestatyczny klimat górujących szczytów. W bogatej galerii naszego sklepu, właściwy obraz znajdzie każdy miłośnik pejzaży z krajobrazem naturalnym.

Jakie obrazy znajdziesz w kolekcji pejzaży Góry?

Kolekcja oddaje do dyspozycji klientów ręcznie malowane obrazy, a także wydruki nanoszone na płótno z pomocą nowoczesnych technologii. Zróżnicowana kolorystyka oraz liczne sposoby ukazania krajobrazy górskiego sprawiają, że w kolekcji dostępne są dzieła pasujące zarówno do wnętrz klasycznych, jak również nowoczesnych. Obrazy góry często łączą się również z innymi motywami. NA płótnach bardzo często przewijają się wschody i zachody słońca, które pozwalają na ciekawą grę światłocienia pośród górujących szczytów. Nieodzownymi elementami krajobrazów górskich są także strumienie, wodospady, a także charakterystyczna roślinność.

Jakie atuty posiadają pejzaże z krajobrazem naturalnym?

Pejzaże naturalne to przede wszystkim piękna dekoracja ścienna, która sprawdzi się w każdym wnętrzu. Piękno natury ma terapeutyczne działanie, dzięki czemu, obrazy potrafią redukować stres, pobudzać naszą wyobraźnię, a także przywoływać miłe wspomnienia z wakacyjnych wyjazdów w góry. Przyjemne odczucia sprawiają, że chętniej decydujemy się na pejzaże ukazujące miejsca zbliżone do tych, które mieliśmy okazję odwiedzić. Na przestrzeni lat, krajobrazy naturalne były ukazywane w bardzo różny sposób: wyjątkowo realistyczny i dokładny, poprzez artystyczne aranżację, a także w formie abstrakcyjnych i fantastycznych motywów.

Ręcznie malowane obrazy z górami

Wyjątkową dekoracją w naszym domu są obrazy ręcznie malowane tworzone przez wykwalifikowanych pejzażystów. Takie dekoracje są unikatowe i sprawiają, że wnętrza automatycznie stają się bardziej prestiżowe. Obrazy góry są chętnie wybierane przez pejzażystów ze względu na możliwość oddania imponującej perspektywy na płótnie. Obrazy są malowane farbami akrylowymi, co pozwala na uzyskanie charakterystycznego kolorytu. Pejzaże są przygotowywane na życzenie klienta. Wybierz wzór, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, a nasz malarz stworzy dla Ciebie imponujący obraz w ciągu kilku dni.

Fotografie gór drukowane na płótnie

Bardzo praktyczną ozdobą są nowoczesne nadruki, które pozwalają przenieść na płótno malowidła ręczne, grafiki komputerowe, a także fotografie. To połączenie złożonej pracy ręcznej z zaawansowaną technologia druku. Przy tworzeniu takich obrazów biorą udział utalentowani artyści: graficy, projektanci, a także fotografowie. Nadruki na płótnie nie starzeją się z czasem, dzięki czemu, zawsze oferują nam doznania artystyczne na najwyższym poziomie. Kolejnym plusem takich obrazów jest dużo niższa cena w porównaniu z pejzażami ręcznie malowanymi.

Wieloczęściowe pejzaże z krajobrazem górskim?

Imponujące wrażenie we wnętrzu robią obrazy wieloczęściowe, czyli tryptyki. W ten sposób można wydobyć dodatkowe walory przestrzenne oraz wzmocnić ekspozycję danej powierzchni. Tryptyki ukazujące góry w pełnej krasie warto umieścić w reprezentacyjnym miejscu, tak, aby jak najczęściej przykuwały wzrok i zachwycały swoim wyglądem. Przykładem obrazów wieloczęściowych z krajobrazem górskim są: „Ciepły wieczór w górach”, „Górskie powietrze” czy też „Niedźwiedź w górach”. Biorąc pod uwagę mnogość motywów przewodnich, każdy miłośnik sztuki może znaleźć tryptyk idealnie dostosowany do swojego wnętrza.

Jak wybrać odpowiedni obraz z górami?

Pejzaże to bardzo rozbudowa kolekcja licząca sobie kilkaset obrazów. Niełatwo wybrać ten jedyny krajobraz górski, który przez lata będzie zachwycał nasze oczy. Jeśli poszukujesz konkretnego działa, skorzystaj z wyszukiwarki dostępnej po lewej stronie. Możesz wybrać rozmiar obrazu, tematykę, kolorystykę, a także zakres cenowy. Możesz także wpisać słowo kluczowe, które najlepiej odzwierciedla obrazy, jakich poszukujesz. Pejzaże są pogrupowane na kategorie, np. Drzewa, Morze, W Blasku Księżyca. W krajobrazie górskim często spotkamy się ze strumykami, roślinnością oraz artystycznym ukazaniem różnych zjawisk atmosferycznych.

Obrazy góry do salonu, sypialni, kuchni

Obrazy Góry to bardzo praktyczna i uniwersalna dekoracja ścienna, którą możemy wykorzystać w każdym wnętrzu: salonie, sypialni, kuchni, pracowni, gabinecie czy jadalni. W naszej kolekcji zwracamy uwagę nie tylko na doskonały wygląd obrazów, ale również staranny wygląd. Obrazy są malowane lub drukowane na włoskim płótnie naniesionym na wytrzymałe krosno malarskie. Ze względu na zamalowane boki, obrazy możemy od razu zawiesić na ścianie i cieszyć się ich walorami.