• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy drukowane na płótnie las

Soczyste, zielone barwy konarów drzew lub pnie o poranku, zatopione w gęstej mgle... Motyw lasu ma bardzo szeroką tematykę. Przywołuje na myśl ciszę i relaks. Obrazy pełne drzew są uniwersalne i zawsze modne.

Obrazy Las – uniwersalna dekoracja ścienna do każdego wnętrza

Obrazy z drzewami stanowią bardzo popularną dekorację wnętrz mieszkalnych już od kilku wieków. To uniwersalny motyw, który możemy wykorzystać w salonie, kuchni, sypialni, ale również w lokalach usługowych jako stylowa i elegancka dekoracja. Zaletą motywów roślinnych jest duża lekkość, która wnosi do wnętrza powiew świeżości. Ponadto, obrazy las mają działanie terapeutyczne: odprężają, redukują stres, a także wywołują miłe wspomnienia z chwil spędzonych na łonie natury. Mamy nadzieję, że rozbudowana kolekcja obrazów z lasami pozwoli Ci wybrać odpowiednią ozdobę, która przez wiele lat będzie cieszyć oczy domowników oraz gości.

Jakie obrazy znajdziesz w kolekcji Las?

W naszej galerii dostępne są ręcznie malowane obrazy stworzone przez utalentowanych artystów. Dysponujemy również bogatym wyborem fotografii oraz grafik drukowanych na płótnie. Motyw lasu to jeden z ulubionych tematów wybieranych przez artystów tworzących metodą naturalizmu. W ten sposób możesz umieścić w swoim domu cząstkę przyrody w artystycznym wydaniu. W trosce o zadowolenie wszystkich miłośników sztuki, regularnie poszerzamy naszą kolekcję obrazów z tematem lasu. Jesteśmy przekonani, że pośród kilkuset dzieł każdy amator sztuki znajdzie coś dla siebie.

Czym charakteryzują się obrazy z motywem lasu?

Przede wszystkim jest to bardzo uniwersalna dekoracja ścienna, którą możemy wykorzystać niemal w każdym wnętrzu. Subtelne środki wyrazu, relaksująca kolorystyka, a także motyw, który pobudza wyobraźnię oraz rozwija kreatywność. Realistyczne obrazu lasu na płótnie korzystnie oddziałują na nasze myślenie, co stanowi ważny argument przemawiający na korzyść takich dekoracji ściennych. Obraz z malowniczym lasem zachowanych w fantastycznej koncepcji może stanowić świetną dekorację w pokojach młodzieżowych. Pejzaże z naturalnym krajobrazem pozwalają nadać wnętrzu większej swobody oraz uzyskać wizualny efekt większej przestronności.

W jaki sposób możemy wykorzystać obrazy z lasem?

Obrazy z lasem świetnie komponują się z wnętrzami, w których dominują drewniane lub drewnopodobne powierzchnie. Działa o bardziej stonowanej kolorystyce możemy umieścić we wnętrzach klasycznych, natomiast bardziej malownicze kompozycje sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych. Obrazy las znajdą zastosowanie w salonie, sypialni, kuchni oraz jadalni. Ze względu na działanie relaksujące oraz stymulujące, jest to świetny dodatek do gabinetu lub pracowni. Niektóre obrazy z motywami roślinnymi stanowią gustowny dodatek do łazienki lub toalety.

Ręcznie malowane obrazy z motywem drzew

Istotnym elementem naszej kolekcji są obrazy malowane ręcznie przez doświadczonych artystów. To unikalna i wyjątkowa dekoracja ścienna, która podnosi prestiż wnętrza. Drzewa to bardzo wymagający motyw przewodni. Malarz musi doskonale ocenić proporcje, pamiętać o właściwej grze światłocienia, a także stworzyć realistyczne obraz drzewa. Jest to szczególnie trudne w przypadku obrazów z lasem, gdy trzeba we właściwy sposób ukazać zlewającą się zieleń. Obrazy malowane ręcznie na płótnie powstają na życzenie klienta. Wybierz interesujący Cię wzór, a nasz malarz stworzy dla Ciebie dzieło.

Grafiki oraz fotografie lasu drukowane na płótnie

W kolekcji obrazów z lasem spotkasz również grafiki oraz fotografie drukowane na płótnie. To praktyczna dekoracja, która nie traci doskonałego wyglądu na przestrzeni lat. Może również ukazywać na płótnie dowolne motywy: realistyczne zdjęcia, artystyczne kompozycje, a także grafiki stworzone komputerowo. W tworzeniu takich obrazów biorą udział projektanci, fotografowie, a także graficy. Dużą zaletą obrazów drukowanych jest ich korzystna cena w porównaniu z dziełami ręcznie malowanymi. Stanowią świetną ozdobę we wnętrzach o nowoczesnym wykończeniu.

Jak wybrać obraz z lasem pasujący do wnętrza?

Nasza galeria zawiera kilkaset pejzaży ukazujących krajobrazy naturalne, miejskie oraz morskie. Lasy to bardzo istotny motyw przewodni, który odznacza się pewną tajemniczością. Jeśli szukasz konkretnych dzieł, pomocna może okazać się wyszukiwarka dostępna po lewej stronie. Możesz tutaj wybrać rozmiar obrazu, tematykę przewodnią, kolorystykę, a także zakres cenowy. Możesz również wpisać słowo kluczowe najlepiej oddające charakter poszukiwanych obrazów. Obrazy z lasem to kolekcja, którą systematycznie poszerzamy o nowe dzieła. Dużą popularnością w galerii cieszą się tryptyki, czyli obrazy złożone z kilku części.

Obrazy Las odznaczające się najwyższą jakością

Tworząc imponującą kolekcję obrazów na płótnie zwracamy uwagę nie tylko na wspaniały wygląd, ale również na wysoką jakość wykonania. Każdy obraz jest malowany lub drukowany na włoskim płótnie flizelinowym. Jest ono naciągnięte na lekkie krosno malarskie i posiada zamalowane boki, dzięki czemu, obraz możemy od razu zawiesić na ścianie. Obrazy ukazujące las działają relaksująco, pobudzają wyobraźnię, a także wnoszą do wnętrza powiew świeżości oraz lekkości.