• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy drukowane na płótnie Toskania

Swojskie krajobrazy toskani, skąpane w soczystej zieleni przywołują na myśl beztroskie wakacje. Smak lata, wybornego wina i włoska gościnność. Obrazy dla tych, którzy kochają te niesamowite klimaty.

Pejzaże Toskania – kraina słońca w Twoim domu

Toskania to kraina historyczna oraz region administracyjny położony w środkowej części Włoch. To wiecznie słoneczna kraina odznaczająca się bardzo różnorodnym krajobrazem. Region jest położony w Apeninach Północnych nad morzami Liguryjskim oraz Tyrreńskim. W krajobrazie malowniczo prezentuje się również typowa roślinność śródziemnomorska. Pejzaże Toskania to kolekcja dedykowana wszystkim osobom, które pragną przenieść chociaż cząstkę tej słonecznej krainy do swojego domu. W naszej kolekcji znajdziesz liczne obrazy malowane ręcznie, a także nadruki na płótnie ukazujące naturalne piękno Toskanii.

Jakie obrazy znajdziesz w kolekcji Toskania?

Pejzaże ukazujące piękno Toskanii odznaczają się ciepłą kolorystyką, a także malowniczym i zróżnicowanym krajobrazem górskim oraz morskim. To wspaniała dekoracja ścienna, która cieszy oczy i wywołuje miłe wspomnienia związane z okresem wakacyjnym. Częstym motywem wykorzystywanym przez pejzaże Toskanii są wschody i zachody słońca. Nieprzypadkowo nazywamy Toskanie krainą słońca. Nasza kolekcja pejzaży zawiera kilkaset różnorodnych obrazów, w których nie mogło zabraknąć Toskanii jako motywu przewodniego. To kraina uwielbiana przez malarzy oraz innych artystów.

Słoneczna dekoracja ścienna do każdego wnętrza

Szukasz ciepłej i malowniczej dekoracji ściennej do swojego salonu. Pejzaże z Toskanią to dobra i uniwersalna propozycja pasująca niemal do każdego wnętrza. Kraina jest ukazywana w różnych stylach: w fotograficzną precyzją, a także artystycznym sznytem, dzięki czemu, każdy może znaleźć tu obrazy pasujące do swojego wnętrza. Pejzaże z krajobrazem Toskanii świetnie pasują także do kuchni i jadalni przywodząc na myśl kuchnię śródziemnomorską. Motywy słonecznej krainy możemy wykorzystać także w naszym gabinecie, pracowni oraz w sypialni.

Ręcznie malowane obrazy ze słoneczną Toskanią

Piękną i unikalną dekoracją ścienną są ręcznie malowane obrazy stworzone przez doświadczonych artystów. Toskania malowana farbami akrylowymi odznacza się wyjątkowym pięknem, a kolory prezentują się w bardzo finezyjny i subtelny sposób. To idealny sposób na ukazanie zróżnicowanego krajobrazu Toskanii, w którym znajdziemy elementy górskie, motyw morza, a przede wszystkim krajobraz śródziemnomorski skąpany w letnim słońcu. Obrazy ukazujące Toskanię mogą wykorzystywać także motywy winorośli. W tym regionie wytwarzane jest wino Chianti.

Zdjęcia Toskanii drukowane na płótnie

W naszej kolekcji obrazów nie mogło zabraknąć także realistycznych nadruków na płótnie. To wyjątkowo funkcjonalna i praktyczna dekoracja ścienna, która na przestrzeni lat nie traci swojego doskonałego wyglądu. Jest to efekt pracy wykwalifikowanych grafików, projektantów oraz fotografów. Fotografia lub grafika komputerowa jest nanoszona na płótno przy użyciu nowoczesnej technologii druku. Tak powstaje trwałe i piękne dzieło charakteryzujące się dużą ostrością obrazu oraz odpornością na blaknięcie kolorów. Bardzo dużym plusem fotografii drukowanych na płótnie jest również przystępna cena, dużo niższa od obrazów malowanych ręcznie.

Wieloczęściowe obrazy z krainą Toskanii

Wśród kolekcji obrazów ukazujących krajobraz Toskanii nie mogło zabraknąć obrazów wieloczęściowych, czyli tryptyków. Z ich pomocą możemy stworzyć wyjątkową aranżację przestrzenną, która dodatkowo podkreśla walory naszego wnętrza oraz pozwala wzmocnić eskpozycję najbardziej reprezentatywnych miejsc. Tryptyki mogą składać się z kilku równych modułów lub części o różnych rozmiarach, co stanowi dodatkowy atut estetyczny. Przykładem malowniczych tryptyków z Toskanią w roli głównej są obrazy: „Słońce nad Toskanią”, „Spokój Toskanii” oraz „Zielona Toskania”.

Jak wybrać pasujący obraz z Toskanią do swojego wnętrza?

Stale pracujemy nad poszerzaniem naszej kolekcji obrazów, tak, aby sprostać najbardziej wymagającym klientom. Wiemy, że wybór jednego spośród kilkuset obrazów może być zadaniem trudnym. W trosce o wygodę naszych klientów bardzo dokładnie grupujemy pejzaże na konkretne kategorie, a ponadto, stworzyliśmy wyszukiwarkę, z pomocą której możesz szybko wybrać interesujące Cię obrazy. Wyszukiwarka pozwala wybrać zakres cenowy, rozmiar, kolorystykę, a także motyw przewodni obrazu. Dzięki temu, bez trudu wybierz krajobraz, który doskonale pasuje do Twojego wnętrza, a jednocześnie trafia w Twoje poczucie estetyki.

Obrazy na płótnie to dekoracja na długie lata

Tworząc kolekcję pejzażów zwracamy dużą uwagę na jakość oferowanych obrazów. Wszystkie obrazy są malowane lub drukowane na wytrzymałym, włoskim płótnie naniesionym na lekkie krosno malarskie. Zamalowane boki sprawiają, że obrazy nie wymagają dodatkowego obramowania i mogą być od razu powieszone na ścianie. Pejzaże Toskania to wspaniała dekoracja ścienna, która przez wiele lat będzie zachwycać oczy domowników oraz gości, którzy przybędą w odwiedziny. Obrazy ze słoneczną krainą pasują do każdego wnętrza: salonu, sypialni, kuchni, gabinetu oraz pracowni.