• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy drukowane na płótnie w blasku księżyca

Blask księżyca, kula ziemska widoczna z kosmosu, pejzaż nieba pełnego chmur... te wszystkie motywy znajdziesz w kategorii blask księżyca. Motywy magiczne, tajemnicze i romantyczne.

Obrazy W blasku księżyca – wspaniała dekoracja do Twojej sypialni

Obrazy ukazujące krajobrazy naturalne skąpane w świetle księżyca zaliczamy do grupy nokturnów, a zatem obrazów przedstawiających sceny nocne. Obrazy z kolekcji W blasku księżyca to doskonała dekoracja ścienna do sypialni. Stonowana i subtelna kolorystyka, odprężające piękno przyrody, a także niepowtarzalny klimat dzieł. Taki obraz nie tylko pięknie prezentuje się na ścianie, ale również poprawia nastrój i wywołuje miłe wspomnienia. W naszej kolekcji znajdziesz imponujące pejzaże, które w artystyczny sposób ukazują piękno przyrody skąpanej w blasku księżyca.

Jakie obrazy znajdziesz w kolekcji W blasku księżyca?

W tej kategorii dostępne są wszystkie krajobrazy zaprezentowane w nocnej scenerii. Dużym plusem jest mnogość tematów przewodnich. Nokturny w blasku księżyca mogą prezentować krajobrazy naturalne, np. lasy, góry czy łąki, a także prezentować miasta skąpane w stonowanym, nocnym świetle. Blask księżyca to motyw wykorzystywany w obrazach ukazujących morze oraz oceany. W naszej kolekcji dostępne są zarówno obrazy ręcznie malowane na płótnie, jak również realistyczne nadruki powstające przy udziale doświadczonych artystów.

Czym charakteryzują się krajobrazy z nocnym niebem?

Nocne pejzaże charakteryzują się specyficznym klimatem. Krajobraz skąpany w świetle nocy ma w sobie pewną tajemnicę. Obrazy potrafią rozbudzać wyobraźnię, która pozwala nam odczytać przesłania zawarte w dziełach przez artystów. Kolekcja obrazów ukazujących różnorodne krainy w blasku księżyca świetnie sprawdzą się jako dekoracja ścienna do sypialni. Możemy je umieścić jako ozdobę nad łóżkiem lub powiesić naprzeciwko łózka, aby cieszyć się krajobrazem przed snem. Naturalne piękno skąpane w blasku księżyca często pobudza miłe wspomnienia. Wnosi również atmosferę intymności oraz prywatności, co w przypadku sypialnie zawsze stanowi ważny atut.

Ręcznie malowane obrazy z motywem księżyca

Wyjątkowy klimat mają w sobie ręcznie malowane nokturny ukazujące imponujące krajobrazy naturalne w nocnym świetle. Artyści tworzący takie pejzaże stają przed dużym wyzwaniem. Malowanie nokturnów jest bardzo trudne, ponieważ należy zachować proporcje przy stosowaniu ciemnej kolorystyki, oddać charakterystyczną grę światłocienia, a jednocześnie zachować wyrazistość elementów pierwszoplanowych. Ręcznie malowane obrazy są tworzone na życzenie klienta. Wybierz wzór, który najlepiej odpowiada Twojemu poczuciu estetyki, a nasz malarz namaluje dla Ciebie imponujący obraz w ciągu kilku dni.

Realistyczne fotografie i grafiki z księżycem na płótnie

Ważnym obszarem galerii są obrazy tworzone za pośrednictwem nowoczesnej technologii druku. W ten sposób można przenieść na płótno zarówno ręczne malowidła, grafiki generowane komputerowo, a także fotografie. Duża swoboda pozwala na tworzenie wyjątkowych dekoracji ściennych odznaczających się wyrazistym i ostrym wyglądem. Nadruki na płótnie ukazujące sceny w blasku księżyca są także bardzo praktyczne i uniwersalne. Płótno nie traci swojego doskonałego wyglądu i cieszy nasze oczy na przestrzeni wielu lat. Plusem obrazów drukowanych na płótnie jest także przystępna cena.

Wieloczęściowe pejzaże ukazujące blask księżyca

Tryptyki to obrazy wieloczęściowe, z pomocą których możemy stworzyć wyjątkowe kompozycje przestrzenne. Oczywiście nie mogło ich zabraknąć w tej kategorii. Imponujące pejzaże nocne złożone z kilku części możemy umieścić w honorowym miejscu sypialni lub salonu. Jest to także klimatyczna ozdoba, która pasuje do łazienki. Tutaj możemy wykorzystać nadruki na płótnie, które są odporne na wilgoć. Przykładami tryptyków z w nocnej odsłonie są obrazy: „Morze nocą”, „Magiczna noc”. a także „Księżyc w chmurach”. Obraz może być stworzony na kilku równych modułach lub składać się z części układających się na planie wielokąta.

Jak wybrać obraz pasujący do wnętrza?

W trosce o wygodę naszych klientów stworzyliśmy wyszukiwarkę, która pozwala szybko i wygodnie odnaleźć obrazy najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom. Wybierz rozmiar obrazu, motyw przewodni, kolorystykę, a także zakres cenowy, a strona automatycznie zaprezentuj dzieła spełniające podane kryteria. Możesz także wpisać frazę kluczową, która najlepiej oddaje charakter poszukiwanych obrazów. W kolekcji pejzaży znajdziesz kilkaset różnorodnych obrazów, a co więcej, systematycznie pracujemy nad rozwijaniem galerii produktów.

Obrazy W blasku księżyca to imponująca dekoracja na lata

Wybierając obrazy do naszej kolekcji zwracamy uwagę na dwa czynniki: wspaniały wygląd, ale również wysoką jakość wykonania. Obrazy powstają na wytrzymałym płótnie zabezpieczonym przed blaknięciem. Płótno jest nanoszone na lekkie krosno malarskie i posiada zamalowane boki, dzięki czemu obraz można od razu zawiesić na ścianie. Krajobrazy naturalne w blasku księżyca to wyjątkowa i klimatyczna ozdoba, która wprowadzi przyjemną atmosferę do Twojej sypialni. To trwała dekoracja ścienna, która przez lata będzie odznaczać się zachwycającym wyglądem.