• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy ręcznie malowane

Sprawdź naszą bogatą ofertę obrazów ręcznie malowanych. Mnogość wzorów, kolorów i rozmiarów pozwoli na pewno na wybór odpowiedniego obrazu ręcznie malowanego do Twojego wnętrza.

Obrazy ręcznie malowane – ekskluzywna dekoracja ścienna do domu

Ręcznie malowane obrazy na płótnie to wyjątkowa dekoracja ścienna, która znajduje zastosowanie w dekorowaniu wnętrz od wielu wieków. Każdy obraz namalowany ręcznie jest wyjątkowy i unikalny, co dodaje mu wartości sentymentalnej. Takie ozdoby ścienne kojarzą się z ekskluzywnym charakterem wnętrza i nadają pomieszczeniu stylu oraz klasy. W naszej kolekcji dostępne są obrazy ręcznie malowane przez utalentowanych artystów. Mamy nadzieję, że spośród kilkuset wzorów wybierzesz ten, który idealnie sprawdzi się jako dekoracja ścienna Twoim domu.

Czym charakteryzują się obrazy malowane ręcznie?

Popularne przekonanie głosi, że każdy obraz malowany ręcznie posiada w sobie cząstkę duszy artysty, który poświęcił swój czas oraz umiejętności do stworzenia dzieła. Malarzowi towarzyszą różne emocje oraz odczucia, które decydują o kształtach i kolorach wydobywanych z pomocą farb i pędzla. Obrazy ręcznie malowane to ekskluzywna dekoracja ścienna, która przyciąga wzrok, rozbudza wyobraźnię, a także przywołuje miłe wspomnienia. Nie dziwi zatem fakt, że tak wiele osób pragnie udekorować swoje wnętrze z pomocą obrazów ręcznie malowanych na płótnie.

Jakie dekoracje znajdziesz w kolekcji ręcznie malowanych obrazów?

W tym miejscu znajdziesz bogaty wybór obrazów malowanych ręcznie na płótnie. Są to wzory, na których będzie wzorował się malarz wykonujący dla Ciebie obraz. Oczywiście pojawiają się drobne różnice w szczegółach, co sprawia, że każdy obraz malowany ręcznie jest wyjątkowy i unikalny. Dostępne wzory podzieliliśmy na kategorie: Abstrakcje, Pejzaże, Kwiaty, Ludzie oraz Dla Dzieci. Mamy nadzieję, że tak zróżnicowana kolekcja obrazów pozwoli Ci bez trudu wybrać dekorację, która wkomponuje się do Twojego wnętrza. Wybierz interesujący Cię wzór, a nasz malarz stworzy dla Ciebie obraz na płótnie w przeciągu kilku dni.

Staranne wykonanie i materiały najwyższej jakości

Pragniemy, aby ozdoby ścienne dostępne w naszym sklepie online odznaczały się żywotnością, trwałością i wspaniałym wyglądem na przestrzeni lat. W związku z tym, do dyspozycji klientów oddajemy wyłącznie produkty odznaczające się wysoką jakością wykonania. Obrazy są malowane na włoskim płótnie przy pomocy farb akrylowych. W ten sposób uzyskiwany jest wyrazisty i czysty koloryt. Płótno jest naciągnięty na lekkie krosno malarskie i posiada zamalowane boki, dzięki czemu, obraz możesz od razu powiesić na ścianie, bez dodatkowego obramowania. Dekoracja jest zabezpieczona przed promieniowaniem UV, dzięki czemu, z czasem nie traci swojego fenomenalnego wyglądu.

Obrazy ręcznie malowane to świetny pomysł na prezent

Unikatowe obrazy malowane ręcznie to od wielu lat popularny prezent, który możemy wręczyć komuś przy okazji przeprowadzki na nowe mieszkanie. Takie dekoracje ścienne są także wręczane w formie prezentu ślubnego. W naszej kolekcji stawiamy wyłącznie na produkty odznaczające się starannym wykonaniem oraz wyjątkowym wyglądem. Dzięki temu, masz pewność, że obdarowana osoba będzie zachwycona otrzymanym upominkiem. Masz również gwarancję, że bliska Ci osoba na pewno doświadczy miłych uczuć za każdym razem, gdy spojrzy na ręcznie malowany obraz.

Wieloczęściowe obrazy malowane na płótnie

Bardzo imponującą dekoracją ścienną są obrazy wieloczęściowe, czyli tryptyki. Składają się z kilku modułów, które mogą być powiązane tematycznie lub układać się na ścianie w jedną, spójną całość. Z pomocą tryptyków możesz stworzyć wyjątkową kompozycję przestrzenną, która dodatkowo urozmaici oraz ożywi wnętrze, eksponując najbardziej reprezentacyjny obszar. Przykładami tryptyków ręcznie malowanych na płótnie są obrazy: „Miłosny lot”, „Kolorowy Pejzaż”, „Kolorowe żaglówki”, a także „Czerwona Łąka”. Na pewno znajdziesz tryptyk, który trafi w Twoje poczucie estetyki.

Jak wybrać dekorację ścienną pasującą do domu?

Obrazy ręcznie malowane to ekskluzywna i uniwersalna dekoracja ścienna, która prezentuje się fenomenalnie niemal w każdym wnętrzu. Aby uzyskać lepszy efekt, warto dobrać kolorystykę, która będzie łączyć się z innymi akcentami dekoracyjnymi w pomieszczeniu. Możemy także dostosować nurt do stylu wnętrza, np. motywy roślinne do wnętrz klasycznych oraz abstrakcje do pomieszczeń zachowanych w stylach modernistycznych. Jeśli szukasz konkretnego obrazu, skorzystaj z wyszukiwarki dostępnej po lewej stronie. Możesz tu wybrać rozmiar, kolorystykę, motyw przewodni oraz cenę.

Dlaczego warto kupić obrazy ręcznie malowane w naszym sklepie?

Zakupy przez Internet dają znacznie większą swobodę i szerszy wybór pasujących dekoracji ściennych. W naszej kolekcji znajdziesz różnorodne wzory obrazów ręcznie malowanych. Modernistyczne abstrakcje, klasyczne pejzaże i kwiaty, motywy ludzi, a także obrazy dla dzieci. W naszym sklepie każdy esteta znajdzie obraz dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb. Zwracamy szczególną uwagę na wysoką jakość wykonania, dzięki której, obrazy ręcznie malowane przez wiele lat odznaczają się doskonałym i nienagannym wyglądem.