• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy ręcznie malowane ludzie

Zapraszamy do zapoznania się z ręcznie malowanymi obrazami, na których znajdziesz postacie ludzi. Każdy namalowany przez wykształconego w swoim fachu malarza.

Ręcznie malowane obrazy Ludzie – unikatowa dekoracja ekskluzywnych wnętrz

Kwiaty to niezwykle popularny motyw w sztuce, który odnajdziemy zarówno w naturalnych pejzażach, jak również w obrazach przedstawiających martwą naturę. W tym miejscu oddajemy do dyspozycji klientów ręcznie malowane obrazy ukazujące w pełnej krasie wielobarwne kwiaty. To bardzo prestiżowa dekoracja, która stworzy we wnętrzu wyjątkowy klimat i nada mu bardziej ekskluzywnego charakteru. Dodatkowym atutem jest możliwość wykorzystania ciekawej symboliki, jaką niosą ze sobą różnorodne kwiaty.

Jakie obrazy znajdziesz w kolekcji ręcznie malowanych obrazów z ludźmi?

W tej kolekcji znajdziesz ręcznie malowane obrazy, których głównym motywem są ludzie przedstawiani w różnych sytuacjach. To nurt rozwijany już od czasów starożytnych. Dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować naszym klientom możliwie jak najszerszy wybór ręcznie malowanych obrazów, Po za motywem ludzi, znajdziesz również kolekcje: abstrakcje, kwiaty, pejzaże, a także obrazy idealnie pasujące do pokoju dziecięcego. Wszystkie dekoracje dostępne w naszej kolekcji odznaczają się starannym i jakościowym wykonaniem, gwarantującym długowieczność.

Czym charakteryzują się obrazy malowane ręcznie na płótnie?

Motyw ludzi na ręcznie malowanych obrazach jest powszechnie stosowany w portretach, a także w malowaniu sylwetek. Często są to codzienne sytuacje, takie jak spacer po pięknym miejscu, taniec, a także sceny miłosne. Obrazy ręcznie malowane z motywem ludzi są bardzo dynamiczne i ekspresyjne, dzięki czemu, wnoszą do wnętrza ożywienie. Każdy obraz jest unikatowy, ponieważ zawiera nieznaczne różnice wynikające z ułożenia pędzla, a także wewnętrznych nastrojów malarza. Dzięki temu, wybierasz unikalną i jedyną w swoim rodzaju ozdobę ścienną.

W jakich wnętrzach można wykorzystać obrazy z kolekcji Ludzie?

Obrazy malowane ręcznie to wyjątkowa ozdoba, którą możemy wykorzystać niemal w każdym wnętrzu. Motyw ludzi często odznacza się ekspresją oraz dynamiką, dzięki czemu, taki obraz świetnie sprawdzi się w salonie. Akty oraz motywy tańca pasują natomiast do intymnej przestrzeni sypialni. Obrazy są oczywiście tworzone w różnych nurtach, dzięki czemu, można znaleźć motywy idealnie pasujące do wnętrz klasycznych, modernistycznych, a także industrialnych. Jedno jest pewne – to wyjątkowa dekoracja, która na pewno zrobi wrażenie na Twoich gościach.

Obrazy na płótnie to najwyższa jakość wykonania

Dostępne w naszym sklepie obrazy ręcznie malowane powstają na włoskim płótnie flizelinowym. Do odwzorowania motywu wykorzystywane są farby akrylowe odporne na promieniowanie UV. Dzięki temu, obrazy nie tracą swojego wspaniałego wyglądu na przestrzeni lat. Płótno jest naciągnięte na wytrzymałe i lekkie krosno malarskie oraz posiada zamalowane boki. Dzięki temu, zakupiony obraz możesz od razu powiesić na ścianie, bez stosowania dodatkowego obramowania. Obrazy powstają na indywidualne życzenie klienta i są tworzone przez utalentowanego malarza.

Wieloczęściowe obrazy z motywem ludzi

Bardzo ekskluzywnym dodatkiem do wnętrza mogą być wieloczęściowe obrazy ukazujące ludzi w codziennych sytuacjach. To kompozycja przestrzenna, która wnosi do pomieszczenia dużo swobody, a zarazem ekspresji. Tryptyki świetnie komponują się z dużymi meblami. Możemy je umieścić np. w salonie nad sofą lub narożnikiem, a także w sypialni nad łóżkiem. Ozdoby wieloczęściowe z motywem ludzi mogą być świetnym uzupełnieniem biura lub gabinetu. To imponujące dzieła złożone z kilku modułów układających się w tematyczną całość.

Jak wybrać dekorację ścienną pasującą do wnętrza?

Ręcznie malowane obrazy to ekskluzywna dekoracja ścienna, która świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu. Wystarczy dobrać kolorystkę obrazu pod kątem ogólnego wystroju. Zwracamy uwagę na meble, a także na inne elementy dekoracyjne w pomieszczeniu. Wśród ręcznie malowanych obrazów oddajemy do dyspozycji klientów nie tylko obrazy z motywem ludzi, ale również kolekcje: abstrakcje, pejzaże, kwiaty oraz obrazy pasujące do pokoju dziecięcego. Jeśli szukasz konkretnej dekoracji, skorzystaj z wyszukiwarki dostępnej po lewej stronie. Możesz tu wybrać interesującą Cię tematykę, kolorystykę, rozmiar, a także zakres cenowy.

Dlaczego warto zakupić obrazy Ludzie w naszym sklepie?

Chcemy zaoferować naszym klientom piękno w najwyższej jakości. Dlatego też, nasza kolekcja składa się ze staranne wyselekcjonowanych obrazów cechujących się starannym i jakościowym wykonaniem. Włoskie płótno flizelinowe, lekkie krosno malarskie, a także farby akrylowe odporne na promienie słoneczne. To wszystko sprawi, że zakupiona w naszym sklepie ozdoba będzie odznaczać się doskonałym wyglądem na przestrzeni wielu lat. Co więcej, wybierając obrazy na płótnie w naszym sklepie, możesz sobie zapewnić szerszy wybór, a także korzystniejsze ceny.