• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy drukowane na płótnie street art

Zwracające uwagę wyjątkowością i charakterem obrazy na płótnie street art. Szokujące lub proste, kolorowe lub czarno białe. Naprawdę wszechstronny wybór.

Obrazy Street Art – sztuka uliczna w Twoim domu

Street Art to wyjątkowo interesująca i nietypowa dziedzina sztuki polegająca na tworzeniu dzieł w przestrzeni publicznej: na murach, chodnikach, ogrodzeniach, elewacjach budynków oraz innych elementach infrastruktury miejskiej. Bardzo często dzieła te są tworzone wbrew prawu. Celem nadrzędnym street artu w dużej mierze był protest lub zwrócenie uwagi społecznej na ważny temat. Najpopularniejszą formą tej dziedziny jest oczywiście graffiti. Natomiast najsłynniejszym wykonawcą, brytyjski artysta Banksy. Obrazy Street Art to próba przeniesienia sztuki ulicznej do wnętrz. Co prezentują takie dzieła? Jak możemy je wykorzystać?

Co ukazują obrazy Street Art?

W naszej kolekcji obrazów znajdziesz różnorodne tematyki oraz motywy przewodnie. Najczęściej, obrazy street art nawiązują do popularnych motywów graffiti i malowideł ulicznych z głęboką symboliką oraz przesłaniem. Pamiętajmy, że w zamyśle Street Art bardzo często zwraca uwagę na ważne problemy społeczne. Przy aranżacji wnętrz, obrazy na ścianę w tej dziedzinie mogą prezentować także motywy ukazujące tętniące życiemmiasta. Coraz częściej obrazami Street Art stają się również memy, czyli popularne grafiki powstające w przestrzeni Internetu. Motywem przewodnim mogą być również ludzie ukazani w różnych codziennych sytuacjach. Dziedzina Street Art jest bezkompromisowa i zawsze stawia na szczerość oraz prostotę przekazu.

Do jakich wnętrz pasuje Street Art?

Są to odważne dzieła, które należy dobierać z dużą rozwagą. Klasyczne obrazy Street Art stylizowane na miejskie graffiti bez wątpienia sprawdzą się doskonale we wnętrzach industrialnych oraz loftach. Te dekoracje ścienne mogą być również wspaniałym dodatkiem do nowoczesnych wnętrz. Jedno jest pewne, obrazy graffiti są bardzo inspirujące i na pewno zrobią pozytywne wrażenie na Twoich gościach. Obrazy Street Art inspirowane memami pozwalają wnętrzu podążać za aktualnymi trendami. Sztuka uliczna pasuje do żywych wnętrz stawiających na funkcjonalność oraz prostotę. Obrazy graffiti sprawdzą się w salonie, kuchni, pokoju młodzieżowym, przedpokoju, a także w gabinecie.

Jak powstają dzieła Street Art na ścianę?

Wzory obrazów są projektowane przez utalentowanych artystów inspirujących się sztuką uliczną. Działa powstają na dwa sposoby: wyróżniamy ręcznie malowane obrazy, w których często wykorzystywana jest sztuka graffiti, a także nadruki na płótnie, które powstają przy pomocy nowoczesnych technologii. Niezależnie od tego, jaki obraz wybierzesz, masz pewność, że wniesie on ożywienie do Twojego wnętrza. Street Art często niesie ze sobą przesłanie oraz motywację do działania. Jeśli szukasz inspirującej i oryginalnej ozdoby z głębszym przesłaniem, obrazy street art to kategoria, która na pewno trafi w Twoje poczucie smaku.

Obrazy Banksy’ego w Twoim domu

Najsłynniejszym przedstawicielem Street Artu jest brytyjski artysta Banksy, które swoje dzieła tworzy zwykle na ulicach całego Londynu. Dostępne w naszej ofercie wzory oraz motywy bardzo często nawiązują właśnie do najpopularniejszych dzieł stworzonych przez Banksy’ego. Motywy tworzone przez tego artystę są prawdziwą kwintesencją sztuki Street Art. Poruszają ważne zagadnienia socjologiczne, odwzorowują indywidualne przekonania artysty, często mają przesłanie buntownicze i antysystemowe. Obrazy Banksy’ego to propozycja do awangardowych wnętrz oraz ludzi, którzy cenią sobie swój indywidualizm i odważne podejście do życia.

Bogaty wybór obrazów Street Art

W trosce o zadowolenie klientów stale poszerzamy naszą kolekcję obrazów street art, tak, aby każdy mógł znaleźć w galerii inspiracje idealnie dostosowane do swoich potrzeb. Możesz skorzystać z praktycznej wyszukiwarki, która pomoże Ci szybciej dotrzeć do określonych dział. Możesz wybrać motyw przewodni, kolorystykę, rozmiar, a także zakres cenowy. Innym sposobem jest wpisanie słowa kluczowego, które najlepiej oddaje motyw, którego poszukujesz. Kolekcja dekoracji street art do domu jest bardzo zróżnicowana i uwzględnia różnorodne zainteresowania i przekonania naszych klientów. Mamy zatem nadzieję, że w stale poszerzającej się kolekcji obrazów, każdy klient znajdzie obraz doskonale dopasowany do swojego poczucia estetyki oraz do aranżacji wnętrza.

Wysokiej jakości obrazy Street Art do domu

Dostępne w naszej kolekcji obrazy zostały namalowane lub naniesione nowoczesną technologią druku na włoskie płótno odznaczające się wysoką wytrzymałością. Płótno naniesiono na lekką ramę z drewna krosnowego. Zakupiony obraz Street Art jest zatem gotowy do powieszenia na ścianę. Sztuka graffiti to świetna propozycja dla młodych osób, które chcą podkreślić swoją niezależność oraz indywidualizm. Dzieła inspirowane twórczością Banksy’ego sprawdzą się we wszystkich nowoczesnych i awangardowych wnętrzach, w których liczy się funkcjonalność. Obrazy Street Art są również niezwykle popularną dekoracją ścienną stosowanych we wnętrzach industrialnych oraz loftach. Odznaczają się bowiem minimalistyczną formą i głębokim przesłaniem.