• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy drukowane na płótnie zwierzęta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą obrazów drukowanych na płótnie ukazujących zwierzęta. Żyrafy, ptaki, konie, słonie, psy, owady i koty to tylko część naszej oferty obrazów.

Obrazy Zwierzęta – modne dekoracje ścienne w Twoim domu

Obrazy zwierzęta to niezwykle popularny i modny motyw dekoracyjny, który od setek lat znajduje zastosowanie w różnorodnych wnętrzach. W naszym sklepie znajdziesz rozbudowaną kolekcję kilkuset obrazów ukazujących w pełnej krasie zwierzęta z różnych zakątków świata. To doskonała propozycja dla osób, które pragną wnieść do swojego domu piękno natury. Zwierzęta często występują w otoczeniu motywów roślinnych, co dodatkowo podkreśla walory obrazu. Co dokładnie oferuje ta kolekcja oraz w jaki sposób możesz wykorzystać dostępne dekoracje ścienne?

Jakie obrazy znajdziesz w kolekcji Zwierzęta?

Pełna kolekcja Zwierzęta składa się z kilkuset różnorodnych motywów i wzorów drukowanych lub malowanych na płótnie. Aby ułatwić klientom wybór, dostępne obrazy postanowiliśmy pogrupować na podkategorie: żyrafy, byki, koty, ptaki, konie, słonie, zebry, owady, psy, ryby oraz inne zwierzęta. Dużym udogodnieniem jest także wyszukiwarka dostępna po lewej stornie. Możesz tu wybrać rozmiar, zakres cenowy oraz tematykę przewodnią wybranego obrazu. Dzięki temu, bez trudu wybierzesz z naszej kolekcji obraz idealnie dostosowany do swojego poczucia estetyki.

Dlaczego warto wybrać obrazy ze zwierzętami w naszym domu?

Każde zwierzę posiada przypisaną symbolikę. Pies to symbol wierności, kot luksusu, żyrafa empatii, byk odwagi i siły, /obrazy-zwierzeta-ptaki wolności i swobody. Wybierając obrazy zwierzęta możesz wnieść do swojego wnętrza wielowarstwową symbolikę, która dodatkowo wzmacnia walory estetyczne wybranej dekoracji. Ponadto, jest to bardzo uniwersalny i modny motyw dekoracyjny, który można wkomponować do każdego pomieszczenia: salonu, sypialni, kuchni, jadalni, pokoju dziecięcego, gabinetu, a nawet łazienki. To ponadczasowa dekoracja, która wprowadza do domu wyjątkowy klimat.

Ręcznie malowane obrazy z motywem zwierząt

Ręczne malowane obrazy zwierzęta to wyjątkowa i unikalna dekoracja ścienna. Takie dzieła powstają przy użyciu farb akrylowych, które dodatkowo podkreślają głębię wykorzystywanych kolorów. Zwierzęta to bardzo popularny motyw wybierany przez malarzy tworzących imponujące pejzaże i krajobrazy. Obraz malowany ręcznie powstaje na indywidualne życzenie klienta. Po prostu wybierz jeden z dostępnych wzorów, a nasz malarz przygotowuje dla Ciebie unikatową ozdobę na ścianę. Takie obrazy podkreślają prestiż oraz ekskluzywność każdego wnętrza.

Realistyczne grafiki i fotografie drukowane na płótnie

Zdecydowana większość obrazów ze zwierzętami powstaje przy użyciu nowoczesnej technologii druku. Dowolny motyw, taki jak: zdjęcie, grafika czy ręcznie malowany obraz, można przenieść na płótno uzyskując bardzo wyrazisty wygląd z dużą szczegółowością. W tworzeniu takich dekoracji ściennych biorą udział utalentowani artyści: fotografowie, malarze, graficy oraz projektanci. Drukowane obrazy na płótnie to bardzo elegancka, a zarazem funkcjonalna dekoracja ścienna, która nie traci doskonałego wyglądu i zawsze zapewnia naszym oczom oczekiwane walory estetyczne.

Wieloczęściowe obrazy z motywem zwierząt

W rozbudowanej kolekcji obrazów ze zwierzętami nie mogło zabraknąć wieloczęściowych tryptyków. To bardzo widowiskowa dekoracja ścienna, która tworzy niezwykły efekt przestrzenny na naszej ścianie. Dzięki temu, może być wykorzystana do wyeksponowania najbardziej reprezentacyjnych obszarów w naszym pomieszczeniu. Tryptyki mogą układać się w prostokąt lub wielokąt. Takie obrazy świetnie komponują się nad dużymi meblami, takimi jak: sofa, narożnik czy łózko w sypialni. Obrazy wieloczęściowe na płótnie to ciekawa ozdoba ścienna do pokojów dziecięcych.

Jak wybrać obraz ze zwierzętami pasujący do wnętrza

Motyw dekoracyjny powinien być dopasowany do pobocznej kolorystyki wnętrza. Jeśli komplet mebli wypoczynkowych zawiera elementy zielonego i żółtego, w tych kolorystykach powinniśmy szukać pasującego obrazu. Dekoracja ścienna powinna odznaczać się na tle ściany. Nurt artystyczny można dostosować do aranżacji wnętrza: stonowane i subtelne stylistyki do wnętrz klasyczny, natomiast wyraziste abstrakcje i sztukę nowoczesną do bardziej ekstrawaganckich i prestiżowych pomieszczeń. Obrazy zwierzęta dzielą się na wiele kategorii: żyrafy, /obrazy-zwierzeta-byki, koty, ptaki, konie, słonie, zebry, owady, ryby oraz wiele innych zwierząt. Warto dopasować dekorację także pod kątem symboliki zwierzęcia.

Obrazy zwierzęta to stylowa i jakościowa dekoracja do domu

Rozwijając kolekcję efektownych obrazów na płótnie zwracamy uwagę nie tylko na wspaniały wygląd obrazów, ale również solidne i staranne wykonanie gwarantujące żywotność dekoracji. Obrazy są drukowane na wytrzymałym płótnie flizelinowym naciągniętym na lekkie krosno malarskie. Zadrukowane boki sprawiają, że obraz nie potrzebuje dodatkowego obramowania; możemy od razu powiesić dekorację na ścianie, ciesząc się jej nienaganną prezencją. Obrazy zwierzęta to bardzo funkcjonalny i ponadczasowy motyw dekoracyjny, który możemy wykorzystać na wiele różnych sposobów w salonie, kuchni, jadalni, pokoju dziecięcym, sypialni, a nawet w łazience.