• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy drukowane na płótnie Ryby

Nowoczesne, klasyczne obrazy drukowane na płótnie z rybami tylko u nas. Wybierz coś dla siebie i udekoruj swoje ściany.

Obrazy Ryby – symbol szczęścia w Twoim domu

Obrazy z rybami to popularny motyw dekoracyjny, który pozwala stworzyć we wnętrzu bardzo przyjemny klimat. To świetna propozycja dla osób, które cenią sobie wnętrza z wiodącymi odcieniami błękitu oraz niebieskiego. Obrazy z rybami to funkcjonalna dekoracja ścienna, która może przypominać akwarium, tyle tylko, że jest bardziej funkcjonalna i nie wymaga konserwacji. W naszej kolekcji znajdziesz imponujące obrazy drukowane na płótnie. Tworząc galerię dbamy nie tylko o wyjątkowy wygląd naszych dekoracji, ale także o ich staranne i precyzyjne wykonanie.

Jakie dekoracje ścienne znajdziesz w kolekcji Ryby?

W tym miejscu oddajemy do dyspozycji klientów obrazy z motywem przewodnim ryby. Wielowarstwowa symbolika tej grupy zwierząt sprawia, że takie dekoracje znalazły wszechstronne zastosowanie szczególnie w krajach chrześcijańskich. Niemniej jednak, motyw ryby jest mile widziany także w innych kulturach, biorąc pod uwagę złożoność tego symbolu. Nasza kolekcja składa się przede wszystkim z obrazów drukowanych na płótnie, choć do dyspozycji klientów pozostają również ręcznie malowane obrazy. Ważnym obszarem galerii są obrazy wieloczęściowe, czyli tryptyki, z pomocą których można stworzyć wyjątkową aranżację wnętrza.

Czym charakteryzują się obrazy z motywem ryby?

Ryby już przed wieloma wiekami były postrzegane jako symbol pierwszych chrześcijan. Starogreckie „Ichthys” to akrostych, z którego można utworzyć słowa: Jezus Chrystus Boga Syn Zbawiciel. Dekoracje ścienne z rybami znalazły zatem wszechstronne zastosowanie w kulturze chrześcijańskiej, choć także w innych kulturach jest to bardzo popularny motyw. Np. w niektórych krajach afrykańskich oraz azjatyckich, ryby, podobnie jak słonie, są postrzegane jako symbol szczęścia oraz pomyślności. Taka dekoracja wnosi do wnętrza pozytywną symbolikę, działa relaksująco, a przede wszystkim, tworzy przyjemny dla oka efekt wizualny w pomieszczeniu.

Ręcznie malowane obrazy do każdego wnętrza

Bardzo wyjątkową i unikalną ozdobą są ręcznie malowane obrazy, które zawierają w sobie cząstkę artysty, który stworzył dzieło. Zróżnicowana kolorystyka, mnogość motywów przewodnich oraz różne nurty tworzenia obrazu: to wszystko sprawia, że każdy esteta może znaleźć obraz dostosowany do swoich indywidualnych preferencji. Obrazy malowane ręcznie powstają na indywidualne życzenie klienta. Wybierz jeden z dostępnych motywów, a nasz malarz stworzy dla Ciebie wyjątkowy obraz, który podniesie ekskluzywny charakter wnętrza.

Grafiki i fotografie z rybami drukowane na płótnie

Dużym zainteresowaniem cieszą się praktyczne obrazy drukowane na płótnie. W ich tworzeniu wykorzystuje się specjalistyczną technologię druku, która pozwala osiągnąć wyjątkową wyrazistość i ostrość obrazu. Nasz sklep współpracuje z uzdolnionymi artystami: fotografami, malarzami, grafikami oraz projektantami. Dzięki temu, możemy zaoferować naszym klientom wyjątkowe dekoracje ścienne, które odznaczają się wyjątkowym, artystycznym wyglądem. Obrazy drukowane na płótnie są bardzo funkcjonalne, a jednocześnie, dostępne w przystępnej cenie, dzięki czemu, każdy może sobie pozwolić na zakup stylowej i eleganckiej dekoracji ściennej.

Wieloczęściowe obrazy z motywem ryby

Obrazy ryby są dostępne również w formie wieloczęściowych tryptyków złożonych z kilku modułów. Moduły można układać w prostokąt lub wielokąt, jeśli poszczególne elementy są dostępne w różnych rozmiarach. Duże tryptyki stanowią bardzo stylową dekorację ścienną, która może podkreślić walory wizualne każdego wnętrza. W modernistycznych pomieszczeniach świetnie prezentują się kolorowe kompozycje z motywem rybek akwariowych. Do wnętrz z niebieskimi akcentami można natomiast wykorzystać fotografie ukazujące piękni podwodnego świata. Jedno jest pewne, obraz wieloczęściowy pozwoli Ci na stworzenie imponującej dekoracji przestrzennej.

Czym kierować się przy wyborze właściwego obrazu?

W naszym sklepie znajdziesz bardzo zróżnicowaną kolekcję obrazów z motywem różnych zwierząt. Ryby cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na swoją bogatą symbolikę. Do popularnych motywów symbolizujących szczęście zaliczymy również: psy, koty, słonie oraz inne zwierzęta, które w wielu kulturach zostały skojarzone z pomyślnością. Jeśli szukasz konkretnego obrazu, skorzystaj z wyszukiwarki dostępnej po lewej stronie. Możesz wybrać interesującą Cię kolorystkę, motyw przewodni, zakres cenowy oraz rozmiar obrazu. Dekoracje ścienne warto komponować kolorystycznie z innymi dodatkami w pomieszczeniu.

Dlaczego warto zakupić obrazy Ryby w naszym sklepie?

Obrazy dostępne w naszej ofercie odznaczają się nie tylko wspaniałym wyglądem, ale również starannym wykonaniem oferującym długowieczność. Wybrane dekoracje ścienne przez wiele lat będą zachwycać swoim wspaniałym wyglądem. Motyw przewodni ryb jest drukowany na płótnie flizelinowym naciągniętym na lekkie krosno malarskie. Zadrukowane boki sprawiają, że obraz możemy od razu powiesić na ścianie, ciesząc się pozyskaną ozdobą ścienną.