• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy drukowane na płótnie Słonie

Poszukujesz obrazów drukowanych ze słoniami? Dobrze trafiłeś! Bogatą oferte obrazów na płótnie obrazujących słonie znajdziesz na naszym sklepie. Zapraszamy do zakupów.

Obrazy Słonie – silny akcent dekoracyjny w Twoim domu

Silne i potężne słonie od lat stanowią ważną inspirację dla artystów. Jest to również popularny motyw dekoracyjny, który od wielu lat jest kojarzony ze szczęściem oraz pomyślnością. W naszej kolekcji możesz znaleźć realistyczne obrazy drukowane na płótnie, ukazujące słonie w pełnej krasie. Budując zróżnicowaną galerię obrazów dbamy nie tylko o wspaniały wygląd, ale również staranne wykonanie, dzięki czemu, obraz przez wiele lat odznacza się nienaganną prezencją. W kolekcji Słonie, każdy esteta znajdzie obraz dostosowany do aranżacji swojego wnętrza.

Jakie ozdoby ścienne znajdziesz w kolekcji Słonie?

To wyjątkowa kolekcja obrazów, dedykowana wszystkim wnętrzom pełnym ciepła i rodzinnej atmosfery. Motywem przewodnim dekoracji są silne i majestatyczne słonie. W wielu kulturach jest to symbol szczęścia, a także nierozerwalnej miłości. Obrazy słonie są drukowane na płótnie, a także malowane ręcznie przez wykwalifikowanych malarzy. Jeśli szukasz innych motywów, w naszej kolekcji znajdziesz inne zwierzęta afrykańskie, np. zebry czy lwy. Zróżnicowana kolekcja obrazów sprawia, że każdy klient znajdzie tu ozdobę ścienną dostosowaną do swojego wnętrza.

Jaką symbolikę wnoszą do wnętrza słonie?

W wielu kulturach, słonie z zadartą trąbą uniesioną do góry symbolizują szczęście oraz pomyślność. Mogą być również symbolem nierozerwalnej miłości, jako iż słonie zazwyczaj spędzają życie w parze. Niewątpliwie jest to również zwierzę potężne i majestatyczne świadczące o sile przyrody. Obrazy słonie dobrze pasują do przytulnych i rodzinnych wnętrz. Pozwolą znaleźć we wnętrzu ukojenie oraz wypoczynek. Od wielu lat, obrazy na płótnie z motywem słoni to bardzo uniwersalna dekoracja ścienna, wykorzystywana praktycznie na całym świecie.

Ręcznie malowane obrazy z motywem słoni

W kolekcji naszego sklepu nie mogło zabraknąć ręcznie malowanych obrazów odznaczających się wyjątkowo wyrazistą i mocną kolorystyką. Takie działa są tworzone z pomocą farb akrylowych, co dodatkowo podkreśla walory estetyczne stworzonego motywu. Obrazy ręcznie malowane są tworzone na indywidualne życzenie klienta. Wybierz interesujący Cię wzór, a nasz malarz stworzy dla Ciebie oczekiwany obraz w ciągu kilku dni. W ten sposób możesz pozyskać wyjątkową dekorację ścienną, która podkreśli prestiż oraz ekskluzywny charakter Twoich wnętrz.

Realistyczne fotografie słoni drukowane na płótnie

Bardzo praktyczną i funkcjonalną dekoracją ścienną są obrazy drukowane na płótnie. Powstają one przy pomocy najnowocześniejszych technologii druku. W ten sposób można przenieść na płótno dowolne motywy: fotografie, ręcznie malowane obrazy, a także grafiki tworzone komputerowo. W pracy nad projektowaniem takich obrazów biorą udział uzdolnienie artyści. Dużą zaletą takiej dekoracji jest przystępna cena. Bez narażania swojego portfela na szwank możesz kupić bardzo elegancką i stylową dekorację, która będzie odznaczać się wspaniałym wyglądem na przestrzenie wielu lat.

Wieloczęściowe tryptyki z motywem słoni

Dużym zainteresowaniem cieszą się tryptyki, czyli imponujące obrazy wieloczęściowe złożone z kilku modułów. Możemy z nich stworzyć przestrzenną kompozycję, która podkreśli walory estetyczne wybranych obszarów w naszym domu. Tryptyki świetnie sprawdzają się przede wszystkim w salonie, komponując się z innymi, kolorowymi dodatkami. Przykładem tryptyków z motywem słoni są obrazy: „Całus pary słoni”, „Samotny słoń” oraz „Słoń na zachodzie słońca”. To przykłady afrykańskiego piękna, które możemy wnieść do swojego wnętrza. Takie dekoracje ścienne świetnie pasują do ciepłych i przytulnych pomieszczeń.

Jak wybrać dekorację ścienną pasującą do wnętrza?

Kolekcja obrazów ze zwierzętami liczy sobie kilkaset różnorodnych wzorów. Stale podejmujemy starania, aby poszerzyć kolekcję o nowe obrazy odznaczające się wyjątkowym i starannym wykonaniem. W trosce o wygodę naszych klientów, przygotowaliśmy wyszukiwarkę, w której można wybrać rozmiar obrazu, zakres cenowy, motyw przewodni, a także kolorystykę. Wygodną wyszukiwarkę znajdziesz po lewej stronie. Dzięki niej, dużo szybciej wybierzesz obraz idealnie dopasowany do aranżacji wnętrza, a także do indywidualnego poczucia estetyki.

Dlaczego warto zakupić obrazy Słonie w naszym sklepie?

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy wyłącznie produkty odznaczające się najwyższą jakością wykonania. Obrazy są drukowane na płótnie flizelinowym i posiadają zadrukowane boki, dzięki czemu, można je od razu powiesić na ścianie. Zróżnicowana kolekcja obrazów z motywem słoni cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów. Słonie to imponujące zwierzęta, które mogą symbolizować szczęście oraz pomyślność. Ciężko zatem wyobrazić sobie lepszą dekorację ścienną. Uniwersalne obrazy na płótnie możesz wkomponować do każdego wnętrza: salonu, kuchni, jadalni, sypialni, pokoju dziecięcego, a nawet do łazienki.