• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy drukowane na płótnie Zebry

Jeśli znajdujesz się w tej kategorii to znaczy, że poszukujesz obrazów drukowanych na płótnie ze słońmi. Z pewnością znajdziesz jakiś odpowiadający Ci obraz ukazujący słonie.

Obrazy Zebry – piękno afrykańskiej przyrody w Twoim domu

Naturalne, afrykańskie piękno w Twoim domu. Tak możemy zarekomendować obrazy zebry, które wnoszą do wnętrza dużo słońca oraz elegancji. W naszym sklepie znajdziesz zarówno ręcznie malowane obrazy, jak również obrazy drukowane na płótnie. Zróżnicowane motywy oraz techniki wykonania dekoracji sprawiają, że motyw zebry można wykorzystać na wiele sposobów. Sprawdź, co do zaoferowania ma kolekcja obrazów ukazujących afrykańskie zebry.

Jakie obrazy znajdziesz w kolekcji Zebry?

W obszernej galerii obrazów znajdziesz dekoracje ścienne z motywem przewodnim zebr. To afrykańskie zwierzęta bardzo podobne do koni, charakteryzujące się umaszczeniem w czarno-białe pasy. Do dyspozycji klientów oddajemy zarówno ręcznie malowane obrazy, jak również realistyczne fotografie drukowane na płótnie. Po za motywem zebr, w bogatej kolekcji zwierząt dostępne są również inne zwierzęta, np. konie. Dużą popularnością w naszej kolekcji cieszą wieloczęściowe tryptyki. To bardzo elegancka dekoracja ścienna, z pomocą której można całkowicie odmienić oblicze wnętrza oraz wyeksponować jego największe walory estetyczne.

W jakich wnętrzach sprawdzi się obraz z zebrami?

Czarno-białe umaszczenie zebry świetnie pasuje do klasycznych oraz minimalistycznych stylów w postaci industrialu oraz loftu. W naszej kolekcji znajdziesz także kolorowe kompozycje stworzone w nurcie abstrakcji. Takie dekoracje ścienne świetnie pasują do wnętrz modernistycznych i mogą stanowić bardzo odważny akcent dekoracyjny. Obrazy zebry to zróżnicowana kolekcja tworzona z myślą o najbardziej wymagających estetach. Dzięki temu, mamy pewność, że każdy klient znajdzie w naszej galerii idealny obraz dla siebie.

Realistyczne fotografie drukowane na płótnie

Obrazy drukowane na płótnie to praktyczna i funkcjonalna dekoracja ścienna, która znajdzie zastosowanie w każdym wnętrzu naszego domu. Takie ozdoby powstają przy użyciu nowoczesnych technologii druku. Na płótno można przenieść fotografię, grafikę, a także ręcznie namalowany obraz. Dekoracje drukowane cieszą się dużą popularnością ze względu na swoją przystępną cenę. Za niewielkie pieniądze możesz kupić wyjątkową i elegancją ozdobę na ścianę, która przez wiele lat będzie zachwycać swoim nienagannym wyglądem.

Ręcznie malowane obrazy z motywem zebry

Piękno afrykańskiej przyrody może być wspaniale wyeksponowane z pomocą farb akrylowych. Takie obrazy charakteryzują się dużą lekkością oraz swobodnym mieszaniem się kolorów. Ręcznie namalowany obraz może być wspaniałą dekoracją ścienną, która podniesie prestiż wnętrza. Obrazy zebry są tworzone przez utalentowanych malarzy na indywidualne życzenie klienta. Wybierz jeden z dostępnych wzorów, a nasz malarz stworzy dla Ciebie wyjątkowe dzieło. Obrazy malowane ręcznie są odpowiednio zabezpieczane przed promieniowaniem UV, dzięki czemu, z biegiem czasu nie tracą swojego unikalnego klimatu.

Wieloczęściowe obrazy z zebrami

Wśród obrazów z zebrami znajdziesz imponujące tryptyki złożone z kilku modułów. Z pomocą takich dekoracji ściennych można wyeksponować najbardziej reprezentatywne obszary wnętrza. Tryptyk z zebrą wspaniale sprawdzi się w salonie zaaranżowanym w stylu klasycznym oraz industrialnym. W kolekcji dostępne są także propozycje do bardziej modernistycznych wnętrz. Kolorowe kompozycje artystyczne pozwalają wykorzystać motyw zebry w oryginalny i nietuzinkowy sposób. Przykładami obrazów wieloczęściowych z zebrami są: „Spojrzenie zebry”, a także „Paski”.

Jak wybrać obraz idealnie pasujący do wnętrza?

W naszej kolekcji znajdziesz kilkaset różnorodnych obrazów z motywem zwierząt. Jak dobrać dekorację ścienną pasującą do wnętrza? Najlepszy efekt przynosi połączenie kolorystyki dekoracji z dodatkami we wnętrzu, np. z poduszkami na kanapie lub pościelą w sypialni. Obraz powinien odznaczać się na tle ściany i eksponować wybrany obszar. Obrazy zebry są bardzo uniwersalne ze względu na naturalne umaszczenie tych zwierząt. Czarno-białe pasy można wkomponować praktycznie w każdym wnętrzu. W naszej kolekcji dostępne są także kolorowe kompozycje artystyczne. Jeśli szukasz konkretnego obrazu, skorzystaj z wyszukiwarki dostępnej po lewej stronie.

Dlaczego warto kupić obrazy Zebry w naszym sklepie?

Dobierając obrazy na płótnie do naszej galerii zwracamy uwagę nie tylko na świetny wygląd, ale również staranne wykonanie. W obszernej kolekcji z motywem zwierząt znajdziesz obrazy ukazujące zebry, konie, małpy, ptaki, ryby, owady oraz wiele innych zwierząt z różnych zakątków świata. Dostępne w kolekcji obrazy są drukowane na płótnie flizelinowym naciągniętym na lekkie krosno malarskie. Za sprawą zadrukowanych boków, obraz można od razu powiesić na ścianie, ciesząc się jego doskonałym wyglądem. Decydując się na zakupy w naszym sklepie stawiasz na wysoką jakość, która gwarantuje nienaganną prezencję dekoracji ściennych na przestrzeni lat.