• Kategorie
  • Parametry
  • Obrazy drukowane na płótnie Żyrafy

Wybierz coś dla siebie z obrazów drukowanych na płótnie z żyrafami. Ozdobią pięknie Twoje ściany i sprawią, że Twoje wnętrza nabiorą nowego wyglądu.

Obrazy Żyrafy – dekoracja ścienna do przytulnych i ciepłych wnętrz

Żyrafy odznaczają się bardzo ciepłą i przyjazną symboliką. Są utożsamiane z empatią, a także umiejętnością spoglądania na różne sprawy z szerzej perspektywy. Dekoracje ścienne z motywem żyrafy uczynią wnętrze bardziej przytulnym i ciepłym. W obszernej kolekcji zwierząt nie mogło zatem zabraknąć tych wyjątkowych stworzeń, budzących duże zaciekawienie szczególnie za sprawą swojej długiej szyi. Jeśli szukasz stylowej i modnej ozdoby na ścianę, obrazy żyrafy to doskonały wybór.

Jakie obrazy znajdziesz w kolekcji Żyrafy?

Kolekcja obrazów ze zwierzętami to skarbnica bardzo uniwersalnych dekoracji ściennych pasujących do każdego wnętrza. Po za motywem żyrafy, dużym zainteresowaniem cieszą się także: słonie, ptaki, byki, psy, koty, zebryoraz inne zwierzęta. W tym miejscu znajdziesz efektowne obrazy na płótnie z motywem dumnej i przyjaznej żyrafy. W kolekcji nie mogło zabraknąć imponujących tryptyków tworzących wyjątkową kompozycję przestrzenną. Z pomocą nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie przenieść na płótno dowolne wzory: fotografie, grafiki, a także ręcznie namalowane obrazy.

Czym charakteryzują się obrazy z motywem żyrafy?

Obrazy z motywem żyrafy wnoszą do naszego wnętrza bogatą symbolikę. Przede wszystkim, zwierzę to jest utożsamiane z empatią oraz wglądem w serce innych ludzi. Żyrafa oznacza także możliwość spojrzenia na sprawy z pewnym dystansem. To bardzo relaksująca dekoracja ścienna, która przypomina nam o ważnych wartościach oraz pozwala przeanalizować codzienne problemy z szerszej perspektywy. Obrazy żyrafy stawiają przede wszystkim na ciepłą kolorystykę oraz liczne motywy roślinne. Takie dekoracje często wnoszą do naszego wnętrza dużo afrykańskiego słońca, co stanowi dodatkowy walor estetyczny.

Grafiki i fotografie drukowane na płótnie

Najważniejszym obszarem kolekcji są imponujące fotografie oraz grafiki drukowane na płótnie przy pomocy najnowocześniejszych technologii druku. To funkcjonalne dekoracje ścienne, które odznaczają się wytrzymałością oraz nienaganną prezencją na przestrzeni lat. W tworzeniu takich ozdób biorą udział utalentowani artyści: fotografowie, projektanci, graficy, a także malarze. Na płótno można przenieść dowolny motyw, z zachowaniem wysokiej szczegółowości oraz wyrazistego, ostrego wyglądu. Zaletą obrazów drukowanych na płótnie jest także przystępna cena.

W jakich wnętrzach możemy wykorzystać obrazy żyrafy?

Obrazy żyrafy to bardzo popularny i uniwersalny motyw pasujący do wielu wnętrz. Taka dekoracja ścienna dobrze odnajdzie się w salonie, kuchni, jadalni, sypialni, a także w gabinecie i pracowni. Biorąc pod uwagę przyjazny wygląd żyrafy oraz ciepłą kolorystykę tych obrazów, jest to świetny dodatek do pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Świetnym przykładem takiej ozdoby jest obraz: „Śmieszne żyrafy”. Zróżnicowana kolekcja oddaje do dyspozycji klientów efektowne obrazy na płótnie, które możemy wykorzystać w dowolnym pomieszczeniu.

Wieloczęściowe obrazy na płótnie z motywem żyrafy

Bardzo stylową i efektowną dekoracją ścienną są obrazy wieloczęściowe, czyli tryptyki. Z pomocą obrazów złożonych z kilku modułów, możemy stworzyć niezwykłą kompozycję przestrzenną, która dobrze wkomponuje się do przestronnych wnętrz. To świetny motyw dekoracyjny nad meble wypoczynkowe czy łózko w sypialni. Przykładami tryptyków z motywem żyrafy są obrazy: „Zwierzęta Afryki” oraz „Afrykańskie żyrafy”. Duże obrazy wieloczęściowe to sprawdzony sposób na wyeksponowanie najważniejszych obszarów we wnętrzu.

Jak wybrać dekoracje ścienne pasujące do wnętrza?

Żyrafy to jedna z wielu kolekcji wchodzących w skład kategorii obrazów zwierząt. W tym miejscu znajdziesz również takie kolekcje, jak: byki, koty, ptaki, konie, słonie, zebry, owad oraz ryby. Bardzo zróżnicowana galeria obrazów na płótnie sprawia, że każdy z nas jest w stanie odnaleźć tu wyjątkową dekorację ścienną, która dobrze wkomponuje się do wnętrza. Warto wybrać motyw dostosowany do stylu aranżacji: proste i stonowane dekoracje do stylów klasycznych oraz odważne i wyraziste motywy do stylów nowoczesnych. Bardzo ładny efekt wizualny jesteśmy w stanie uzyskać poprzez połączenie kolorystyki obrazu z kolorystyką mebli we wnętrzu.

Dlaczego warto wybrać obrazy Żyrafy w naszym sklepie?

Tworząc bogatą kolekcję obrazów ze zwierzętami stawiamy nie tylko na wspaniały wygląd dekoracji ściennych, ale również ich staranne i solidne wykonanie. Obrazy są drukowane na wytrzymałym płótnie naciągniętym na lekkie krosno malarskie. Zadrukowane boki sprawiają, że obraz można od razu powiesić na ścianie. Obrazy żyrafy są symbolem empatii oraz ludzkich potrzeb. To wspaniała ozdoba na ścianę pasująca do ciepłych i przytulnych wnętrz. Ze względu na przyjazną aparycję żyrafy, a także ukazanie na tle malowniczej roślinności, jest to dobra dekoracja ścienna do salonu, sypialni, a także pokojów dziecięcych.