• Kategorie
  • Parametry
  • Parawany do domu i biura

Parawany w naszej ofercie to idealny sposób na oddzielenie wnętrza naszego pokoju, biura czy gabinetu. Posiadamy parawany 3 i 5 częsciowe dostosowane do różnych powierzchni.

Parawany – stylowe i praktyczne dekoracje do wnętrza

Parawany z nadrukiem to modna dekoracja wykorzystywana do lepszej organizacji przestrzeni w dowolnym wnętrzu. Drewniana konstrukcja zapewnia stabilność, a realistyczny nadruk na płótnie wnosi do pomieszczenia wyrazisty akcent dekoracyjny. W naszej kolekcji dostępne są parawany 5-częciowe oraz 3-częściowe. Bogata kolekcja dostępnych wzorów sprawia, że bogaty wybór w naszym sklepie zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

W jakich sytuacjach stosowane są drewniane parawany?

Parawany drewniane znajdują zastosowanie w wielu sytuacjach. Mogą być separatorem pomiędzy aneksem kuchennym oraz salonem lub tworzyć intymną przestrzeń w sypialni. Duże parawany znajdują wszechstronne zastosowanie w pokoju dziecięcym zamieszkałym przez rodzeństwo. W ten sposób można podzielić przestrzeń tak, aby dzieci czuły się w pełni swobodnie w swojej części. Parawany znajdują zastosowanie także po za domami prywatnymi. To popularne wyposażenie nowoczesnych biur, w których biurka są oddzielone od siebie parawanem, tak, aby każdy pracownik mógł się czuć bardziej komfortowo. Ponadto, parawany spotkamy w przychodniach, gabinetach lekarskich, przymierzalniach, przebieralniach, restauracjach oraz w salonach piękności.

Jak skonstruowany jest parawan z nadrukiem?

Parawany są wykonane z wytrzymałego drewna zapewniającego konstrukcji pełną stabilność. Dodatkowym zabezpieczeniem są stopki, które dostosowują parawan do podłoża. Na drewnianej ramie naciągnięty jest flizelinowe płótno z realistycznym nadrukiem. Całość jest elegancko wykończona i wzmocniona, aby zapewnić klientom maksymalną funkcjonalność. Wyróżniamy parawany 3-częściowe o łącznej długości 135 cm oraz parawany 5-częściowe o długości 225 cm. W projekcie wykorzystano optymalną wysokość 172 cm, dzięki czemu, parawany zapewniają oczekiwaną przestrzeń i mogą być wykorzystane do separowania intymnych przestrzeni we wnętrzu.

Parawany 5-częściowe do przestronnych wnętrz

Duże parawany drewniane często są wykorzystywane do oddzielania aneksu kuchennego od salonu. Mogą także stanowić estetyczne separator w lokalach usługowych, takich jak: restauracje, salony piękności, sklepy odzieżowe czy gabinety lekarskie. Parawany 5-częściowe składają się z pięciu segmentów o długości 45 cm każdy. W pełni rozłożony parawan osiąga długość 225 cm. Duże parawany drewniane z nadrukiem to świetny sposób na podzielenie przestrzeni w pokoju dziecięcym zajmowanym przez rodzeństwo.

Parawany 3-częściowe do mniejszych przestrzeni

Nieco mniejsze parawany możemy z powodzeniem wykorzystać w takich wnętrzach, jak łazienka czy sypialnia. Z jego pomocą możemy zasłonić wannę lub kompakt WC, a także stworzyć intymną przestrzeń do komfortowego przebierania się. Parawany 3-częściowe są zbudowane z trzech segmentów o długości 45 cm każdy. W pełni rozłożony parawan osiąga długość 135 cm. Małe parawany drewniane mogą wspomóc lepszą organizację przestrzeni w nieco mniejszych wnętrzach, gdzie każdy centymetr jest bardzo ważny.

Realistyczny nadruk na drewnianych parawanach

Na drewnianych ramach parawanu umieszczono flizelinowe płótno, na które nanoszony jest realistyczny nadruk. W tym celu wykorzystywana jest najnowocześniejsza technologia druku, która sprawia, że stworzony nadruk odznacza się wyjątkowym realizmem oraz ostrością. W tworzeniu takich dekoracji ściennych biorą udział utalentowani artyści: projektanci, fotografowie oraz graficy. Płótno na parawanie jest odporne na promieniowanie UV oraz wilgoć, dzięki czemu, dekoracja przez wiele lat zachwyca swoim nienagannym wyglądem. To bardzo stylowa dekoracja, którą możemy wykorzystać przy lepszym organizowaniu przestrzeni.

Wybierz modny i stylowy parawan do swojego wnętrza

W naszej kolekcji znajdziesz kilkaset różnorodnych wzorów, dzięki czemu, bez trudu wybierzesz produkt idealnie dopasowany do swojego wnętrza. Pełny asortyment podzieliliśmy na dwie kategorie: parawany 3-częściowe oraz parawany 5-częściowe. Jeśli szukasz konkretnego produktu, skorzystaj z wyszukiwarki dostępnej po lewej stronie. Możesz tu wybrać interesujący Cię rozmiar parawanu, a także motyw przewodni i kolorystykę. Możesz także wpisać dowolną frazę kluczową, która najlepiej odzwierciedla wygląd poszukiwanego przez Ciebie parawanu.

Dlaczego warto zakupić parawany w naszym sklepie?

Pragniemy zapewnić naszym klientom estetyczną i trwałą dekorację, która przez wiele lat będzie spełniać swoje funkcje. W naszej kolekcji znajdziesz drewniane parawany 3-częściowe oraz 5-częściowe charakteryzujące się solidnym i trwałym wykonaniem. To praktyczna dekoracja, która może zostać wykorzystana do podziału przestrzeni w dowolnym wnętrzu. Dostępne w kolekcji produkty cechują się także przystępną ceną, dzięki czemu, nasi klienci mogą pozyskać wspaniałą i funkcjonalną dekorację bez obaw o nadmierne wydatki. To wszystko sprawia, że parawany zakupione w naszym sklepie na pewno sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.