• Kategorie
  • Parametry
  • Parawany 5 częściowe do domu i biura

Nowoczesne parawany 5-częściowe to idealna propozycja na podział wnętrza twojego gabinetu, pokoju, biura, sypialni czy łazienki. Sprawdź nasze piękne wzory i wybierz coś dla siebie

Parawany 5-częściowe – sprawdzony sposób na estetyczne zarządzenie przestrzenią

Drewniane parawany 5-częściowe to modna i stylowa dekoracja wnętrza, która może zostać wykorzystana jako estetyczny separator oddzielający od siebie konkretne obszary wnętrza. Flizelinowe płótno naciągnięte na parawan posiada nadrukowany wzór cechujący się bardzo wyrazistym wyglądem. Dekoracja odznacza się wszechstronnym zastosowaniem i sprawdzi się w wielu sytuacjach. Co warto wiedzieć na temat innowacyjnych parawanów 5-częśćiowych?

W jaki sposób wykonane są parawany 5-częściowe?

Parawany 5-częśćiowe są złożone z pięciu drewnianych segmentów o długości 45 cm i wysokości 172 cm. Segmenty są zbudowane z drewnianej ramy, na którą naciągnięte jest wytrzymałe płótno flizelinowe z nadrukiem. Metalowe zawiasy umożliwiają ustawienia parawanu w dowolnej pozycji. W pełni rozstawiony parawan ma długość 225 cm W naszym sklepie znajdziesz także parawany 3-częściowe, które możesz wykorzystać w mniejszych wnętrzach. Dostępne w naszej kolekcji parawany są zabezpieczane przed uszkodzeniami mechanicznymi.

W jakich sytuacjach możemy wykorzystać parawany 5-częściowe?

Parawany 5-częściowe to funkcjonalna dekoracja, którą można wykorzystać w roli separatora dwóch obszarów we wnętrzu. Załóżmy, że chcesz w estetyczny sposób oddzielić aneks kuchenny od salonu. Zamiast drogiego remontu i stawiania ścianki działowej, możesz zdecydować się na drewniany parawan, który świetnie wywiąże się ze swoich zadań, a jednocześnie, nie narazi Cię na duże wydatki. Parawany mogą być wykorzystane także w tworzeniu zakątka ciszy, w którym domownicy mogą się zrelaksować przy ulubionej muzyce z książką w ręku.

Jakie wzory dostępne są w kolekcji parawanów?

Pragniemy zaoferować naszym klientom jak najszerszy wybór estetycznych parawanów pasujących do każdego wnętrza. Nowoczesna technologia druku pozwala stworzyć parawan w dowolnym wzorze: grafice komputerowej, fotografii, a także ręcznie malowanym motywom. Dostępne w naszej kolekcji parawany 5-częsciowe często korzystają z motywów roślinnych, a także subtelnych deseni, które świetnie wkomponują się do klasycznych wnętrz. Wyrazisty nadruk może prezentować się jako ceglany mur, bambusowy płot, a także jako kolorowy parawan plażowy.

W jakich wnętrzach możemy wykorzystać parawan 5-częściowy?

Wszechstronne zastosowanie parawanów sprawia, że możemy je wykorzystać niemal w każdym wnętrzu. To popularny sposób na stworzenie separatora dzielącego salon od aneksu kuchennego lub stworzenie intymnej przestrzeni w sypialni lub przestronnej łazience. Drewniany parawan pozwala oddzielić przestrzeń w pokoju dziecięcym dzielonym przez dwoje dzieci. Parawany 5-częściowe mogą być również stylowym dodatkiem do biura jako separator stanowisk pracy. Dzięki temu, każdy pracownik może czuć się swobodniej podczas wykonywania swoich obowiązków. Drewniane parawany z nadrukiem znajdują zastosowanie w gabinetach lekarskich, sklepach odzieżowych, restauracjach, poczekalniach, przymierzalniach, a także w salonach urody.

Parawany mogą być ciekawym pomysłem na prezent

Parawan to dekoracja bardzo funkcjonalna i praktyczna, którą możemy wykorzystać w sytuacji, gdy zachodzi taka potrzeba. W formie złożonej zajmuje bardzo niewiele miejsca, dzięki czemu, zawsze możemy go posiadać w swojej szafie i korzystać, gdy nadejdzie odpowiedni moment. W związku z tym, estetyczne parawany drewniane stanowią bardzo ciekawy pomysł na prezent. Możesz go wręczyć z okazji przeprowadzki na nowe mieszkanie lub w sytuacji, gdy wiesz, że osoba Ci bliska poszukuje ciekawej i funkcjonalnej dekoracji do swojego wnętrza.

Parawany 5-częściowe to modna dekoracja wnętrza

Parawany składające się z pięciu segmentów stanowią bardzo dużą dekorację, która może całkowicie odmienić charakter wnętrza. To ciekawy pomysł na oryginalną aranżację i oddzielenie dwóch obszarów pomieszczenia w modny sposób. Zróżnicowana kolekcja produktów sprawia, że w naszej kolekcji każdy klient znajdzie parawany pasujące do swojego wnętrza. Jeśli szukasz konkretnego produktu, skorzystaj z wyszukiwarki dostępnej po lewej stronie. Możesz w ten sposób wybrać interesujący Cię wzór oraz kolorystykę parawanu. Nadrukowane wzory zachowują swój doskonały wygląd na przestrzeni wielu lat, dzięki czemu, parawany to trwała dekoracja wnętrza.

Dlaczego warto wybrać parawan 5-częśćiowy w naszym sklepie?

W kolekcji naszego sklepu znajdziesz solidnie wykonane i świetnie prezentujące się parawany 5-częśćiowe, a także parawany 3-częściowe. Budując naszą kolekcję dbamy o to, aby wszystkie produkty odznaczały się wysoką jakością gwarantującą funkcjonalne wykorzystanie na przestrzeni wielu lat. Parawany drewniane to bardzo stylowa dekoracja wnętrza, a także praktyczny dodatek, który pozwala lepiej zagospodarować wnętrze, a także w estetyczny sposób odseparować pewne obszary pomieszczenia. Parawany 5-częśćiowe znajdują zastosowanie nie tylko w domach, ale również w gabinetach lekarskich, salonach kosmetycznych czy też restauracjach.